Skoči na vsebino

Šola varne vožnje?


Furioso

Ali bi se udeležili šole varne vožnje (preberi celotno vprašanje v postu)?  

1 član je glasoval

  1. 1.

    • Da!
      32
    • Na?rtujem nekaj podobnega!
      8
    • Been there, done that!
      2
    • Ne.
      2


Priporočene objave

Šola varne vožnje. Bi se je udeležili?

Oblika: Večdnevni (predvidoma ob vikendih, ali pa tudi ne) tečaj s pomočjo svetovno priznane literature, video posnetkov,... Vadba na posebnih motorjih, prirejenih za učenje odzivov ob določenih situacijah (krogla namesto zadnjega kolesa, krmilo na okvirju, levo-desno podprt motor,...). Skratka - zelo resna šola, po vzoru šol, ki obstajajo predvsem v USA (Freddie Spencer, Keith Code,...)...

Prosim za resnost pri anketi, saj je tudi od nje odvisno, če se bo kaj takšnega zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se... če ni to namenjeno izključno cestakom ?

Vsekakor bi bilo to namenjeno vsem motoristom. Stvar je še v povojih, bo pa prav gotovo več skupin. Razmišljamo tudi o (najverjetneje najbolj "popularni" obliki) skuterjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem odgovorit.......Kdo bi učil? Kaj bi učil? Kje bi učil? Koliko bi okvirno stalo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno za.....če ni vsa zadeva predraga.....ja sej vem,padec je lahko še dražji,samo o tem ne razmišljam.Torej za normalno ceno takoj!!!!!!!1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za normalno ceno sem zraven. Sam kake kugle jst res ne bi montirala na mojga tigrčka, tko, da računam, da je vsaj za take vaje v ceno vključena uporaba prirejenih motorjev. Aja, pa res bi bilo fino, če bi bila zadeva primerna tudi za endure.

Horjo, za začetek je pa ŠVV od Legana odlična varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za normalno ceno sem zraven. Sam kake kugle jst res ne bi montirala na mojga tigrčka, tko, da računam, da je vsaj za take vaje v ceno vključena uporaba prirejenih motorjev. Aja, pa res bi bilo fino, če bi bila zadeva primerna tudi za endure.

Horjo, za začetek je pa ŠVV od Legana odlična varianta.

Mačica, imaš absolutn prou!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si prav predstavljam bo ta šola v stilu Braneta Kuzmiča kjer je seveda v igri avto in ne motor. Podpiram idejo glede moje udeležbe pa :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem odgovorit.......Kdo bi učil? Kaj bi učil? Kje bi učil? Koliko bi okvirno stalo?

Jaz tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim sem zadnjič v enem starem avtoamgazinu bral da bo šola varne vožnje in da je bla cena za začetni tečaj ene 16000sit nadaljevalni pa nekaj čez 30000sit

Upam, da se nisem preveč zmotu :oops:

Je verjetno tud uporaba njihovih motorjev všeta v ceni :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo normalna cena vsekakor sem za.In ce bom zvedel vsaj kaksno uporabno stvar,ki me bo mogoce resila nevemkdaj v krizni situaciji se toliko boljse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sm ZA....pa če je 100000sit! Sam da bom kej pametnega odnesu od tam :wink:

Dobr si, če maš tolk dnara. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se mal čudno sliš sam res me zanima če bi nas na našo željo naučil vozt po zadnem kolesu-z njihovim motorjem valda!! :D :oops: :cry: :evil: :shock:

Sej bi se uču s svojim pa ga je neko no nekako kako naj rečem škoda!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pero a če bi ti znal po zadnjem vozt... a bi učil druge na svojem? :D :D :D :D ...najbrž ne ane. Pa to je stvar k se jo morš sam naučit in pogruntat. Pol je pa odvisno kak talent si :wink: :twisted: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!