Skoči na vsebino

Rabljeni kosi, odpadi, trgovine, pri nas in zunaj


Golobcek

Priporočene objave

Zgodi se da da človek po nerodnosti ali zaradi kakšnega drugega razloga rahlo opraska, razbije, polomi kakšen del na svojem motorju, Cene novih delov, vemo, so visoke.

To naj bo tema za vpisovanje svojih izkušenj z nabavo second-hand rezervnih delov. Čim več naslovov in internet strani naj se znejde tukaj.

Hvala vsem

LP Zdravc

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je en tip v Mariboru oz. okolici ampak nisem še nič kupoval od njega. Drugače pa zmaga e-bay. Ogromno rabljenih kot tudi novih originalnih in aftermarket kosov-dobiš praktično vse. Predvsem iz ZDA se splača naročat kljub dokaj visoki poštnini. Tako sem prejšnje poletje dobil skoraj nove zavorne čeljusti od Hayabuse z ploščicami in cevmi za 100eur z poštnino vred ter letos 5.11 A.T.A.C.taktične škornje, ki imajo redno ceno 150eur za 80eur vključno z poštnino. Izbira delov in opreme je pa itak neprimerno večja kot v Evropi. Tko da e-bay sploh ameriški worship.gif.

Me pa zanima kako je z odpadi-daje jih je nekaj v okolici Trsta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ebay.de

Edina večja zamera so svinske poštnine, ki so po vrhu vsega še nelogično različne. Nemci tudi večino znajo angleško, čeprav se osebno rajši trudim v kripl nemščini s prijateljem Google translate.

Tudi ebay.co.uk, ampak tam so fantje pogosto sumničavi do tujcev, predvsem pa neuki in mislijo da je "Slovenia next to Russia somewhere".

ebay.com imam sicer dobre izkušnje, imam pa nekaj zelo slabih s slovensko carino, ki bi jih najrajši postavil pred steno. twak.gif

Za rabljeno robo so mi računali davek in carino, kar mi še danes ni jasno zakaj.

V Sloveniji pa nisem našel še nič, pa bi blo včasih fino. Je pa v Sloveniji približno 5 motorjev r1100gs, tko da ne pričakujem čudežev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SS-Moto, Saša SVENŠEK, s.p.

ULICA 8. FEBRUARJA 23A, 2204 MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU

Tel: 041 445643

DRUGACE PA POD RAZBITE MOTORJE NA AVTO_NET poglej mas tam telefon.. ma izbirko veliko

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kot nasvet za e-bay. najdite si kolega ki je doma (dela) v avstriji (mogoče je za italijo enako) in naj vam pošljejo tja. Slovenija je v drugi coni in je pošiljanje dostri dražje kot avstrija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!