Skoči na vsebino

odvzem motorja...


eddydaytona

Priporočene objave

Ni vse v dnarju :whistle: povej mi kuko nej se postaram za kšn let? .)

Jaz se obnašam svojim letom primerno, vozim motor svojemu finančnemu stanju primerno.....Skratka vse ob svojem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem da sem lansko leto naredu izpit za a2, ker sem bil star 23 let...v avtošoli so mi zagotavljal da lahko letos ko sem 24 naredim za neomejeno(kao 10 ur pa glavna vožnja) in zato sem tudi čez zimo zamenjal motor ki pa ga zdej nemorem uporabljat...ker morem imet menda ta izpit 2 leti, nima veze al sem star 24 ali pa ne, mislim adijo...lahko grem edino vse od začetka se pravi cpp, 24 ur vožnje ,... :headbang: ...nevem kje si najdu cifro 600 evrov, če je menda 24 ur obveznih, ura je pa 35eur? Že samo ure stanejo cca 800 eurov... :eek: ki jih pa sigurno ne mislim še enkrat plačat...

Vredu pa 800€, glede na višine kazni boš tist izpit ki ga pač rabiš da se boš vozil mirne vesti pač slej al prej delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne mi zdej s takimi pametvat, glih važna so leta ja, za izkušnje! važn je kolk se ti prevoziš, ne pa kolk si star.

Ni res, poleg KM-jev so leta zelo važna, ker z leti se umiriš in imaš kakšno življensko sopotnico in otroka na katere misliš ter voziš bolj previdno čeprav še vedno hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kewo

Nism te hotu zajebavat, pa tut ja maš nekej km za sabo, samo to sm ti hotu rečt da počas se deleč pride, preveč naenkrat ni ql.

(lastne izkušnje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredu pa 800€, glede na višine kazni boš tist izpit ki ga pač rabiš da se boš vozil mirne vesti pač slej al prej delal.

ali pa da si kupiš motor vreden manj od 800eur.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res, poleg KM-jev so leta zelo važna, ker z leti se umiriš in imaš kakšno življensko sopotnico in otroka na katere misliš ter voziš bolj previdno čeprav še vedno hitro.

Razen ko ateji pridejo v 2,3 ali 4 puberteto :) Pol jim seka na polno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen ko ateji pridejo v 2,3 ali 4 puberteto :) Pol jim seka na polno....

Tudi take stare ateje sem že sreču :P

Za odvzem motorja niso važna leta, temveč teža prekrška, ki ga voznik stori ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi take stare ateje sem že sreču :P

Za odvzem motorja niso važna leta, temveč teža prekrška, ki ga voznik stori ;)

Res je, saj pravim da še vedno vozim hitro, glede na kazni-prehitro.

Spomnim se da kot mulc nisem razmišljal kaj je za ovinkom zdaj pa pred marsikaterem ovinkom probam predvidevat kaj me lahko tam čaka in to te avtomatično pobremza čeprav roko na srce rabiš poleg pazljivosti še veliko sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede izpita....smešno mi je to-izpit sem opravil leta 2000....do letošnjega leta sem od motorjev vozil samo kitajski kao scooter 50 kubov....to so bile moje izkušnje enajstih let....letos sem si nabavil Burgmana 400....ihaaa :010 .....zanimivo pa je to, da lahko kljub mojim izkušnjam, katerih seveda za težke kubikaže NIII, lahko vozim motorje brez kakršnihkoli omejitev :unsure: .....ja to pa je zakon :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede izpita....smešno mi je to-izpit sem opravil leta 2000....do letošnjega leta sem od motorjev vozil samo kitajski kao scooter 50 kubov....to so bile moje izkušnje enajstih let....letos sem si nabavil Burgmana 400....ihaaa :010 .....zanimivo pa je to, da lahko kljub mojim izkušnjam, katerih seveda za težke kubikaže NIII, lahko vozim motorje brez kakršnihkoli omejitev :unsure: .....ja to pa je zakon :grrr

Ne bo hudega. Iz malega skuterja si šel na večjega. Mogoče pa tudi s pravim motorjem ne bi imel težav. Mislim, z močjo 140+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!