Skoči na vsebino

Odkrili skladišče ukradenih motociklov


Wild1

Priporočene objave

:whistle:

Sinoči so na Brezovici pri Ljubljani baje našli polno garažo motociklov ki jih je pred časom vzela noč...

A kdo ve kaj o tem? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

Sinoči so na Brezovici pri Ljubljani baje našli polno garažo motociklov ki jih je pred časom vzela noč...

A kdo ve kaj o tem? :whistle:

To me prau zanima,jaz sem na netu dobil tipa,ki je imel ful rezervnih delov za HONDO.In to za različne modele in letnike :whistle: Ko sem ga prvič klicl sva se dobila v Brezovici,in je govoru,da nima več motorja.Ampak pa,da mu ostaja veliko rezervnih delou,če bom kaj rabu naj ga kar pokličem.Bomo videli,če je isti tipo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sodi sem ravno po lokaciji a po temi vsekakor:

Meni so mojega na Veliko noč pred 2 leti ob polnoči

na silo odpeljali izpred hiše v Ljubljani na Viču - uničili ključavnico na krmilu.:headbang:

Imel srečo, da jih je Policija videla in so bežali, motor pa sem dobil nazaj.:OK:

Govorilo se je o delavnici za razstavljanje motorjev na Brdu (Ljubljana Vič Vrhovci).

Dodatno mehansko varovanje ni odveč.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da jih zaprejo! Banda!

Me res zanima, če je tole res in kaj se bo zgodilo ;)

glede na to, kako dela naše sodstvo, močno dvomim, da se bo sploh kaj zgodilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če so res najdli skladišče ukradenih motorjev si lahko prepričan, da se bo nekaj zgodilo. Stvari v sodstvu spet niso tako črne, kot bi človek razbral iz debat za šankom. Take falote kar pridno obsojajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rečem, da jih ne, ampak to vedno traaaajaaaaaa, razn če je zadeva tako daleč, da je nekdo v priporu zarad tega, potem stvar steče hitro. V nasprotnem primeru pa se zna stvar zavlečt ;)

Upam pa, da jih obsodijo, ker tega pa res ne odobravam. Banda pokvarjena, kako mu sploh pride na pamet, da karkoli ukrade???? Nevem kakšni ljudje so to? Navsezadnje pa še gre potem rezvervne dele po netu prodajat.... Mislim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je najbolj žalostno pri našem sodstvu, majhne ribe bodo nasrkale velike kot so Hilde in Zidarji itd., ki so pokradli veliko več - pa še do danes nič..Žalostno :SS

Karikiram..

Ja, to je pa še največja svinjarija, male ribe vedno, oni ko pa miljone eurov pokradejo, pa nikoli nič! Še norce se iz države delajo nazadnje, pa jim "kao" ne morejo nič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, kako dela naše sodstvo, močno dvomim, da se bo sploh kaj zgodilo!

Včasih tudi dobro delajo. Borut Černe recimo je zaprt že nekaj časa ... in še nekaj časa bo, so rekli kak mesec-dva nazaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je pa še največja svinjarija, male ribe vedno

Dvomim, da "male ribe vedno". Samo poglej ocene obsega sive/črne ekonomije pri nas, pa ti bo jasno, da še zdaleč ni tako ...

Predpise imamo vedno strožje, nadzora pa vedno manj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take tatvinske primere bi lahko tudi objavli v medijih s polnimi imeni in priimki. Jeb*š varstvo osebnih podatkov pri kradljivcih, če sodstvo ne bi ukrepalo naj vsaj oškodovanci. Banda pokvarjena :angry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take tatvinske primere bi lahko tudi objavli v medijih s polnimi imeni in priimki. Jeb*š varstvo osebnih podatkov pri kradljivcih, če sodstvo ne bi ukrepalo naj vsaj oškodovanci. Banda pokvarjena :angry:

objavili bi lahko tudi seznam vseh hujših kršiteljev CPP ... in njihove e-mail naslove, telefonske itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take tatvinske primere bi lahko tudi objavli v medijih s polnimi imeni in priimki. Jeb*š varstvo osebnih podatkov pri kradljivcih, če sodstvo ne bi ukrepalo naj vsaj oškodovanci. Banda pokvarjena :angry:

A ni tako, da v primeru obsodbe so podatki objavljeni.?

Zato so v časopisih samo kratice, dokler posamezniki niso obsojeni. ( A.B. je osumljen kraje tega in tega)(Anolini Barabini je bil obsojen kraje tega in tega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih tudi dobro delajo. Borut Černe recimo je zaprt že nekaj časa ... in še nekaj časa bo, so rekli kak mesec-dva nazaj ...

:fight1: Daj, ne nakladaj!!! Še vedno hodim v službo in pridno vplačujem za penzijo, :headbang: katere tako ali tako ne bom dočakal.!!

Kar pa se bande :sleep2: lopovske tiče, pa res takoj za zapahe!!

Popravljeno . Popravil zverac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight1: Daj, ne nakladaj!!! Še vedno hodim v službo in pridno vplačujem za penzijo, :headbang: katere tako ali tako ne bom dočakal.!!

Nihče ne naklada, vse je res. Včasih tudi kaj dobro naredijo. Glede penzije pa - če si ziher ,da je ne boš dočakal, potem si drugače organiziraj lajf ... razen, če samo nakladaš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če so res najdli skladišče ukradenih motorjev si lahko prepričan, da se bo nekaj zgodilo. Stvari v sodstvu spet niso tako črne, kot bi človek razbral iz debat za šankom. Take falote kar pridno obsojajo..

Točno tako! So nakradli mnooogo premalo, da bi se jih "splačalo" ščitit in pustit stvari "zastarat" ali iskat "proceduralne" napake ali ...:evilgrin:

Iz lastnih izkušenj vem, da obstajata dve pravici... ena za bogate in druga za revne...aja, lopove :krneki: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

objavili bi lahko tudi seznam vseh hujših kršiteljev CPP ... in njihove e-mail naslove, telefonske itd ...

,... pa takih pacientov, kot si ti, ki cele dneve po motosvetu težijo, ker v življenju nimajo kej bolj pametnga za počet :winkiss:

Upam da hitro zaključijo preiskavo in da se v najkrajšem možnem času motorji vrnejo lastnikom. :)

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se nebo zgodilo!! mogoče gre kateri par mesecev sedet in to bo vse,ko pridejo ven in so spet skupaj posel naprej cvete.Saj v Nm je bilo tako,ko so odkrili bando,ki je krala in razstavljala avtomobile je bilo par mesecev zatišje, danes pa spet pri iztih osebkih dobiš kateri koli rezervni del potrebuješ nevem verjetno še stare zaloge ???

Ali pa poglejte današnji primer v luki Koper: po 2 letih uspešnega sledenja???priprli 11 ljudi od tega 7 Slovencev prešvercali za 7 milj.€ 300 pošiljk in utajili 2,5 milj. davka!!!!

Vprašam se ali je res potrebno čakati 2 leti, da toliko nakradejo seveda zdaj jim nebodo imeli več kaj vzeti saj so med tem časom že ves denar oprali!!! :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sodi sem ravno po lokaciji a po temi vsekakor:

Meni so mojega na Veliko noč pred 2 leti ob polnoči

na silo odpeljali izpred hiše v Ljubljani na Viču - uničili ključavnico na krmilu.:headbang:

Imel srečo, da jih je Policija videla in so bežali, motor pa sem dobil nazaj.:OK:

Govorilo se je o delavnici za razstavljanje motorjev na Brdu (Ljubljana Vič Vrhovci).

Dodatno mehansko varovanje ni odveč.:naughty:

Bi lahko kaj več o tej delavnici na Brdu saj sem iz tega kraja pa slišim dosti stvari samo za tole nisem pa nič ujel.. lahko tudi na PM:

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se v najkrajšem možnem času motorji vrnejo lastnikom. :)

To bo pa težko...bo morala prej polovica motosveta dele, ki so jih poceni odkupli odmontirat iz svojih vozil!! :P ..razen če se bodo opeharjeni lastniki zadovoljili z "naked bajki"!! -_-

Malo heca..drgač pa ja..svinjarija...in te ljudi ne v arest ...ampak prste poštucat!!! :angry:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

objavili bi lahko tudi seznam vseh hujših kršiteljev CPP ... in njihove e-mail naslove, telefonske itd ...

recimo tvoje, ko si zaradi prehitre vožnje skozi naselje izgubil vozniško a :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!