Skoči na vsebino

Najhitrejša Ninja na svetu


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Onidan v Kranju se je na cesti pojavila nenavadna ovira ... upam, da je (starejšemu) gospodu uspelo motor potem popraviti ... vkolikor ni bil pokvarjen (mislim, da Ninja 6 novejše izdelave) bi prosil njegove prijatelje, da ga odvrnejo od takih voženj, ker je bil vsaj 50% pod omejitvijo hitrosti in se je prav spravljal v nevarnost.

Aja, v naselju je vozil še počasneje ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi avtomobilist je "biser", ki je motorno kolo prehiteval nepravilno (le tesno "obvozil"), pa še vozilo je prihajalo nasproti.

Justin Bieber = še mladoleten? :) si imel spremstvo v avtu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onidan v Kranju se je na cesti pojavila nenavadna ovira ... upam, da je (starejšemu) gospodu uspelo motor potem popraviti ... vkolikor ni bil pokvarjen (mislim, da Ninja 6 novejše izdelave) bi prosil njegove prijatelje, da ga odvrnejo od takih voženj, ker je bil vsaj 50% pod omejitvijo hitrosti in se je prav spravljal v nevarnost.

Aja, v naselju je vozil še počasneje ...

Ne morem da ne bi.. :) Kolk se potem šele v nevarnost spravljajo čist vsi mopedisti ki imajo serijske mopede, ki grejo max 45km/h (ravno polovica omejitve), da ne omenjam unih kamikaz na kolesih s pomožnim motorjem, ki gredo 25km/h, ali kakšnega zarjavelega biciklista, ki se pelje 15 km/h, če je taka vožnja "prav spravljanje v nevarnost" in bi bi ga od tega kolegi morali odvrnit. Glede na to, da se je ta stric peljal čisto ob robu ni med njim in zgoraj omenjenimi prav nobene razlike, razen to, da je pač sedel na motorju, ki ima več ccm in bi potencialno lahko šel hitreje, če bi želel. Same kamikaze zgleda :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem da oseba ki vozi tudi snema z drugo roko.

Večjo napako delaš kot motorist ki ima vso pravico takole vozit (vsaj do table konec naselja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi avtomobilist je "biser", ki je motorno kolo prehiteval nepravilno (le tesno "obvozil"), pa še vozilo je prihajalo nasproti.

Vsaj meter in pol lufta med avtomobilom in motociklom. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morem da ne bi.. :) Kolk se potem šele v nevarnost spravljajo čist vsi mopedisti ki imajo serijske mopede, ki grejo max 45km/h (ravno polovica omejitve), da ne omenjam unih kamikaz na kolesih s pomožnim motorjem, ki gredo 25km/h, ali kakšnega zarjavelega biciklista, ki se pelje 15 km/h, če je taka vožnja "prav spravljanje v nevarnost" in bi bi ga od tega kolegi morali odvrnit. Glede na to, da se je ta stric peljal čisto ob robu ni med njim in zgoraj omenjenimi prav nobene razlike, razen to, da je pač sedel na motorju, ki ima več ccm in bi potencialno lahko šel hitreje, če bi želel. Same kamikaze zgleda :ninja: :ninja:

Tudi jaz ne morem, da ne bi: vsi vemo, kako (ne)vodljivi in (ne)stabilni so supersport motocikli pri takih izjemno nizkih hitrostih :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne morem, da ne bi: vsi vemo, kako (ne)vodljivi in (ne)stabilni so supersport motocikli pri takih izjemno nizkih hitrostih :-).

Nič bolj nevodljivi in nestabilni niso, kot mopedi, skuterji in bicikli pri teh hitrostih...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne morem, da ne bi: vsi vemo, kako (ne)vodljivi in (ne)stabilni so supersport motocikli pri takih izjemno nizkih hitrostih :-).

Nič bolj nevodljivi in nestabilni niso, kot mopedi, skuterji in bicikli pri teh hitrostih...

D.

I rest my case :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne morem, da ne bi: vsi vemo, kako (ne)vodljivi in (ne)stabilni so supersport motocikli pri takih izjemno nizkih hitrostih :-).

Odvisno od "lesenosti" voznika...meni se tale zdi kar stabilen :P

Se pa tudi sam sprašujem kaj je narobe da se po glavni cesti s takim motorjem pelje tako počasi... :?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od "lesenosti" voznika...meni se tale zdi kar stabilen :P

Se pa tudi sam sprašujem kaj je narobe da se po glavni cesti s takim motorjem pelje tako počasi... :?

Takole hitro sem enkrat peljal z R1...s pol deci bencina v tanku :D

Še dobro, da me ni kdo :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Onidan v Kranju se je na cesti pojavila nenavadna ovira ... upam, da je (starejšemu) gospodu uspelo motor potem popraviti ... vkolikor ni bil pokvarjen (mislim, da Ninja 6 novejše izdelave) bi prosil njegove prijatelje, da ga odvrnejo od takih voženj, ker je bil vsaj 50% pod omejitvijo hitrosti in se je prav spravljal v nevarnost.

Aja, v naselju je vozil še počasneje ...

Še najbolj me čudi, kako ne obsojaš avtomobilista, ki je motorista ogrožal s takšnim prehitevanjem! Saj si par dni nazaj obsojal Jureta, ki se je čez ovinek pripeljal po kolenu, kolesar pa je bil stran od njega kar zajetnih 20-30m, tukaj pa nepravilno prehitevanje precej blizu :whistle:

Tko kt pravi Justin Bieber si tut ti en čudn tič :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne morem, da ne bi: vsi vemo, kako (ne)vodljivi in (ne)stabilni so supersport motocikli pri takih izjemno nizkih hitrostih :-).

Tak si ti kolk sem videl na slikah in slišal od drugih ves čas!Tako,da sebe vprašaj kaj sploh delaš na cesti...Ne pa srati po drugih,ki se vsaj očitno zavedajo....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...1994 was the worst year in music. Kurt Cobain died and Justin Bieber was born. (Peter Griffin)

Popravljeno . Popravil kachunter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak si ti kolk sem videl na slikah in slišal od drugih ves čas!Tako,da sebe vprašaj kaj sploh delaš na cesti...Ne pa srati po drugih,ki se vsaj očitno zavedajo....

Šešir, ti si car - ozna sve dozna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne morem, da ne bi: vsi vemo, kako (ne)vodljivi in (ne)stabilni so supersport motocikli pri takih izjemno nizkih hitrostih :-).

ha??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!