Skoči na vsebino

Blagoslov motorjev MIRNA PEČ 2011


mixxx

Priporočene objave

Kaj pa je bilo s tem Avtomaticom? Kar tako ga že niso dali na avtovleko...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človk nebi verjel,če nebi vidu :lol1: :lol1: :lol1:

Ala jim vera :BUA:

LP

To je verjetno kakšna petindvajsetoaprilska šala - potegavščina verjetno, ker dvomim, da bi se šli tako osmešit ali pač!?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiiijo še dobro, da jaz nisem prišel s svojim, potem bi verjetno oba naložili :D? :lol1::whistle:

p1010112.jpg

p1010113.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je verjetno kakšna petindvajsetoaprilska šala - potegavščina verjetno, ker dvomim, da bi se šli tako osmešit ali pač!?

s tem se je en mali cigo iz bližnjega naselja prpelov, zgleda pa da so ga že večkrat dobil in mu zdej zasegl motor.

je bil še tolk mlad, da niti izpita še ni mogu delat :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se je en mali cigo iz bližnjega naselja prpelov, zgleda pa da so ga že večkrat dobil in mu zdej zasegl motor.

je bil še tolk mlad, da niti izpita še ni mogu delat :)

Vse O.K., ampak blamaža je pa vseeno, Saj prevoz bomo pa itak mi plačal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se je en mali cigo iz bližnjega naselja prpelov, zgleda pa da so ga že večkrat dobil in mu zdej zasegl motor.

je bil še tolk mlad, da niti izpita še ni mogu delat :)

Če se je pa cigo prpeljal, potem pa nič hudega, če so mu vzeli motorček in poklicali vlečno službo.Saj nebo on plačal, saj gre iz naših žepov za to njihovo neumnost(policijsko)!

Cigota nalomit, gume zrezat, pa poscat so se moral v rezervar.Pa vžgat, dokler nebi zaribnu! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem se je en mali cigo iz bližnjega naselja prpelov, zgleda pa da so ga že večkrat dobil in mu zdej zasegl motor.

je bil še tolk mlad, da niti izpita še ni mogu delat :)

Pol je pa upravičeno :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim da se komentarjev v stilu Rookie007 vzdržite. :BUA:

Take pojdite pisat na kakšen Nacistični forum. :topic:

Pojma nimamo o ozadju zgodbe in tamal bo najbrž doma tepen ker so mu zaplenili moped. :fight1:

Motoriste že dovolj postrani ne gledajo, ali bomo sedaj še na forumu zganjali etno-nacionalno nestrpnost?

Kaj če bi kar odprli posebne forume za moške in ženske, Štajerce pa Dolenjce pa tako naprej.

Tega nam res ni treba.

A ne-bi bilo lepše če bi mulčku za 'kazen' država častila opravljanje izpita za moped, za nagrado bi dobil čelado in moped nazaj. Mislim da bi bil to pozitiven vpliv. :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...................

A ne-bi bilo lepše če bi mulčku za 'kazen' država častila opravljanje izpita za moped, za nagrado bi dobil čelado in moped nazaj. Mislim da bi bil to pozitiven vpliv. :sleep2:

:lol1: :lol1: :lol1:

... in ko bo jutri v trgovini nekaj malega "vzel", ga je treba peljati do blagajne, mu pokazati kako se mora vzeto pošteno plačati,....:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

TEGA S ŠOVINIZMOM NA FORUMU ITAK NE BOMO SPREMENILI

Lahko pa odprete posebno temo za zagrenjene in tam pljuvate...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj slik z mojega objektiva . Neverjeten obisk . Največje druženje na Slovenskem , ki se najhitreje konča ...

post-5346-0-11662400-1303797879_thumb.jpg

post-5346-0-00202600-1303797900_thumb.jpg

post-5346-0-63719700-1303797932_thumb.jpg

post-5346-0-57041100-1303797955_thumb.jpg

post-5346-0-43357000-1303797997_thumb.jpg

post-5346-0-03537200-1303798035_thumb.jpg

post-5346-0-83895100-1303798051_thumb.jpg

post-5346-0-78707200-1303798291_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil semamiz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim da se komentarjev v stilu Rookie007 vzdržite. :BUA:

Take pojdite pisat na kakšen Nacistični forum. :topic:

Pojma nimamo o ozadju zgodbe in tamal bo najbrž doma tepen ker so mu zaplenili moped. :fight1:

Motoriste že dovolj postrani ne gledajo, ali bomo sedaj še na forumu zganjali etno-nacionalno nestrpnost?

Kaj če bi kar odprli posebne forume za moške in ženske, Štajerce pa Dolenjce pa tako naprej.

Tega nam res ni treba.

A ne-bi bilo lepše če bi mulčku za 'kazen' država častila opravljanje izpita za moped, za nagrado bi dobil čelado in moped nazaj. Mislim da bi bil to pozitiven vpliv. :sleep2:

Mogoče je pa moped dobil nazaj ta pravi lastnik in je ziher bil vesel.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Medved Rožnik je lep primer. Dokler po Kočevju gomazi stotine kosmatincev so Ljubljanski teoretiki tekmovali v strpnosti do tega naravnega plenilca. Nato pa si je en izgubljeni medo drznil stopiti v bližino teoretikov. No, zaključek zgodbe poznamo vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje... če niste opazili, to je forum o MOTORJIH in tema o žegnu v Mirni Peči.

Problemi Romov, medvedov, političnih prepričanj in ostali nekako ne sodijo sem noter?

Ali ne bi rajši pripeli kakšne slikce iz prireditve, napisali kaj o vtisih od tam ipd.

Vse ostalo pa kje drugje, kamor bolj sodi?

Popravljeno . Popravil takamen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje... če niste opazili, to je forum o MOTORJIH in tema o žegnu v Mirni Peči.

Problemi Romov, medvedov, političnih prepričanj in ostali nekako ne sodijo sem noter?

Ali ne bi rajši pripeli kakšne slikce iz prireditve, napisali kaj o vtisih od tam ipd.

Vse ostalo pa kje drugje, kamor bolj sodi?

se strinjam.

očitno je admin na počitnicah.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....tudi mi smo uživali... upam da se bo sedaj javil kdo od tistih, ki trdi da "kravja muzika" in motoristi ne grejo skupaj... :evilgrin:

V Mirni Peči ponoven rekord in niti enega ROCK vložka! Bravo! :worship: Tudi v mojem imenu vse dobre želje Slaku, da nam naslednje leto spet zašpila, a tudi letošnji program je bil fajni!...

Tudi mi smo mal poslikali: Mirna Peč 11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj utrinkov iz Mirne Peči. Noro dobro doživetje,vreme nam je bilo naklonjeno, požegnali motorje, okusili dolenjske ceste in se z nasmehom na obrazu vrnili domov :)

img0008.jpg

img0026.jpg

img0030.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helo!!

Čist ena neumesna..

A je kdo slucajno našel kako BT Intercomovo enoto za čelado??? Nekaj sem pač mutil in jo izgubil...

LP Matej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!