Skoči na vsebino

Blagoslov motorjev MIRNA PEČ 2011


mixxx

Priporočene objave

....tudi mi smo uživali... upam da se bo sedaj javil kdo od tistih, ki trdi da "kravja muzika" in motoristi ne grejo skupaj... :evilgrin:

V Mirni Peči ponoven rekord in niti enega ROCK vložka! Bravo! :worship: Tudi v mojem imenu vse dobre želje Slaku, da nam naslednje leto spet zašpila, a tudi letošnji program je bil fajni!...

Tudi mi smo mal poslikali: Mirna Peč 11

Kravja muzika in črni leder z resicami odlično pašeta skupaj :010

Za rock je pa tko: tisti, ki rabi predvidljivost in ga prevelike variacije in kompleksnost plašijo, ta naj posluša govejo glasbo. Nobenih presenečenj in vedno veš, kako bo šlo naprej besedilo in glasba, tudi če komad prvič slišiš. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....tudi mi smo uživali... upam da se bo sedaj javil kdo od tistih, ki trdi da "kravja muzika" in motoristi ne grejo skupaj... :evilgrin:

V Mirni Peči ponoven rekord in niti enega ROCK vložka! Bravo! :worship: Tudi v mojem imenu vse dobre želje Slaku, da nam naslednje leto spet zašpila, a tudi letošnji program je bil fajni!...

Tudi mi smo mal poslikali: Mirna Peč 11

Obstajajo gasilske jodl veselice, pop fešte in rock koncerti.

Zelo fajn da ni bilo niti enega rock vložka.

Saj tudi na rock koncertu je samoumevno ,da ni niti enega jodlarskega vložka. :naughty:

Vsekakor bolj pošteno, kot da mešaš pivo in viski.

Bajkerska subkultura je del rock kulture in na takih zborih šopajo rock bandi.

S poplavo poceni motorjev in lidl opreme, se je danes zelo povečal krog motoristov, ki jim je tradicionalna, konzervativna kultura (narodnozabavna glasba + blagoslov)) dosti bližje, kot urbana scena(rock, tehno, jazz).

Vsak naj si izbere to kaj mu paše. Eni so pač jodlarji, drugi so rockerji in vmes siva masa. :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje... če niste opazili, to je forum o MOTORJIH in tema o žegnu v Mirni Peči.

Problemi Romov, medvedov, političnih prepričanj in ostali nekako ne sodijo sem noter?

Ali ne bi rajši pripeli kakšne slikce iz prireditve, napisali kaj o vtisih od tam ipd.

Vse ostalo pa kje drugje, kamor bolj sodi?

Redko kdaj komentiram zadeve tuki gor...ampak zdele se pa z takamen-om POPOLNOMA strinjam. SVAKA TI ČAST!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Je kdo dubu kakšno lepo presenečenje danes s policije novo mesto, zgleda da so imel stacionarenga v dolnjih ponikvah 7, sicer smo tam peljali v vrsti ampak zgleda da je bilo le preveč 68, torej 13 preveč.

Sem jih pa opazil v istem kraju z radarjem sam očitno je bil 300m pred radarjem še ene stacionaren z leve :/

Dokaj grdo nam je bilo nastavljeno ker sem res celo pot bolj ali manj cjazil :(

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!