Skoči na vsebino

Trgovski centri


BenX

Priporočene objave

vprašanje...

BTC City v Ljubljnai, se je v njem možno preobleči ali dati vsaj čelado, rokavice in podobne stvari v kako omarico?

če ja, kje?

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zna biti, da so tudi kakšne omarice kje. Glede na to, da babe na veliko vlačijo vrečke z nakupljenimi cotami. Ne verjamem, da po vseh trgovinah tovorijo tiste žaklje.

Zakaj pa čelade in jakne enostavno ne zapreš v kufer? Itak boš kaj kupil in to moral nekako domov pripeljati. Če ne, pa v roki neseš čelado in jakno.

-

-

Aja, šele zdaj sem videl, da imaš R1...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTC City v Ljubljnai, se je v njem možno preobleči ali dati vsaj čelado, rokavice in podobne stvari v kako omarico?

če ja, kje?

Če drugje ne, se lahko preoblečeš v vsakem sekretu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če drugje ne, se lahko preoblečeš v vsakem sekretu.

preoblečem se lahko tudi na sredi park placa, to mi ni noben problem.

problem je, da je te stvari treba dat nekam in kot je motofrik ugotivil to zna bit malo jebeno če si z R1-ko (in še žensko sopotnico). :)

jaz brez problema tudi pregazim celi BTC po širokem in počez v polni opremi.

če moji ženski predstaviš enostaven način, kak si lahko v vseh trgovinah oblekce in balerinke sproba, ter pri tem vedno nazaj v leder in škorne, pol pa doiš za trance_06_beer2.gif!

drugače pa hvala za odgovore.

samo s temi omarcami je kak? moreš kaj kupit da jo dobiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preoblečem se lahko tudi na sredi park placa, to mi ni noben problem.

problem je, da je te stvari treba dat nekam in kot je motofrik ugotivil to zna bit malo jebeno če si z R1-ko (in še žensko sopotnico). :)

jaz brez problema tudi pregazim celi BTC po širokem in počez v polni opremi.

če moji ženski predstaviš enostaven način, kak si lahko v vseh trgovinah oblekce in balerinke sproba, ter pri tem vedno nazaj v leder in škorne, pol pa doiš za trance_06_beer2.gif!

drugače pa hvala za odgovore.

samo s temi omarcami je kak? moreš kaj kupit da jo dobiš?

Kam bo pa potem šlo nakupljeno blago? Če že gresta po nakupih, pa je ja bolje, da gresta z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bo pa potem šlo nakupljeno blago? Če že gresta po nakupih, pa je ja bolje, da gresta z avtom.

veš da maš prav! :)

danes je bil v TC Motoshop nek otvoritveni dan sezone al nekaj takega.

25% popusti, predstavitev policije, rešilcev,...

pač bi človek šel na eno turo + še kaj pametnega pogledal.

no, kupla sva še ene rokavice.

zdaj pa, ko se že pelješ kakih 170 kilometrov daleč in maš do BTC centra še samo kak kilometer, zakaj nebi še tja skočil?

predvsem nežnejši spol je čutil to potrebo. ni blo ravno nekih jakih načrtov za kak šoping, če pa že, tudi lahko daš kako majico v rukzak.

drugače pa mam tudi dve stranski torbi, ki ju lahko zadaj gor obesim, nekaj žez 50 litrov, kat da s placom ni problema.

no, na koncu je vseeno v poštev prišel avto, ker ni blo ravno najbol toplo za daljšo vožnjo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje...

BTC City v Ljubljnai, se je v njem možno preobleči ali dati vsaj čelado, rokavice in podobne stvari v kako omarico?

če ja, kje?

hvala.

Omarice so pred vhodom v trovino Spar. Približno 50 metrov od tam kjer si parkiral motor.

Jaz vse svari priklenem na motor s ključavnico na dolgo jekleno pletenico, hitrejše in udobnejša rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preoblečem se lahko tudi na sredi park placa, to mi ni noben problem.

problem je, da je te stvari treba dat nekam in kot je motofrik ugotivil to zna bit malo jebeno če si z R1-ko (in še žensko sopotnico). :)

če moji ženski predstaviš enostaven način, kak si lahko v vseh trgovinah oblekce in balerinke sproba, ter pri tem vedno nazaj v leder in škorne, pol pa doiš za trance_06_beer2.gif!

še dobro da je justin na pivski dieti , drugače bi ostal žejen ... sočustvujem s tabo kar se tega tiče .. marsikdo , ki ima enduro ali potovalni motor z 80-150l kovčkov si težko predstavlja kam kaj dati če si na sportaku ali oldiju ( kjer ves prostor v stranskih torbah zasede orodje ,rezervni deli in obvezna oprema ) ... vsekakor grem z motorjem po manjše stvari veliko raje kot z avtom ...

samo pazi , kajti če boš odložil večino stvari v omarico ter se boš potem zapeljal po btc-ju v sami mikici rokavicah ter čeladi te bo marsikdo ( od tam in tukaj ) vsaj debelo gledal če že ne imel za pozerja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz navadno porinem čelado ali jakno kar za prodajalni pult in rečem, da rabim roke za zapravljat, pa mi vedno shranijo opremo b.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!