Skoči na vsebino

Y2K


ceco

Priporočene objave

Sem videl predstavitev tega motorja pred kakšnim letom na Discovery channel. Na leto jih naredijo baje 6.

Najbolše pa je bilo ko je testni voznik razlagal, kako izgleda ko se pelješ mimo ljudi. Vsi gledajo v nebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugega, bi rad videl pešce na pločniku, ko bi mimo "priletel" :twisted: :!: Sigurno bi jim lepo frizuro naredilo - iz turbine piha, mar ne :P 8) :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa čudo tehta le okoli 250kg :!: :shock: No ja, letalne naprave so praviloma lahke... :twisted:

mislm da je 204 kile preračunano iz lbs

Ja, Suzuki250, malce "od oka" sem ocenil. Pri 250kg sem uporabil oceno, da je 1 pound cca. pol kile (v resnici 0,454545...kg). 500 "pounds" (tudi ta podatek je očitno zaokrožen) je torej dobrih 227kg. Je pa res, da piše v tekstu 460 lbs, v tehničnih podatkih na dnu strani pa 500 pounds (mogoče "ready-to-fly"?)... :?: :roll: Kakorkoli že, kar lahka in vsekakor močna in draga živalca... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...z ful predolgo medosno razdaljo in nizkim težiščem mašine, res, za po ta zadnjem sigurno ni

500 pounds ma verjetno vezo z ogromnim rezervoarjem :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Hola!

Vir: Motorrad 3/2005, 21.1.2005, str.22.

Tehnični podatki:

Turbinski motor

Moč: 320 KM pri 52.000/min

Navor: 576 Nm pri 20.000/min

Menjalnik: dvostopenjski

Podvozje: nastavljive USD vilice fi 54mm spredaj, zadaj nastavljiva alu nihajka, trije diski 320mm

Gume: 120/60 ZR 17, 200/50 ZR 17

Medosna razdalja: 1727 mm

Teža (suha): 227 kg

Rezervoar: 34 l

Poraba: 78,74 l/100 km (kerozin ali diesel)

Pospešek: 0 do 400 m: 9,3 s

Hitrost po 400 m: 284,4 km/h

Max hitrost: 402 km/h

Cena: ~ 141.000 EUR

post-163-1106670314_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka to s tabloco mu je pa od kamenja naredl :eek: ?? velik,hitr,mocn... to je vendar uporaben :hmm: sicer da se pa da to registrirat svasta!! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

V US of A je očitno vse mogoče, tudi registrirat takole reč... in da se nihče ne sekira ko mora tankat vsakih 30 km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Evo, sem šel natančno izračunat: če poln tank izprazni do zadnje kaplje, naredi 43,18 km... ker pa nihče ne vozi do zadnje kaplje (ajnšpric!), je IMHO debelih 30 km kar dobra ocena :-))

Ja ni kaj, prikolico s 100 litri dizla pripet zadaj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jay Leno ga ima v svoji privatni zbirki (in se tudi vozi z njim...). Review v Motorcyclistu pa lahko dobite na zahtevo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih merilih se to niti približno ne kvalificira kot motor, na TV sem ga videl pri Lenu v garaži, v filmu :SS Torque (oslarija! moje mnenje!) se je pa en računalniški geek igral :lol1: Aja Leno se pa pelje od doma do tankštele, pa doma mora eno met da na tankštelo lahko pride..... Procedura pa taka kot za vzlet letala :lol1: O:-)

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zverina od zverine.

Ampak me pa preseneča, da se niso malo bolj potrudili z dizajnom, sploh pa prednje maske. Če jo primerjamo npr. z R1...

Da gate trga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zverina od zverine.

Ampak me pa preseneča, da se niso malo bolj potrudili z dizajnom, sploh pa prednje maske. Če jo primerjamo npr. z R1...

Da gate trga!

najbolj brutalne zadeve ne rabijo fancy fasade...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!