Skoči na vsebino

Sezona smrti


tommy66

Priporočene objave

Nov hobi: Grmenje avtomobilistom z mobitelom v roki. trance_25_naughty.gif

Si predstavljam ta pogovor...:

"Bla bla bla, čvek čvek čvek... trance_34_sleepy.gif" Wrooooaaarrr, wrooooaaaarr! trance_41_w00t2.gif....pade mobitel iz roke...išče po tleh, pobere....blink.giftrance_19_hmm.gif "Čaki, te pokličem nazaj, neki grmi tuki, nč te ne slišim." surrender.giftrance_32_shutup.gifgrim.gif:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov hobi: Grmenje avtomobilistom z mobitelom v roki. trance_25_naughty.gif

Si predstavljam ta pogovor...:

"Bla bla bla, čvek čvek čvek... trance_34_sleepy.gif" Wrooooaaarrr, wrooooaaaarr! trance_41_w00t2.gif....pade mobitel iz roke...išče po tleh, pobere....blink.giftrance_19_hmm.gif "Čaki, te pokličem nazaj, neki grmi tuki, nč te ne slišim." surrender.giftrance_32_shutup.gifgrim.gif:P

Hahahaha si zamišljam da pogleda skozi šipo v nebo :D hahahaha

nimam komentarja na talente z mobiteli v roki... :closedeyes:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov hobi: Grmenje avtomobilistom z mobitelom v roki. trance_25_naughty.gif

Si predstavljam ta pogovor...:

"Bla bla bla, čvek čvek čvek... trance_34_sleepy.gif" Wrooooaaarrr, wrooooaaaarr! trance_41_w00t2.gif....pade mobitel iz roke...išče po tleh, pobere....blink.giftrance_19_hmm.gif "Čaki, te pokličem nazaj, neki grmi tuki, nč te ne slišim." surrender.giftrance_32_shutup.gifgrim.gif:P

vmes pa pomete kolonco motoristov .... meni to zgleda kot pljunek v lastni krožnik ... raje bi videl , da zvišajo kazen na 300€ ter naredijo eno tako pravo akcijo ..bi se varnost na cesti zelo izboljšala ...

jaz zelo nerad govorim med vožnjo , čeprav imam prostoročno napeljavo v avtu... sposobnost dojemanja dogajanja na cesti sigurno pade za najmanj 25%...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam uporabljam prostoročno napravo v avtu že več let in res je, da se tudi tu precej zmanjša previdnost do okolice, kljub temu, datelefona ne držiš v roki.

Bolniki pa so tisti, ki pišejo sms-je med vožnjo in po možmosti imajo še cigatero v ustih, to pa je "huda" kombinacija. Sicer se take ponavadi kar vidi, kako cikcakajo po vozišču.

Torej bojmo se takih in tistih, ki imajo klobuke na glavi...., pa čeprav v poletnih mesecih redkeje hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da bi zvišali kazni za govorjenje po GSM med vožnjo? Če so jo pa ravno znižali. Izgleda, da so naši vrli zakonodajalci modro ugotovili, da uporaba telefona med vožnjo ni nevarna. Izredno nevarna pa je uporaba nehomologiranih delov na vozilih.

Nisem še zasledil, da so koga kaznovali zaradi uporabe GSM- mad vožnjo. Je kdo to videl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še zasledil, da so koga kaznovali zaradi uporabe GSM- mad vožnjo. Je kdo to videl?

Po bisterci je skrajno drago telefoniranje v avtu. Skoraj vsak dan stojijo na več mestih v centru in lovijo "telefoniste" in tiste brez pasa. Ženske baje že pol manj zapravijo pri frizerjih in za kozmetiko :evilgrin: Vsaj ena pohvalna akcija policije pri nas, čeprav se še vedno ni prijela v glavah ljudi ko gledam promet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po bisterci je skrajno drago telefoniranje v avtu. Skoraj vsak dan stojijo na več mestih v centru in lovijo "telefoniste" in tiste brez pasa. Ženske baje že pol manj zapravijo pri frizerjih in za kozmetiko :evilgrin: Vsaj ena pohvalna akcija policije pri nas, čeprav se še vedno ni prijela v glavah ljudi ko gledam promet.

..mogoče izjema, ali pa se le premika...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mogoče izjema, ali pa se le premika...?

jaz še nisem niti slišal za kak primer, kaj šele na lastne oči videl ali bil priča tak da...

ne verjamem da se kaj velikega dogaja na tem področju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mogoče izjema, ali pa se le premika...?

Jaz bi rekel da je to izjema ,prej dobiš kazen za bilo kaj drugega. :whistle:

zaradi mene bi lahko naredili tako da telefon v avtih sploh nebi deloval :hmm::worship: , kaj pa pred nekaj leti, ko ga še sploh ni bilo pa smo kar živeli pa se vse zmenili :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bereš misli... V avtu telefoni sploh ne bi smeli imeti signala, pa amen. Jebelacesta, vsak kilometer je avtobusna postaja, da se lahko ustavi in opravi pogovor. Ampak -ne, nobel se je v avtu pogovarjati med vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tole boldano zgoraj vprašaj inštruktorja....me prav zanima kakšen je pravilen odgovor....pa če se je seveda kdaj srečal s srno na cesti.

Pozabljaš, da je 95% motoristov tudi avtomobilistov. Ampak mi ni jasno kako motor naenkrat izvleče iz človeka na plano vso objestnost. S prevzgojo je potrebno začeti najprej pri sebi.

jokat... kaj pa drugega... kdo vse je kriv, da se "strupamo":cry:

na vranskem se vse kar je potrebno (zaviranje, izogib) naučiš tudi pri velikih hitrostih pod strokovnim vodstvom, potem pa greš še malo kolena izpilit na marof pa si najboljše možno opremljen za cesto. grobnika ravno nebi štel za učenje, tam moreš že znat. če pa ti je marof in vransko premalo hitro za učit cestne vožnje potem se moreš vprašat če sploh sodiš na cesto.

Težko je zgoraj napisanemu kaj več dodati.

Ravno predvčerajšnjim sem v Bosni doživel situacijo, ko je voznik avtomobila spregledal kolega, ki je vozil pred mano in zapeljal na cesto skoraj dobesedno pred njega. Zahvaljujoč naselju primerni hitrosti in primerni reakciji se je kolega ustavil tik pred avtomobilom. Takšne stvari se pač dogajajo na cestah in v prometu, v katerem sodelujejo tudi drugi, zato lahko za varnost naredimo največ sami - z vožnjo po pameti in s predvidevanjem nevarnosti in napak drugih udeležencev v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da bi zvišali kazni za govorjenje po GSM med vožnjo? Če so jo pa ravno znižali. Izgleda, da so naši vrli zakonodajalci modro ugotovili, da uporaba telefona med vožnjo ni nevarna. Izredno nevarna pa je uporaba nehomologiranih delov na vozilih.

Nisem še zasledil, da so koga kaznovali zaradi uporabe GSM- mad vožnjo. Je kdo to videl?

Jaz sem plačal pred leti, ko je prišel zakon vn 2x in čisto upravičeno. Od takrat slušalka ali kaki drugi tip prostoročne naprave (žal je narava dela taka, da je potrebno tudi med vožnjo telefonirati). In iz lastnih iskušenj povem, da v kolikor se mi slušalka izprazni ali je nimam s seboj klica ne prevzamem več, ker sem se toliko navadil, da telefona sploh ne znam držati v rokah med vožnjo. Sicer se pa da pogovor na hitro opraviti tudi s funkijo zvočnika.

Kakorkoli, se prekleto strinjam, da je potrebno kaznovati uporabo mobitela med vožnjo.....in to predvsem tiste idiote, ki imajo vozila vredna preko 30.000evrov, pa očitno niti ne vedo, da imajo v avtu vgrajen bluetoooth, ali pa jim ni ostalo dovolj denarja za nakup slušalke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz sem v letu 2010 dvakrat plačal zaradi pogovora po gsm med vožnjo.

Enkrat v nadomestnem vozilu, ker sem potem bil primoran govoriti brez instalacije. Ustavili pa so me pri Hotelu Slon v Centru Ljubljane.

Drugič pa na mopedu Tomos, kjer sem se pogovarjal po telefonu.

Obakrat sem dobil plačilni nalog, kazterega sem poravnal pred 8 dnevi, ker je bila tako kazen polovična.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov hobi: Grmenje avtomobilistom z mobitelom v roki. trance_25_naughty.gif

"Bla bla bla, čvek čvek čvek... trance_34_sleepy.gif" Wrooooaaarrr, wrooooaaaarr! trance_41_w00t2.gif....pade mobitel iz roke...išče po tleh, pobere....blink.giftrance_19_hmm.gif "Čaki, te pokličem nazaj, neki grmi tuki, nč te ne slišim." surrender.giftrance_32_shutup.gifgrim.gif:P

Ti maš preveč domišljija ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja domišljija je kar bujna, a vseeno se vzdržujem to početi med vožnjo, raje prešaltam eno nižje, da me telefonist sliši in zazna mojo pozicijo.

Ne šparam pa čvekačev, ko enkrat pripeljejo na semafor...

Zadnjič se eden zmedenko pred mano ni mogel odločiti, kateri pas bi mel, pa je vozil slalom kar po vseh po malo (seveda telefon v roki).

Pač upočasnim, si prihranim omembo v osmrtnicah. Ko pa sem po polžje med kolonama pripeljal ob njega in rahlo prečistil izpuh, ga je moja bučna prisotnost tako presenetila, da je skočil in se z glavo udaril v strop. :P

Narobe? Morda... Je bilo pa smešno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bass.. ti si rogovilež. Ampak, nisi edini. Jaz tudi včasih..... tako naredim. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja domišljija je kar bujna, a vseeno se vzdržujem to početi med vožnjo, raje prešaltam eno nižje, da me telefonist sliši in zazna mojo pozicijo.

Ne šparam pa čvekačev, ko enkrat pripeljejo na semafor...

Zadnjič se eden zmedenko pred mano ni mogel odločiti, kateri pas bi mel, pa je vozil slalom kar po vseh po malo (seveda telefon v roki).

Pač upočasnim, si prihranim omembo v osmrtnicah. Ko pa sem po polžje med kolonama pripeljal ob njega in rahlo prečistil izpuh, ga je moja bučna prisotnost tako presenetila, da je skočil in se z glavo udaril v strop. :P

Narobe? Morda... Je bilo pa smešno. :D

Če bi to vsi naredili, bi se jutri pol slovenije zbudilo z buško na glavi.

bass ti si car

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, a res prow noben Motorist ne telefonira ko slučajno uporablja avto? :unsure: Ker jez, priznam, tiu pa tam, kršim zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, a res prow noben Motorist ne telefonira ko slučajno uporablja avto? :unsure: Ker jez, priznam, tiu pa tam, kršim zakon.

ja :D ko telefoniraš navadno uporabljaš telefon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ne bomo preveč papeški, tudi jaz se občasno poslužim telefona v avtu, navadno v rush hour gneči, ko kam zamujam, si dam na speaker, da lahko normalno obračam glavo.

Je pa res, da imam automatika in mi prestavljanje ne predstavlja ritmične gimnastike, kot če bi imel ročni menjalnik.

Mobitel definitivno zmanjšuje pozornost, koliko, je pa odvisno od osebe do osebe.

Kakšni ne vidijo in ne slišijo nič okoli sebe, ko telefonirajo, eni pa lahko še vozijo pa žonglirajo zraven, odvisno koliko si tip za multitasking.

Zdravo pa nikakor ni...niti zate niti za okolico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomobilski radio aparati z modrozobo povezavo s telefoni so skoraj đabe.

Zadeva deluje. Če imaš novi sekret z netipično oblikovanim radio aparatom, si naštimaš pač samostojno plavozobo zadevšno.

A pri fuknenih slovencih je en problem. Mečka ali pa benđojajca za pare da ti pamet stane, a za to aparaturo pa ni več cvenka in kuzlo in pezdeta za volanom nenehno boli ušes, da mobi k njemu tišči.

NI izgovora za blebetanje po telefonu med vožnjo brez prostoročne naprave! Pa naj bo to kištar ali pa mopedist trenutno v kišti. To zame pomeni čisto aroganco do ostalih udeležencev v prometu.

Policija je pa pri tem problemu en qrc vredna in ponavadi še njih ušesa bolijo.

Totalitaristične vlade današnjega časa nam bodo v vozila namestile vse sorte sledilcev z izgovorom varnosti v resnici pa le kasiranja in sledenja teroristom (to so seveda vsi ki jim ne ližejo riti), da bi pa uzakonila imobilizatorje mobilnih telefonov v vozilih, to pa ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem videl enkrat enega v mercedesu 63 AMG ko je držal nokio z nosilcem ki ima povezavo s kablom - šedonsnemormverjet - na ušesu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, a res prow noben Motorist ne telefonira ko slučajno uporablja avto? :unsure: Ker jez, priznam, tiu pa tam, kršim zakon.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem videl enkrat enega v mercedesu 63 AMG ko je držal nokio z nosilcem ki ima povezavo s kablom - šedonsnemormverjet - na ušesu ...

Lahko, da mu ni delala inštalacija, ali pa še en primer - "ima se-može se" sindroma, ki je pogost med slovenceljsko in tudi balkanersko kmetarijo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, da mu ni delala inštalacija, ali pa še en primer - "ima se-može se" sindroma, ki je pogost med slovenceljsko in tudi balkanersko kmetarijo. :D

problem je bil v tem , da sem jaz skoraj zapeljal v graben - zaradi smeha :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!