Skoči na vsebino

Sezona smrti


tommy66

Priporočene objave

Spet bomo malo več na cestah - pa tudi drugače vsak dan umirajo ljudje. In pogrebi so slika slovenske "kulture" - kupi sveč, ikeban, vencev ...

Svojci poleg sočutja potrebujejo predvsem finančno pomoč (župnik 300 eur, sedmina..). Sožalni boni (elektro, Tuš, stanovanjska, Merkur ...) bi bili veliko elegantnejša rešitev kot pa vsakokratno iskanje T.R.R.

in še ekološki vidik - znebili bi se nepotrebne plastike .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mečka ali pa benđojajca za pare da ti pamet stane, a za to aparaturo pa ni več cvenka in kuzlo in pezdeta za volanom nenehno boli ušes, da mobi k njemu tišči.

Fora je, da imajo skoraj vsi MB in BMW že originalno inštalacijo za mobilni telefon...

Ampa eni so preveč fuknjeni ali glupi, da ne naredijo povezave, mamicu jim šugavu :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je tudi to, ko ravno govorimo okoli poligonov!

A je mogoče kdo od vas delal izpit za motor v Trbovljah? Če je, potem ve, kakšen poligon spretnostne vožnje je tam gor.

Sploh se mi zdi škoda zgubljat besede! Mislim pa, da bi to moralo biti speljano malo bolj strokovno, da bi človek vsaj nekaj odnesel od tega, ne pa da je poligon postavljen zraven Surovine in še to je nek mali park plac, kjer je vse tako natlačeno da dol padeš....

tuki se pa ne strinjam najbols, ceprou je majhen se mi zdi da s poligona v trb odneses marsikaj vec kot s kaksnega kje ki ima vecjo prostornino.

je pa res da je veliko odvisno tudi od tega kdo je tam tvoj instruktor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je, da imajo skoraj vsi MB in BMW že originalno inštalacijo za mobilni telefon...

Ampa eni so preveč fuknjeni ali glupi, da ne naredijo povezave, mamicu jim šugavu :bum:

jst cist priznam mam elikrat telefon v roki, ampak ponavad res le ko je guzva alpa kej super nujnega-ceprou v takem primeru ponavad zapelm na stran.

jaaoo zdej si me spomnu, mi kar pritisk dvigne ko vidm mularijo v teh starih bemflih (saam ej je pa bmw no) sipe dol, cik v ustih, komolc naslonjen pa telfon v roki, ja diooomiooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, a res prow noben Motorist ne telefonira ko slučajno uporablja avto? unsure.gif Ker jez, priznam, tiu pa tam, kršim zakon.

..kaznuj se !...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!