Skoči na vsebino

Nevarni na dveh kolesih


X11

Priporočene objave

Torej Falconar, k sreči sem bil dve vozili za teboj, meni ne bi pizdakal, bi šel peš naprej!

ja ziher. ablebable.

pa se kaksen del opreme bi mu financiral.

(avtomobilist se lotil motorista na semaforju press).

in kaksne mislis bi bile reakcije motoristov na to? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko malo opišeš?

verjetno neko piskajoče sranje.

kot kombi ali kamijon ko gre rikverc.

dosadno u tri krasne ampak deluje pa res.

sem mel v avtošoli montirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žarnice niso del obvezne opreme. :unsure:

Niso del obvezne opreme. Tut nevem zakaj bi ble, hotu sm samo povedat kako dobro informiran policist me je ustavu. Po domače ni mel pojma.

Skor kazen fasal je pa takole zgledal: žarnice? jih ni! aha nimate jih to bo kazen! ne niso obvezne, zato jih ni! ares? in pogled drugega policista, ki pa tut ni dajal znakov, kot da bi to vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj današnji primer je tudi zanimiv, okoli 16.30 ure na izvozu Celovška iz S.Ljubljanske obvoznice je voznik enoslednega vozila (mislim da je bil maxi skuter, imel je tablico za motor) po desni se izrinil na PP in kjub rdeči luči prečkal Celovško. Frajer lahko izziva srečo dokler........

Bil sem drugi, pred mano je bil enoprostorc. Oba sva stala bolj levo (da je prostor za PP, če pride motorist) na desni pa je bilo od avta do robnika manj kot 0,5 m pa še polno peska. Ni kaj to je res izzivanje sreče in voda na mlin vsem, ki motoriste :bum:

Kje je sedaj prava PP na 4-pasovnici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tale pole position je mene skor stal kar nekaj E, saj sta 2 brihtola v mondeu (provida) ugotovila, da je to nevarno približevanje križišču in posledično kazen (vse bi še šlo če nebi glih takrat imel sopotnice in sm res med avti šel zelo zelo počasi), samo pol je povedu vse ko je hotu videt žarnice in prvo pomoč :P in skor bi fasal kazen ker žarnic nisem mel :P

matr to sta bla pa res brihtola..de ti reče de je zelo zelo počasna vožna nevarna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si že omenil žmigavce. Jaz sem pa dobil občutek da velik avtomobilistov da za avte 15000 + €, amapk da bi dodal še mal € zraven in dokupili žmigavce, to pa ne. Opažam, da sploh ne uporabljajo žmigavcev ali pa jih mogoče nimajo. :topic:

Marja, tole si pa z mojih misli preplonkal :lol: to jaz zmerej govorim, da tako dober avto, pa nima serijsko vgrajenih žmigavcev, žalost, pa že vse je prištimano, samo še priklopit bi jih moral.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr to sta bla pa res brihtola..de ti reče de je zelo zelo počasna vožna nevarna...

Če bi bila brihtna, nebi šla za policaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem točno te teme. Srečaš enega motorista z slabim dnevom in sedaj cela drama? Naj ti na hitro naštejem par stvari ki so se meni zgodile...

- Babi ki je obračala po sred ceste sem stegnil fakiča pred fris in nato se je zapodila za mano in me hotela zbiti ali nevem kaj.Znebil sem se je na križišču

- Večkrat izsiljen, spregledan

- Vsak drugi drekač ki ima malce boljši avto bi kar rad nekaj dirkal

- Vozit 1 meter za mojo ritjo(ko sem imel še švoh motor)

- Folk ki je pizzo, telefonira, spi, sanja med vožnjo

- Sekanje ovinkov, vožnja v rdeče

ITD ITD ITD

Kakršen je narod, takšno je stanje na cestah. Bolj kot je butast slabše je vse skupaj. Če dodaš se slovensko nevoščljivost ter splošno nezadovolstvo z življenjem potem ni čudno da je tako kot je. Nekaj časa nazaj sem slišal zanimiv stavek: Polovica ljudi pri nas je slabe volje ker mora delat, ostala polovica pa zato ker nima službe. Ko se voziš recimo po avstriji ljudje vozijo normalno. Malo ljudi se lima za riti. Niso toliko nestrpni. Uporabljajo žmigovce in tako dalje. No kukrkoli, predlagam ti da svojo jezo prišparaš za nekoga, ki si malce bolj zasluži batine. Hitro ga boš našel če se dosti voziš...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je plac, se vedno zgužvam med avti do semaforja na pole position :D

ne vem kje je tu problem. sam ne sme se pa štalo delat pa na silo rinit .)

To je pa en velik hudič, ko eni ne znajo brati. Pa ni jih malo.

O "gužvanju" v stoječi koloni vsaj malo pismeni ve kaj piše v zakonih in ve kako se to počne, da nikomur ne delaš škode. Recimo odbiješ stransko ogledalo ipd.

In nihče ni nikomur tega gužvanja oporekal.

A da se potem znašaš nad voznikom avtomobila, ki se je tam ustavil že pred tem in mahaš nad njo/njim, zakaj ni pustil/a prostora za eno letalonosilko (tolikšen je verjetno skvarjen ego bumbarja s falcom, da ne bo pomote), je pa verjetno druga pesem in zrcalo odnosa, ki se potem prenaša nad vse motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ziher. ablebable.

pa se kaksen del opreme bi mu financiral.

(avtomobilist se lotil motorista na semaforju press).

in kaksne mislis bi bile reakcije motoristov na to? :naughty:

Take kot takrat, ko jih je po pički dobil avtomobilist, ki me je izsilil.

In ja, bil sem kosmat in na čoperčku.

zavaljen sem pa še zmeraj... ima šaka, še sploh orokavičena večji efekt.

Te zanima še kaj?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to pa je res

ja sam res no .. preden je zmanjšal je imel 172 km/h ... kako ga ni videl - sicer tepec v avtu ki je prišel na cesto prek polne črte - ....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam res no .. preden je zmanjšal je imel 172 km/h ... kako ga ni videl - sicer tepec v avtu ki je prišel na cesto prek polne črte - ....

sam v špegle pa tut eni čist nič niso gledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tema se je spet spreobrnila v smer ''kako smo mi ubogi, pa za to nismo nič krivi''...

No-naj dodam, da meni kot motoristu tudi gredo na živce predvsem ''znanstveniki'', ki ''eksperimentirajo'' v naselju. Pa pritiskaj ga izven naselja, če ti paše ampak v naselju se pa ne zajebavat!! Večina takih ''znanstvenikov'' se sicer tako ali drugače (samo)odstrani iz prometa v dveh do treh sezonah...

Potem pa še stvar, ki jo najmanj prebavljam pri kar velikem delu moto-populacije... Govorim o nadutosti! Najprej na cesti potem pa še za šankom, na servisu, v moto-trgovinah, v službi,... Srat me prime, ko poslušam kako je on car, kaj vse je že doživel, kje je že vse bil, kako je on naj in kako je on oh in sploh... A se te lahko dotaknem?

Še ena misel, da se spravim nazaj na temo-Ne moremo mimo dejstva, da smo manjši in velikokrat hitrejši od avtomobilistov in njihovih refleksov. Če to upoštevamo smo na dobri poti, da zaključimo zezono v enem kosu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zanima še kaj?!

nope. si vse obelodanil.

In tema se je spet spreobrnila v smer ''kako smo mi ubogi, pa za to nismo nič krivi''...

niti ne. saj je naslov "nevarni na dveh kolesih". ali se mogoce kdo NE prepozna v vsem lamentiranju in jamranju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Filmčki dokazujejo, da ga eni zelo serjejo. Bodimo iskreni, glede na hitrost, ga serjejo tukaj motoristi (sad ga vidiš sad ga ne vidiš...) :surrender: Pa smo v istem žaklu :wallbash: Takšna vožnja je za na grobnik.

P.S. to je nedokončana zgodba...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še posebej če vidi cestaka biggrin.gif

Moj primer: se peljem na faks čez Medvode in pri rdečem semaforju se postavim prvi v vrsto in poleg mene je bil popolnoma nov MB-CL500. Si mislm, ni da ni, dobr avto, notr pa nek 30 letnik že navija gas in nakazuje, da ga bo nažgav rolleyes.gif Ob zeleni luči se točno to zgodi, tip nažge mašino do konca in pospeši, js pa lepo za njim počas spelem in v tistem trenutku vidm pred sabo utripajoče luči in MB, ki na polno bremza, ker je nek kombi zapeljav ven iz dvoriša. MB seveda prleti na polno v zadnji del kombija, ob tem pa v grabn pade še nek megan ki je stal v koloni v nasprotno smer trance_39_thumbdown.gif Uglavnem rezultat: MB in kombi totalke oba v grabnu prav tako pa tud megan in notri ena mlada voznica. Komaj sem jo vn dobil, ker je bil avto navpično na nos v grabnu.

Zmagala pa je izjava tega 30 letnika po telefonu, ko je klical domače (sklepam):" Ja živjo. Spet sem se zaletel" wacko.gif

Nau zgodbe: Drag race-e pršparejte za zaprte proge biggrin.gif Čeprav se je učasih težko upret, da bi kšnmu zavalenmu fotru u poršu pokazal kaj so pospeški cool.gif

No tale poba iz tvoje zgodbe bi si naprimer zaslužu ene dobre batine zarad svoje neumnosti. Jaz gledam tako: Vsak bedak si lahko kupi avto in kao neki dirka. Tisti ki pa dirkajo z motorji imajo pa jajca. Vsi vemo kako kompleksna je vožnja motorja in kakšna je cena tega početja. Vsak dela kar hoče. Eni se z motorji prepelavajo okoli eni pa vozijo hitreje. In ja velikokrat smo žrtve nesposobnih,objestnih voznikov. Tako pač je in zarad tega se pizdakamo(kadar je upravičeno). Hvala bogu da se.

Glede nadutosti pa nevem. Meni se ne dogaja, da bi se mi folk hvalil s svojimi dosežki. Mi motoristi si med sabo povemo kaj zanimivega se nam je zgodilo, ali smo zato naduti?

Še ena misel: Vedno imejte v glavi, da nas ostali udeleženci ne vidijo, ker dostikrat nas res ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to

edina stvar, ki mi pade na pamet ob gledanju teh posnetkov je - Pa sta še živa??

hecno ne, da se enim skozi dogaja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam v špegle pa tut eni čist nič niso gledal

Pa kaj naj v avtu zadnje zice rikverc obrnem pa imam vedno sovoznico pardon kopilotko zraven, da mi bo raportirala, kdaj se približuje kak dvokolesni projektil?

Pa saj vozim hondo, ne pa B-25H ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!