Skoči na vsebino

Nevarni na dveh kolesih


X11

Priporočene objave

No tale poba iz tvoje zgodbe bi si naprimer zaslužu ene dobre batine zarad svoje neumnosti (uuu-se že bojim... ).Jaz gledam tako: Vsak bedak si lahko kupi avto in kao neki dirka. Tisti ki pa dirkajo z motorji imajo pa jajca.(:lol1:ja seveda... če misliš na tiste, ki dirkajo po cestah ima večina slamo v glavi) Vsi vemo kako kompleksna je vožnja motorja in kakšna je cena tega početja. (pred crashem vsak misli, da ve kako hudo je lahko, potem pa spoznaš, da je vse še veliko huje...)Vsak dela kar hoče. Eni se z motorji prepelavajo okoli eni pa vozijo hitreje. In ja velikokrat smo žrtve nesposobnih,objestnih voznikov. Tako pač je in zarad tega se pizdakamo(kadar je upravičeno). Hvala bogu da se. (ti je fino, če se ljudje kregajo?? kruha&iger)Glede nadutosti pa nevem. Meni se ne dogaja, da bi se mi folk hvalil s svojimi dosežki. Mi motoristi si med sabo povemo kaj zanimivega se nam je zgodilo, ali smo zato naduti?(A si pomislil, da si ti eden tistih o katerih sem govoril? Preberi si še enkrat samo gornje odebeljene vrstice... ).Še ena misel: Vedno imejte v glavi, da nas ostali udeleženci ne vidijo, ker dostikrat nas res ne. (tole je pa edina pametna stvar, ki si jo napisal v tem postu! :notworthy: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da si si vzel čas in analiziral moj poost. Uuuu se že bojim? To ni bilo mišljeno tebi, temveč vozniku mercedeza s katerim je imel GoUpc opravka. No lahko jim rečeš da imajo slamo v glavi, jaz jim rečem da so vsaj tolk uvidevni da si ne kupijo avta in s tem še bolj ogrožajo ostale. Ljudje se bomo vedno kregali, odkar živimo se kregamo za vsako možno stvar. Ne živi v utopiji kjer je ni. Velikokrat si povemo izkušnje kaj se nam je zgodilo zato, da bi pomagali prijatelju da nebo ponovil iste napake. Očitno si ti raje tiho, misliš svoje in privoščiš drugemu slabo? Nevem Lowrenc, raje sem kot ti praviš "nadut" kot hinavec. In ja imel sem več kot eno nesrečo in sem na to pozabil. Če pa ne moreš pozabiti pa raje prodaj motor in nam vsem naredi uslugo....

LP pa brez zamere!

Popravljeno . Popravil NejcN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tableta mi je popustila, pa me je malo zaneslo... Itak, da ni zamere :yes:

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tableta mi je popustila, pa me je malo zaneslo... Itak, da ni zamere :yes:

ajd

vzemi hitro drugo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!