Skoči na vsebino

Asfalt, gume in cvetni prah


yamaha2025

Priporočene objave

Lej, cist mozno da niso pilot power, ampak ce ves katere so dajali na honde serijsko leta 2005, potem so to te o katerih govorim.

Pilot Road....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, cist mozno da niso pilot power, ampak ce ves katere so dajali na honde serijsko leta 2005, potem so to te o katerih govorim.

Verjetno kakšen Pilot Road, ker ne verjamem, da so SS gume prva vgradnja na naked oz. ST motorju, vsaj videl jih še nisem nikjer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi ti videl taprvih Hyosung Cometov 650 (naked varianta, ko še ni bilo S in R), na mojmu so serijsko prišle Pirelli Diablo, to je bil takrat sodeč po tabelcah športni segment :naughty:

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi ti videl taprvih Hyosung Cometov 650 (naked varianta, ko še ni bilo S in R), na mojmu so serijsko prišle Pirelli Diablo, to je bil takrat sodeč po tabelcah športni segment :naughty:

Brez zamere. Mislil sem na resne Japonske proizvajalce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, cist mozno da niso pilot power, ampak ce ves katere so dajali na honde serijsko leta 2005, potem so to te o katerih govorim.

Trde pa drsele pa zato ker so bile na motorju cca. 5 let in 13000km.

Kaj je pa narobe z kombinacijo SportSmart, RoadSmart, kot vem je pametno met spredaj boljsi oprijem in hkrati mehkejso gumo, no itak se pa jest nisem sam zmislu tega in tko so pr spanu svetoval. Men je ok. pa ce to mot koga al pa ne.

Po vsej verjetnosti misliš gumo Michelin Macadam, te gume so bile precej "lesene". Sem zvozil en komplet že kar daleč nazaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!