Skoči na vsebino

Vžig na "porivanje"


Fantocci

Priporočene objave

Super tenerejka je z mrtvo baterijo kresnila na par metrov klančka.Najhujša pizd@rija do zdaj za vžgat ja bla 600 kubna endura na kurbel.Nekam se je zelo mudilo meni pa od kontra kolpa zlomi kurbel!Sredi mesta je bil edini klanec en razkladalni od trgovine: pet metrov klanca,nekaj manj ravnine in meter zida...hudič je vžal pa še oba sva preživela.

Sicer pa je za porivanje Bog ustvaril babe,ne mopede!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je ...

Torej ni bila baterija čisto mrtva še.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imam kwaka in je tako kot sem napisal. Pri ugasnjenem sta na voljo le ler in prva.

Pa tudi v prvi gre vžgat, fajn je le da je kakšen kolega poleg, da te porine in se še malo nasloni na sedež, da se kolo sploh zavrti (smo že tako vžigali 500kubičnega)

ti slabo poznaš kwaka, nič drugega, tale PNF je namenjen temu, da na mestu iz lera ne moreš dat v drugo oz. iz prve ne moreš it v drugo (samo če motor stoji na mestu!!!) in čisto nič drugega, če se motor premika, pa naj bo prižgan ali ugasnjen, lahko v vse brzine prestaviš...in ja sesir, zx6r tole sigurno ima, verjetno tudi tvoja desetka, probaj enkrat ko bo motor vžgan in boš stal na mestu dobiti v drugo prestavo, če imaš PNF bo to misija nemogoče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor bo vžgal na porivanje samo napetost mora biti v akumulatorju vsaj še 9.6 V kajti pod 9,6V preneha delovati računalnik in tudi druga elektronika kot jo imajo še motorji z vplinjači za vžig pa je elektronika,modul vžiga + halodajalec.Za vžiganje ja vedno najbolje dat v 3-tjo prestavo je dosti lažje vžgat kot npr. z drugo.Problem pa je pri Kawasakiju ER-6, kajti gre samo v prvo prestavo ta pa ni primirna za vžiganje.Zato če veš, da imaš zanič akumulator in si nekje na potovanju, predno mašino vgasneš daš v tretjo in potem brez problemov vžge.

Ja. Na enem ameriškem forumu sem bral, da jih veliko vozi s sabo 9v baterijo ko imajo akumulatorje bol prioti koncu. Če crkne jo priključjo ter vžgejo na potisk.

Še vedn pa ne bom prebolel da Jawa 350 noče vžgat na potisk oz kurbl ko je baterija prazna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ste kozli!

A je kdo od vas sploh kdaj Kwaka imel? Očitno ne, sicer ne bi tako trapasto razlagala PNF!

V prvi pa vžigajo samo taki kozli kot dr. Opletajoči Rilček. Na koncu bo pribil, da je to počel celo na šodru. :doze:

boljše je biti kozel kot ovca .. ti si en mali žaljivček , ane ? na slončkih vžgali gsx-r a na porivanje - malce klančka pa mastno kot loj ... tako da se ti brigaj za svoj šoder, a je prav..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ste kozli!

A je kdo od vas sploh kdaj Kwaka imel? Očitno ne, sicer ne bi tako trapasto razlagala PNF!

V prvi pa vžigajo samo taki kozli kot dr. Opletajoči Rilček. Na koncu bo pribil, da je to počel celo na šodru. :doze:

boljše je biti kozel kot ovca .. ti si en mali žaljivček , ane ? na slončkih vžgali gsx-r a na porivanje - malce klančka pa mastno kot loj ... tako da se ti brigaj za svoj šoder, a je prav..

Ce ne verjames na besedo, bos mogoce na sliko, oziroma na slike. Pa mal poglej podlago...

Slike sem vzel iz Slončkovega albuma od Avtomota.

P.S. Mogoce sem celo micken mlajsi od tebe, ali pa tudi ne, ampak kar se tice takih in drugacnih izkusen na 2 kolesih, pa mislim, da bi lahko pokazal micken vec spostovanja do izkusenejsih. Da modelov kot so SamoSamo, SF, Avtomoto, Thumper, Trebor in ostala slončkarka banda sploh ne omenjam.

post-1357-0-27201000-1305872878_thumb.jpg

post-1357-0-51650100-1305872886_thumb.jpg

post-1357-0-27231300-1305872894_thumb.jpg

post-1357-0-05126400-1305872901_thumb.jpg

post-1357-0-45752800-1305872909_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne verjames na besedo, bos mogoce na sliko, oziroma na slike. Pa mal poglej podlago...

Slike sem vzel iz Slončkovega albuma od Avtomota.

P.S. Mogoce sem celo micken mlajsi od tebe, ali pa tudi ne, ampak kar se tice takih in drugacnih izkusen na 2 kolesih, pa mislim, da bi lahko pokazal micken vec spostovanja do izkusenejsih. Da modelov kot so SamoSamo, SF, Avtomoto, Thumper, Trebor in ostala slončkarka banda sploh ne omenjam.

Dobr je tole ratalo :)

Sam škoda k slika nima zvoka :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr je tole ratalo :)

Sam škoda k slika nima zvoka :rolleyes:

Slisal bi se vecinoma samo gromki smeh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci je legenda in ima vsaj pojma o šaltangah na Kwaku. In Kwak ali Kawl je šele nad 700ccm, ostalo so male kvakice.

Kar se pa tiče vžiganja na šodru, je normalno za vsak moped, da če se mu ene dva slona obesita na rit, bo še v blatu zagrabil. Vse, sam da se znebi opletajočih rilčkov okoli auspuha.

Sicer pa probajte drugič z motorjem!:P

Ja Jakob, SF je car. Na nizkem nivoju pa ob piru.:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si še "Ave"! Ali pa vsaj "O, veliki kozel."

Mater nobenih manir tle gor!

manire probam pokazati samo dostojnim "sogovornikom". :)

zdj vem zakva je slončkov ringaraja.

ne, ne ves. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!