Skoči na vsebino

Motorji pod Slovenci


Cegi

Priporočene objave

Hehe, sem gledal, sem hotu komentirat, pa nisem hotu bit tisti, ki odpre temo...

Kot prva oddaja je totalno zgresena. Zakaj za hudica morajo najprej zacet s statistiko in nesrecami? Halo?? Sej motorizem je vse prej kot to. Ja, nesrece so, sam kaj pa vse ostalo? Ze za zacetek bi bilo treba zamenjat vrstni red. Prvo vse lepo in vse okej, potem za konec pa razmislek. Poleg tega pa; Vlačič? Oh, come on. Kaj on tle dela? Razen tega, da je resorski minister... A ma motor? Dejte no, sej potem ma pa vsak zdravnik vec razloga bit v tem dokumentarcu k on.

Napisem se kaj kasneje, zdej grem zadevo se enkrat pogledat.

Off

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Ajdemi Popuši

Najbrž bi se dalo oddajo naredit boljšo.

Ampak to je šele prvi del (od mislim da štirih ?) in najbolj pomembno je to, da se je o teh stvareh sploh zaželo govoriti na nacionalki.

Jaz bi dal oddaji en velik plus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme je oddaja na nivoju imajo še par začetnih kiksov ki jih bojo iz oddaje v oddajo izboljšali. Vem da se bo našlo par ljudi ki bojo oddajo popolnoma popljuvali. Res da niso začeli z najbolj zanimivo temo nesreče, ampak roko na srce nesreče so bistven problem motorizma. In so lepo ponazorili možne probleme in vse. Nasplošno bom še z veseljem pogledal naslednjo oddajo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz si moram celo oddajo prej pogledati, da bom dal kakšen komentar...

Sicer pa..zakaj najprej statistika in nesreče? Kaj pa naj, ko pa smo vsi divjaki, zapiti in nekulturni. Tako pravijo. :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je oddaja zdela pohvalno drugačna od preostalih "dokumentarcev" o motoristih, ki so motoriste vedno postavljali na slab glas...

že res, da bi zadeva lahko bila narejena boljše, toda roko na srce, lahko bi bilo tudi dosti slabše... ( pomislite na urša čepin in oglas o referendumu... )

se takoj podpišem pod to, da se naredi kaj več kod napovedanih štirih prispevkov, zadeva pa bi si zaslužila tudi bolj gledan termin...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Zakaj za hudica morajo najprej zacet s statistiko in nesrecami? Halo?? Sej motorizem je vse prej kot to. Ja, nesrece so, sam kaj pa vse ostalo? Ze za zacetek bi bilo treba zamenjat vrstni red. .....

pohvala oddaji, je pa res kot je rekel đakob.... lahko bi lepše začeli ne pa z nesrečami. Nisem še videl prispevka o avtomobilih, ki bi se začel z nesrečami (pa mislim

da je avtomobilskih nesreč več kot moto nesreč), prav tako, ko je kakšna tema o avionih ne začenjajo z razbitimi avioni.

Prav hecno je izpadlo; izreče besede "...... povabim vas na čudovito vožnjo" , pol pa pokaže slike razbitin :(

Počakajmo na naslednjo oddajo.

Pa probajo naj jo prestaviti v bolj gledan termin - si zasluži.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bilo ravno v Discovery channel formatu, vendar osebno menim, da je do sedaj eden najzanimivejših prispevkov na temo enosledništva (v medijih z večjo gledanostjo).

Ne pozabit, da je dokumentarec namenjen široki publiki in ne le "uporabnikom". Saj tudi s poljudnimi oddajami o kvantni fiziki veliko ljudi s tega področja ni najbolj zadovoljnih, nam manj posvečenim pa je čisto zanimivo izvedeti kaj o stvareh, s katerimi se niti zdaleč ne ukvarjamo.

Res je, da v oddajah o avtomobilizmu govorijo le koliko kakšen potegne in kakšni pospeški pa NCAP faktor preživetja ipd., pri mopedih pa je najbolj važno, kako se je kdo vsul (glej kronike na tem forumu, da o cajtengih ne govorim). V nasprotju s "Topgear" in "vaš avto" pa lahko pohvalim koncept obrazložitve fizikalnih zakonitosti, zaradi katerih utegnemo popotnikom v kletkah biti čudni, moteči in/ali nevidni. In ravno v informiranju tistih, ki ne vedo in jih ne zanima vidim prednost pristopa.

Produkcijski stroški takšne zadeve pri nas seveda zahtevajo kar nekaj product placementa, vendar se mi ne zdi pretiran.

Tisti BMW insert...., pa naj še tako boli, je pač resničen :grim O:-)

Upam, da se bo nadaljevalo vsaj v tem ritmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, sicer pa ni nek presežek ... se vidi, da je avtor vse sam naredil - scenarij, posnel in zmontiral ... škoda, izpade nezanimivo ... vsaj prvi del.

Je treba vedet, da če ni zanimivo, potem nihče ne gleda in stvar ne izpolni svojega obče-javnega poslanstva, pač pa le zasebni interes avtorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamudil :headbang:

ne se sekirat, jaz sploh vedel nisem da kaj takega pri nas obstaja. unsure.gif

ko pridem domov takoj pogledam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Marija Reki so snemal :D hehe

Mal me je zmotu on možakar, ki vse "mlade" v isti koš meče, da se precenjujemo in da so motorji prehitri za nas!

Res, da je velik kamikaz, ampak vsi pa pač nismo isti!

Drugače pa fajn oddaja, vse pohvale! Še več takšnih oddaj! :notworthy:

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogledala, se strinjam s snoopekom glede unega veterana. za začetek je v redu, upam da se bo zadeva kej prijela pa bojo drugi leto kak € več dali še da zadevo malo bolj spedenajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogledala, se strinjam s snoopekom glede unega veterana. za začetek je v redu, upam da se bo zadeva kej prijela pa bojo drugi leto kak € več dali še da zadevo malo bolj spedenajo.

Ja upam, da bo vsaj naš prometni minister ali vsaj Kresalovka videla to oddajo in še kaj prispevala, da bo teh oddaj še več! Res dobro, da se tudi nekaj v tej smeri premika! Pohvalno!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v bistvu je tako bil v tej oddaji prometni minister in se veselo nastavljal kameri! Upam, da bo tudi kaj prispeval, da bo teh oddaj čim več. Pa mogoče še kdo drug, recimo kakšna Kresalovka, ki je vedno tako pametna, in samo dviguje kazni za prekrškarje, da bo teh oddaj še več! Lahko bi del denarja namenili za takšne poučne oddaje, ne pa da se drugi koristijo na naš račun in polnijo žepe, ter kopujejo policajem BMW-je M3, da nas lahko "lovijo".

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tut meni osebno oddaja ni slaba.

Bomo pa vidli, kako se bojo odvili še naslednji 3 deli.

Upam, da ne bojo spet zašli in pokazali nas motoriste v slabi luči in bomo spet izpadli kot navadni huligani ceste.

Skrajni čas je že, da slovenski prepotentni fovšeritni avtomobilisti ugotovijo, da smo tut mi čist enakopravni udeleženci in veliko bolj ranljivi, kar pomeni PAZITE na motoriste in jim ne jemati prednosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!