Skoči na vsebino

Motorji pod Slovenci


Cegi

Priporočene objave

Meni se zdi pa prav, da je oddaja namenjena bolj nemotoristom kot ja, ker saj motoristi sami poznamo probleme, nevarnosti, predvsem pa užitke itd. ... je pa fino, da se nekdo loti širši publiki (in drugim šoferjem) razložit, zakaj "glavo na prodaj nosimo" (kot pravijo nekateri), kaj je tako čarobnega v tem, da ti od povsod piha in se kuhaš pod čelado na semaforju in zakaj naj začnejo gledat v mrtve kote.

LP, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi pa prav, da je oddaja namenjena bolj nemotoristom kot ja, ker saj motoristi sami poznamo probleme, nevarnosti, predvsem pa užitke itd. ... je pa fino, da se nekdo loti širši publiki (in drugim šoferjem) razložit, zakaj "glavo na prodaj nosimo" (kot pravijo nekateri), kaj je tako čarobnega v tem, da ti od povsod piha in se kuhaš pod čelado na semaforju in zakaj naj začnejo gledat v mrtve kote.

LP, S.

.........da motorizem ni samo divjanje po cesti :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........da motorizem ni samo divjanje po cesti :notworthy:

Točno tako. Gustinčič se nas po najboljših močeh trudi prikazati v lepši luči kot je kazalo doslej. Četudi se loteva nam znanih tem, je to za nekatere popolna uganka in prav je, da jih malo razsvetlimo. Ker, če nas razumejo, nas lahko spoštujejo in, če nas spoštujejo, bodo morda bolj previdni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Gustinčič se nas po najboljših močeh trudi prikazati v lepši luči kot je kazalo doslej. Četudi se loteva nam znanih tem, je to za nekatere popolna uganka in prav je, da jih malo razsvetlimo. Ker, če nas razumejo, nas lahko spoštujejo in, če nas spoštujejo, bodo morda bolj previdni.

sanjaj :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upanje umre zadnje in po mojem nam škodit ne more. Zadost, da se enga prime, če bi bil ta tisti, ki bi mi zaprl pot. In mislim, da ne bo samo eden... no bomo vidl :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi motoristi

Ime je Marko Radmilovič in sem avtor oddaje o kateri teče beseda.

Zame je oddaja in nastopajoči v njej čisto OK. Če kdo od raznih gumpecev, ki se na tej strani želijo prikazati kot neki profesionalni kritiki, pa se naj lotijo in pripravijo svojo oddajo. Pa da vidimo.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upanje umre zadnje in po mojem nam škodit ne more. Zadost, da se enga prime, če bi bil ta tisti, ki bi mi zaprl pot. In mislim, da ne bo samo eden... no bomo vidl :closedeyes:

ti kar upaj jst sm tud pa sm vidu da se ne splača, ker bo še naprej tako kot je!

še vedno bodo veselo telefonirali, kadili, pili, se šminkali itd. za volanom. ni problem da ljudje niso seznanjeni z nami ampak jim preprosto dol visi.

spoštujem da se je vsaj nekdo nekaj spravil naresti ampak ljudje bodo to pozabili kot so pozabili lanski sneg.

razumeli nas bodo tisti ki si želijo razumeti in tisti ki so nam podobni, torej večinoma motoristi.

uno babo v avtu k se šminka ne zanima kaj se lahko zgodi ko se ona veselo šminka, ampak razmišlja kakšne čevlčke si bo kupla, kolk popusta nudijo v določeni trgovini, kakšn odtenk pudra naj si tokrat kupi malo svetlejši ali temnejši itd.

zdnjič se je ena babi pritoževala ker sem imel motor parkiran na parkingu za avto, in bolj kot je mahala bolj sem si čas vzel za natikanje čelade in zapenjanje paščka ter rokavic itd.

hotel sem ji laboda pokazati ampak, to spet ni način...

skratka, ljudje v mestu so nestrpni do vsega, naj bo to motorist, pešec, kolesar, avtobusar, tovornjakar itd. to so omejene misli ljudi ki nimajo stvari porihtane v svoji glavi in ponavadi vedno iščejo probleme v drugih ker sami mislijo da so popolni (tako kot nekateri veleumi na temu forumu).

še enkrat vse pohvale za oddajo in upam da boste kaj dosegli, meni se več ne ljubi razlagat ker je isto kot da bi razlagal steni :headbang:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn za one man band produkcijo.

Marko če to bereš najdi me po PM. Mogoče ti lahko kaj pomagam,okoli fotografije in obdelave slike. Verjamem, da nisem edini na tem forumu, ki bi ti pomagal zastonj. V interesu vseh motoristov je, da se tovrstno gradivo ustvarja, pokriva različne aspekte našega hobija in širi pozitivno zavest o motociklizmu.

Upam, da na naslednji moto dokumentarec ne bomo čakali 5 let.

Vse skupaj mi deluje kot predolg uvod v oddajo pogledi slovenije. Res pa je da oni ne znajo biti tako objektivni in tako konstruktivni.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat vse pohvale za oddajo in upam da boste kaj dosegli, meni se več ne ljubi razlagat ker je isto kot da bi razlagal steni :headbang:

Šele letos začel kupovat motor, pa že obupal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele letos začel kupovat motor, pa že obupal?

mislim kakšen degenerik si ti človek....če je to motoristični forum še ne pomeni da se vsi vedno in povsod vozimo z motorji...

obstajajo tudi druga prevozna sredstva in tudi na njih si lahko izsiljen kot na motorju ali kjerkoli drugje...

se ne čudim da ljudje več ne pomagajo drug drugemu, saj takim kot si ti in tebi podobni na temu forumu se je bolje izogniti, ker z drekom si rok mazat je škoda....

zdaj se pa prerekajte meni se ne da več....vidi se da je ta slovenija že cela v plamenih in škoda ker ni dobesedno...zato je v tej državi tako kot je...

jadniki jadni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok je tudi druga oddaja. Lepo, da Slovenijo preferira, vendar imamo tukaj en velik problem = res slabe ceste. Ponavadi prav tam kjer je najlepše za motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nadaljujem s tocko 4: torej gostinsko- hotelska ponudba v nasi lepi.

Kje je problem? CENE!! Jebemumatr, a ste kdaj slucajn pogledal kolk pride ena spanju namenjena soba v sloveniji??? Pa bognedaj, da bi bil se polpenzion.

Skratka, enoposteljna soba, BB, v portorozu 60€, in to izven sezone. v sezoni, ... sam da pogledam... Jap, 65€. ZA BED AND BREAKFAST?!?!

Jakob, tvoj radikalizem ti je pošteno v napoto- Če nočeš najti, pač ne najdeš. Kaar ne pomeni da tega ni, a ne?

sobe v bohinju

apartma v izoli

kraška idila

šest minut gugla. oziroma, obcestne table ko se pelješ mimo!

IN ZAKAJ TKO PRIDNO LEZEMO V DRZAVE BIVSE JUGE?

cevapi,

dobre zurke,

jadranska magistrala,

celo za nas poceni.

Razen magistrale so to. . . kako bi rekel. . . ."turistične znamenitosti" najnižjega cenovnega razreda. In zelo slab argument za turizem.

Don't fear the Reaper je še vedno fajn na začetku !

a ni Enter Sandman?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, ti si 6 minut zapravil na googlu, tam pa najdes tako ponudbo pri vsakem malem druzinskem hotelu, torej je to stalnica.

Kar se pa tice jugo turizma: Slab argument?? Si preprican? Potem pa ti pojasni cele trume motoristov, ki vsak vikend lezejo v srbijo, bosno, crno goro, hrvasko! Da ne omenjam vecjih praznikov, alla prvomajske ali dopuste. Pa ne mi o tem, da je blizu, saj so Italija, Avstrija, Nemcija in Svica prov na istih kilometrih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gustinčič je totalno neprimeren - vizualno in tudi po glasu. Škoda.

Ma če lahko Bergant vodi odmeve. . .

Mitja Gustinčič najbrž ne bo nikoli voditelj pogovorne oddaje, vendar. . . . jaz mu v tem primeru vse oprostim. V tako oddajo ne moreš instalirat napiflanga voditelja.

ne znam čist točno napisat kar mislim, če karikiram. . . Mario Galunič mi ne more prodajat dejstev in pogledov na motorizem. Tudi če bi imel isti tekst. Tako kot vremenarjem na poop tv ne verjamem, da vedo kaj govorijo. Credo is essential.

V primerjavi zokusom po hitrosti so te oddajice čista desetka. Balzam.

moje osebno mnenje.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi zokusom po hitrosti so te oddajice čista desetka. Balzam.

Se strinjam, absolutno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman... res je imaš prav. Drži se ti doma... doma je najlepše. bemti tujino.

Btw. zbiratelji avtogramov postavite se v vrsto. Mater sem dobr na posnetku pred brunarco :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma če lahko Bergant vodi odmeve. . .

Mitja Gustinčič najbrž ne bo nikoli voditelj pogovorne oddaje, vendar. . . . jaz mu v tem primeru vse oprostim. V tako oddajo ne moreš instalirat napiflanga voditelja.

ne znam čist točno napisat kar mislim, če karikiram. . . Mario Galunič mi ne more prodajat dejstev in pogledov na motorizem. Tudi če bi imel isti tekst. Tako kot vremenarjem na poop tv ne verjamem, da vedo kaj govorijo. Credo is essential.

V primerjavi zokusom po hitrosti so te oddajice čista desetka. Balzam.

moje osebno mnenje.

popolnoma se strinjam.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem, 3 odaja se mi zdi najboljša, nekdo ki ve kaj govori, bravo Gustinčič in vsi sodelujoči v pričakovanju naslednje :notworthy: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumi me narobe. Nisem svetovni popotnik, sem pa daleč od zapečkarja. Trdim, da našo deželico podcenjujemo, in iščemo izgovore. Mene dvodnevni izlet po krajih kjer se ne vozim vsak dan razveseli lih en tolko kot izlet po Liguriji. Še Prleke razumem slabše kot makaronarje. Samo kava je v Italiji res bolša.

tako kot tebe veseli Ligurija ene veseli jug... btw tudi mene. pa kljub temu z veseljem odpeljem daljše fure po ostanku evrope. pa glih za italijo lahko rečem... raje ne! če si zaželim ciganije pa raje grem v romunijo...ceneje je pa še lepše je :winkiss:

okusi so različni jebiga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!