Skoči na vsebino

Motorji pod Slovenci


Cegi

Priporočene objave

PETER KAVČIČ bil kot neke vrste slamnati mož za svojega kot ga imenuje najboljšega prijatelja BORUTA ČERNETA tistega iz povšetove....N.N. je kupil CBR 1000R pri MOTO ČERNE za 9500eur(cela kupnina za pol leta star motor).Motor je bil na lizing pri VBS ,lizingojemalec pa PETER KAVČIČ.Motor je bil nato ukraden predno je bil poplačan lizing in urejen prepis.Vendar je bil motor kasko zavarovan in tudi obroke je redno plačeval BORUT ČERNE.Ko je zavarovalnica izplačala 10.000eur odškodnine jih je malo manj kot 5.000eur zadržal VBS lizing za poplačilo obrokov nekaj več kot 5.000 eur pa je obdržal PETER KAVČIČ ,ki ni dal za omenjen motor niti centa, saj ga je BORUT ČERNE prosil naj mu naredi uslugo in posodi ime ,da nanj napiše omenjen motor ,ker on jih ima že preveč nase pisanih(černe pa bo poravnal vso kupnino in stroške namesto kavčiča).Takih avtov in motorjev je imel Kavčič najmanj 7 samo v dveh letih pri podjetju Moto Černe in če verjamemo medijem ,da je bilo opeharjenih nekje 800 oseb je Kavčič kar lepo pripomogel pri tej nategi.... Tako je PETER KAVČIČ zaslužil več kot 5.000eur za nič dela na račun motorista ki se že 20 let vozi z motorji in tudi to ga ni ustavilo.Je pa perverzno ,da ta ista oseba ALFA IN OMEGA POZNAVALEC MOTORIZMA ,MOTORIST S TREZNO GLAVO(MOTO MAGAZIN) zdaj nastopa po televiziji in soustvarja moto sceno v sloveniji.Zanimivo je kako so zdaj vsi KAVČIČ in njemu podobni kar naenkrat postali oškodovanci v tej aferi in pozabili na svojega dobrega prijatelja BORUTA ČERNETA ,ki jim je omogočil ,da so se vozili z avti kot so bmw m3,m5.......No , za vse zgoraj imam papirje tako ,da ne bo kdo mislil da nakladam.

Zanimivo... Bi veljalo tole še kakšnemu mediju poslati, da malo raziskujejo.

No ja. Denar je mamljiv...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo... Bi veljalo tole še kakšnemu mediju poslati, da malo raziskujejo.

No ja. Denar je mamljiv...

pa morda lepo zapisano na Društvo novinarjev Slovenije, da vsaj načelno mnenje o takih rečeh izda.

Če je to res, potem je zadeva itak abotna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da so dokaj korektno prikazali predvsem slovensko zgodovino motociklizma. So pa pozabili na Vespo, ki je na vašo nesrečo tudi motorno kolo z višjo kubikažo kot Tomosaki in je, vsaj v zahodni Sloveniji, pomembno pripomogla k razvoju povojnega motociklizma pri nas.

Kakorkoli, oddaja ima svoje napake, me pa zelo zelo zelo veseli, da se nemotoristično javnost na korekten način obvešča o dejavnosti, ki pri nas narašča kot gobe po dežju. In ja, Mitja FTW :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zadevo PETER KAVČIČ je bil seznanjen MITJA GUSTINČIČ MOTO.SI venar ni bil navdušen nad idejo o prispevku in je zadevo odklonil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zadnja oddaja bila zelo všeč.

če takole gledam...

prva mi je bila tak.. mešani občutki.

druga je bila ok.

tretja pa zelo fajn.

le kakšna bo četrta? rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zadevo PETER KAVČIČ je bil seznanjen MITJA GUSTINČIČ MOTO.SI venar ni bil navdušen nad idejo o prispevku in je zadevo odklonil.

Valda, saj sta s Kavčičem stara znanca in sodelavca.

Prav tako ti ne bodo nič objavili na PopTV, saj je Kavčič tudi z njimi sodeloval. Nacionalne ne bo zanimalo, ker je premala "štala". Delo in Dnevnik mogoče ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda, saj sta s Kavčičem stara znanca in sodelavca.

Prav tako ti ne bodo nič objavili na PopTV, saj je Kavčič tudi z njimi sodeloval. Nacionalne ne bo zanimalo, ker je premala "štala". Delo in Dnevnik mogoče ...

Pa saj po svoje je zanimivo, da mi vemo kam fant paše...

Mogoče pa kdo Požarja obvesti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo odkrili še kaj novega na temo Kavčiča?

Se je javil že kdo, ki je bil tako nategnjen?

Ja, tole ne more kar tako v pozabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo odkrili še kaj novega na temo Kavčiča?

Se je javil že kdo, ki je bil tako nategnjen?

Ja, tole ne more kar tako v pozabo...

Meni se zdi to nedopustno in potrebno sankcij.

žal pa verjetno večina reče "ah, fantje so pač probal mal zaslužit pa se jim ni izšlo ... njihova stvar, kaj se bom jaz v to spuščal ... "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi to nedopustno in potrebno sankcij.

žal pa verjetno večina reče "ah, fantje so pač probal mal zaslužit pa se jim ni izšlo ... njihova stvar, kaj se bom jaz v to spuščal ... "

Justin, greva v akcijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!