Skoči na vsebino

Nakup motorja - Kawasaki Z750R ABS


glavic

Priporočene objave

hej,

kupujem si nov motor, vendar je problem da le tega nimajo na zalogi.

uvoznik tudi ne ve kdaj ga dobijo oz. če ga sploh dobijo letos...

iščem Kawasaki Z750R ABS zelene barve.

mogoče kdo ve kje bi ga še imeli lahko na zalogi?

očitno je bolje da čakam 2012 letnik ;-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej,

kupujem si nov motor, vendar je problem da le tega nimajo na zalogi.

uvoznik tudi ne ve kdaj ga dobijo oz. če ga sploh dobijo letos...

iščem Kawasaki Z750R ABS zelene barve.

mogoče kdo ve kje bi ga še imeli lahko na zalogi?

očitno je bolje da čakam 2012 letnik ;-(

če ga ni v slo lahko vstopiš v katerikoli salon v avstriji, nemčiji itd. in ga odpelješ. samo malo cene in davke primerjaj pa se odloči kam po njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na moje izkušne dvomm d bi ga mel v avstriji, ker ko sm jst kupvou so mel dopoldne na zalogi 3 modre z750 popoldne pa nobenga več tako da predvidevam d majo skupno skladišče za več držav, ker v sloveniji zlo močno dvomm d se tolk enakih motorjev v tako kratkem času proda, drugač pa probat ni greh mogoče pa le majo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kaj dobiš če vpišeš model v mobile.de http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?scopeId=MB&isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=13100&makeModelVariant1.modelDescription=z750r&minFirstRegistrationDate=2011-01-01&maxFirstRegistrationDate=2011-12-31

imajo še nove. sicer pa je centralno skladišče za evropo eno ampak slo trgovec ni nujno da lahko naknadno dobi večjo količino medtem ko nemec ponavadi lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidu črno zelenega in je res lep, zdaj 1000ka ni več "boljša"; vsaj zame. Poizkusi povprašat pri različnih trgovcih, pa na uvoznika malo bolj pritisni (vsekakor v živo; preko telefona ne zaleže kaj dosti, lahko pa nas več začne klicarit uvoznika in jih malo živcirat).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga uvoznik nima, potem gnjavljene ne pomaga. količine motorjev se naročajo jeseni ali pozimi in kar je naročeno je, drugo pa samo če kje drugje na trgu ostaja.

torej če po evropi gredo za med je malo šans da ga lahko zrihta.

povprašaj malo trgovce, ki pododajajo kawasakije (saj ni samo uvoznik DKS, tudi drugi na svojo roko nabavljajo v evropi) če lahko kdo kaj zrihta. drugače pa poglej preko mej, poglej kak drug model ali vsaj barvo ali pa lepo rezerviraj za drugo leto oz če bodo še prej kaj dobavljali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Teženje pa pomaga v toliko, da bi se uvoznik lahko potrudil in kakšnega potegnil iz EU. Tako kot si napisal, znajo nekateri trgovci to sami uredit, če je zadeva še na zalogi (bolj to poznam s primerov pri avtomobilih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavadi gre tako da imajo skupno skladišče kjer so shranjeni motorji in ponavadi ko praznijo skladišče opomnejo vse zastopnike v evropi, znižajo ceno in tisti ki prej proda tam motor pripeljejo...se mi je 2x zgodilo da sem klical v ponedeljek in v torek ni bilo nobenega več :D

veliko sreče pri nakupu, upam da je boš imel več kot jaz ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

preklicaril sem vse živo, pa je povsod isti odgovor...

tako da sem kupil rabljenega Z1000 l.2008.

hvala vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!