Skoči na vsebino

Debata okoli cestne kronike


k0ci

Priporočene objave

Padanje na propagando raznih sport-rajderjev, kako je vožnja na koleno čisto varna ... pa kako ga lahko vsak malo tu in tam stisne ... da so itak vsega krivi drugi ... itd ...

Varno je samo še tako hitro, kot zmore JB, kar je hitreje ni več varno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varno je samo še tako hitro, kot zmore JB, kar je hitreje ni več varno

Ne, narobe gledaš na zadevo.

Varno je VSE, dokler pač ne postane ne-varno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varno je samo še tako hitro, kot zmore JB, kar je hitreje ni več varno

Jp, met parkiran motor v garaži je zelo varno, razen če ti klavir na ulici na glavo pade headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ni pa fajn s prstom kazat na nekoga, katerega niti poznas ne, niti ne ves zakaj je prislo do neljubega dogodka.

In kaj tebe žgečka, da nebuloze tipkaš?:blink:

Kje sem na koga kaj kazal? Si malo alergičen? Vzemi Letizen ali kaj podobnega!:alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj mogoče nisi na nobenga kazu, si pa v kakšni drugi temi zelo pameten, da je to naravna selekcija in oh in sploh... ti pa si nek angel, in tebi se kaj takega res ne more zgodit...

Lahko ti samo dam moj primer, ko sem se peljal po GLAVNI cesti k kolegu zjutraj ob 07.00 in se je en mulo 12 let star z rolko peljal po GLAVNI cesti. In glej ga zlomka, mali pade z rolko, rolka pa direktno pod moje prvo kolo.. padec je bil neizbežen.

In kdo je po tvojem strokovnem mnenju sedaj kriv za ta neljubi dogodek?

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji ker na vsakem koraku kasirajo nas boge državljane

Sej lahko nakažeš tudi avans na TTR od policije, ker toliko podpiraš kasiranje worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varno je samo še tako hitro, kot zmore JB, kar je hitreje ni več varno

eh pol sm jst še z apnčkom zmer nevarn ...:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj tebe žgečka, da nebuloze tipkaš?:blink:

Kje sem na koga kaj kazal? Si malo alergičen? Vzemi Letizen ali kaj podobnega!:alko:

vragecu vsaj tablete primejo ko jih vzame ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domžalskim gusarjem pa sam še močeradovc.:P

nažalost nisi na tekočem ...ti pa ne bom povedal .. kar guglej ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nažalost nisi na tekočem ...ti pa ne bom povedal .. kar guglej ...

SKENDER :kva2::kva2::kva2::kva2:

as biu pr šiptarjih :alko:al kva :alko::alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SKENDER :kva2::kva2::kva2::kva2:

as biu pr šiptarjih :alko:al kva :alko::alko:

to je za takrat ko ne vozim :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od cestnega podjetja sva midva z odvetnikom za takole sranje, dobila prst u rit :headbang:

Tako je to pri nas, ko nihče ne odgovarja za svojo malomarnost :SS

yep. enkratno dozivetje.

To sklepam na podlagi dosedanje prakse, v katerih je bil krivec pesek. Sicer nisem ostal tam do prihoda policije, tako da ne vem ali jih je klical ali ne, ampak v večini primerov ti policaj napiše, da nisi prilagodil vožnje razmeram na cesti.

Bi pa tudi jaz na njegovem mestu zahteval odgovornost od Darsa in upam, da dobi pravično odškodnino.

"sanja svinja kukuruz." ko pa drzijo cestarji, policaji, sodnki skupaj in cestar hitro pride pomest pesek s ceste, policaj ne posreduje -na pisno zahtevo odvetnika- slik naprej, sodnica pa mutava, gluha in slepa.

jaz pa ob takratnih 30 jurjev sitnih, ker "nisem prilagodil hitrosti.... bla bla bla".

No, odvisno, koliko se je kdo potrudil, da je s prtom pokazal na pravega krivca - vzdrževalca cest. Vem za primere, ki so uspešno to storili.

super. jaz pa za nobenega.

mi prisepnes ime tako uspesnega odvetnika. za v bodoce. ko & ce.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka je moja dobra frendica. Voznik ali voznica (točno nevem) osebnega vozila jo je nabil bočno in jo je hudo poškodoval. Trenutno je v umetni komi in je stabilna.

Drzim pesti, da se vse skupaj cim bolje iztece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj v pojasnilo.......in preprečitev raznoraznim nakladanjem, kako je bilo krivo za nasrečo vse kaj drugega.....kot objestnost, prehitra vožnja, precenjevanje sposobnosti in precenjevanje sposobnosti obvladovanja motorja.......pa še kup takega in drugačnega......bi vsem rad povedal.......:

- cestarji imamo posbno polico iz katere izpalčujemo odškodnine

- izplačujemo jih zgolj in samo takrat, ko je DOKAZANA krivda na vzdrževalcu ceste

- cestarji ne sodelujemo ne s policijo in ne s sodnimi organi

- cestar VEDO odpravi ovire na cesti, na katere je opozorjen.....ali s strani policije, ali uporabnikov cest.

Vse ostalo, kar klatite tukaj, je totalni bulšit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BTW.......nadzornikov cest je dovoljeno imeti samo toliko, kolikor dovoljuje zakon.....oziroma služba....organ.....ki plačuje naše storitve......in to je DRSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozabil dodati......da je bila moja zadnja nesreča......tako z avtomobilom, kot motociklom.....davnega leta 1983!!!!!.....in še to po moji krivdi!

Pa veliko srečnih kilometrov vam želim!

Klimbra

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj......

Preveril, koliko zahtevkov se pozitivno reši na področju CPL....cca 130 letno.......večinoma zaradi udarnih jam.

Še en dokaz, da lapate neumnosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdej pa navalite z minusi.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj......

Preveril, koliko zahtevkov se pozitivno reši na področju CPL....cca 130 letno.......večinoma zaradi udarnih jam.

Še en dokaz, da lapate neumnosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdej pa navalite z minusi.......

Od mene imaš plus. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaterim.....predvsem prepotentnim dirkačem.......kot pravi moj prijatelj Mašina .......wanabee Rosijem.......bi rad povedal nekaj besed.

Ne boli me, če se sesujejo......tega jim nikakor ne privoščim.....ampak, tako je življenje.

Vsi vem......kje so makadamski priključki......vsi vemo, da je velika verjetnost, da bo po neurjih, nalivih.....WE.....tam pesek...........ampak.......zakaj se tega ne upošteva??????????????? .......mi zna kdo razložit??????????

Poglejte........ni dolgo tega, ko je prišel nek tak WANABEE ROSSI k nam.....in najedal pravnici.......žalil na celi črti........in seveda na koncu odšel z dolgim nosom. Ne poznam ga, niti me ne briga kdo je in sladko se mi jebe, kje se je sesul.........če bo bral, se bo že spoznal............

MAKSI delavnice........škoda, da ne delujejo več.........so nas vedno opozarjale na take situacije!

Ampak........človek je pač človek.........in gre po liniji najmanjšega odpora.......in za njegovo nesrečo......so vedno krivi DRUGI!!!!!!!!!!!!!!!

Ča želite......vam postrežem z natančnimi podatki......tudi tabelce vam bom naredil, da boste lahko primerjali po letih in vzrokih.

Plizzzzzzzzzzzzzzzz.....nehajte krivdo prelagati na druge......ni zastonj člen v zakonu o cestnem prometu, ki omenja prilagoditev hitrosti razmeram na cesti.........sam ZGLEDA, da v Sloveniji veliko ljudi ne RAZUME teh besed!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pavličevo sedlo NI v regiji vzdrževanja CPL.

BDW......vsak klic .....naj bo to policija, upravitelj (DRSC), državljanov,.......je zabeležen v posebni "dežurni" knjigi........in vsak odziv nanjo TUDI.

Če se ti podatki ne ujemajo...oziroma je odzivni čas bil predolg......( bom v ponedeljek preveril, kakšen je zahtevan ).....lahko VSAK......zahteva odškodnino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah...če ste že off-topic bom pa še jaz povedal nekaj preko cestarjev na koroški. 3-4x na teden se vozim Prevalje - Velenje in lahko samo povem, da je večina cest še vedno v zimskem stanju (pesek po sredini in robu cestišča). Sploh ovinki v "hudi luknji" v smeri Velenje so super nevarni. Na relaciji SG - Kotlje so dober mesec nazaj popravljali del cestišča, kateri je sedaj bolj nevaren kot je bil prej. Prej je bil samo neraven asfalt...sedaj pa je nov asfalt, ampak je sam pesek na njemu. Nevem kater idiot sploh še dovoli delati ceste s peščenimi bankinami. Tak da če mene kdo vpraša, bi morali poslat koroške cestarje v avstrijo na šolanje, da se naučijo ceste vzdrževat malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaterim.....predvsem prepotentnim dirkačem.......kot pravi moj prijatelj Mašina .......wanabee Rosijem.......bi rad povedal nekaj besed.

Ne boli me, če se sesujejo......tega jim nikakor ne privoščim.....ampak, tako je življenje.

Vsi vem......kje so makadamski priključki......vsi vemo, da je velika verjetnost, da bo po neurjih, nalivih.....WE.....tam pesek...........ampak.......zakaj se tega ne upošteva??????????????? .......mi zna kdo razložit??????????

Poglejte........ni dolgo tega, ko je prišel nek tak WANABEE ROSSI k nam.....in najedal pravnici.......žalil na celi črti........in seveda na koncu odšel z dolgim nosom. Ne poznam ga, niti me ne briga kdo je in sladko se mi jebe, kje se je sesul.........če bo bral, se bo že spoznal............

MAKSI delavnice........škoda, da ne delujejo več.........so nas vedno opozarjale na take situacije!

Ampak........človek je pač človek.........in gre po liniji najmanjšega odpora.......in za njegovo nesrečo......so vedno krivi DRUGI!!!!!!!!!!!!!!!

Ča želite......vam postrežem z natančnimi podatki......tudi tabelce vam bom naredil, da boste lahko primerjali po letih in vzrokih.

Plizzzzzzzzzzzzzzzz.....nehajte krivdo prelagati na druge......ni zastonj člen v zakonu o cestnem prometu, ki omenja prilagoditev hitrosti razmeram na cesti.........sam ZGLEDA, da v Sloveniji veliko ljudi ne RAZUME teh besed!!!!

Težko je prišakovati v 6. mesecu pesek še od zime na cesti, posledično tudi temu prilagoditi hitrost :headbang: Ne poznam kako dela CPL, in me v bistvu tudi ne zanima, vem samo to da so ceste v tujini dosti boljše vzdrževane kot pri nas, čeprav sem letos na našem koncu opazil izbolšanje kar se tiče čiščenja cest in košenja okoli njih tudi bankine se urejajo dnevno... Zakaj zato ker ima županov prijatelj veliko manj dela s svojo gradbeno firmo kot prejšnja leta in to ti vsi njegovi šoferiji in ostali zaposleni na lopatah in metlah. Seveda sam zato da nebi ostal brez dobička ki se potem deli med funkcionarje... Ta država je res čist v KURCU!!!

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!