Skoči na vsebino

Debata okoli cestne kronike


k0ci

Priporočene objave

Ja, pa ja, Ice...kot sem že napisala.

Ni za metat vseh kmetov v isti koš in sam zarad subvencij, da nič ne delajo je ena velika neumnost. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spostovana kolegica, prispevek #47 v tej temi malo obelodani dogajanja okoli kmetov.

da pa niso vsi za v en kos je meni normalno in ni potrebe po eksponiranju tega dejstva. vsaj meni ne.

iz relativno meni podrobno znanih dejstev in opazanj so doloceni kmetje (recimo taki, ki lahko izkljucno iz te zaposlitve zivijo) subvencionirani, da NE delajo oz. delajo kaj drugega. drugace razne zivilske gore samo rastejo in je potrebno ta gorovja iz davkoplacevalskega denarja "sanirati" (beri: uniciti). problem v tem grmu tici veliko globlje, kot samo pri subvenciji kmeta, pridobivanju pridelka, prodaji pridelka in lakoti v svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammmm,a veste kaj sploh so subvencije in čemu so namenjene?!

Če bi kmetje lahko poslovali vsaj s 'pozitivno nulo',tega ne bi bilo potrebno...

Nekateri ste pa res 'pravi kmeti'...brez zemlje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...morem pa dodat še to (edit ni več možen):

zmeraj bodo obstajali "kmetje" tipa gregor golobič, samo zato, da bodo s statusom prišli do poceni zemljišč ali drugih ugodnosti.

to je jasno.

ampak, teh "kmetov" jaz ne enačim s tistimi kmeti, ki se s kmečko dejavnostjo dejansko preživljajo.

povsod se najdejo paraziti, normalno.

ajde, lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, po doooolgem času (beri 5 dni) sem si utrgal čas, zadel malce vremena in se odpravil. Ajd-Dornberk-Štanjel- nato sm mislil skočiti še do Postojne, pa ni zneslo-Štanjelu sem zavil na Manče-Vipava in domov.

Vzrok: minila me je vožnja, kar se zelooooo redko zgodi, sam porazno, vedel sem da je pesek na cesti zaradi velikih nalivov, nisem pa računal, da so kmetje v tem času opravljali dela na poljih in zvleki ogromno zemlje na cesto. Že proti Dornberku sem slalomiral med kolesnicami blata, naprej proti Štanjlelu zaviral pred vsakim ovinkom,...pa jebiga....dokler ne bo čisto ne grem več tja.....kar zgubiš vs filing za nagibe, postaneš alergičen na vsako packo in potem te enostavno mine.

Saj vem in niti ne obtožujem kmetov za sranje po cesti, pa niti ne cestarjev...sam enostavno na da se ti več. Očitno bo res potrebno počakati ponovn dež, da bo počistil ceste...če se ne bo zgodbica spet ponovila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo en posnetek -

, na kakšen način se lotijo posamezniki reševat probleme (ni motorističen, je pa zabaven in poučen); vsekakor nisem s tem mislil gremo se metat po tleh, ampak v nekem danem trenutku me bo prijelo, da bom investiral 500€ v motor ali avto in začel na podoben način prikazovat stanje na naših cestah. Vsekakor bi lahko že velikokrat naredil kaj podobnega a mi je žal mojih prevoznih sredstev.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...morem pa dodat še to (edit ni več možen):

zmeraj bodo obstajali "kmetje" tipa gregor golobič, samo zato, da bodo s statusom prišli do poceni zemljišč ali drugih ugodnosti.

to je jasno.

Zgleda, da ga osebno poznaš in veš, da v mladih letih ni delal na kmetiji in da sedaj tudi nima na svoji zemlji nasada oljk?

Še dobro, da je Slovenija polna takih znalcev-sralcev, kot si ti. Grezničarstvo zagarantirano!

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da ga osebno poznaš in veš, da v mladih letih ni delal na kmetiji in da sedaj tudi nima na svoji zemlji nasada oljk?

Še dobro, da je Slovenija polna takih znalcev-sralcev, kot si ti. Grezničarstvo zagarantirano!

sej zato imamo tebe tu da nas poučuješ o takih zadevah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poučujem? Sploh ne. Samo porinem vsakega glavo v njegov lasten drek, ko se pokaka sredi dnevne.

Dej preberi kaj pišeš, pa se mal zamisli....wacko.gif če hočeš tut sredi dnevne, al pa na balkonu.....sam dej se, proooooooosim!!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poučujem? Sploh ne. Samo porinem vsakega glavo v njegov lasten drek, ko se pokaka sredi dnevne.

Ti nimaš teh problemov s svojim drekom kajne? Ker kakaš po tujih dnevnah. worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, a si kaj najdu za moje Pavličevo sedlo ??

Preglej Ur.List RS št. 62/98......ne vem napamet kateri členi obravnavajo to tematiko.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!