Skoči na vsebino

Izposoja tanka


Crownless

Priporočene objave

Za potrebe a testa (tricikla) bi za kak teden potreboval tank serijskega motorja s pokrovčkom na ključ. Zaželjeno črne barve. Na tanku nebi nič spreminjal. Po opravljenem A-testu bi tank vrnil.

Se komu valja kaj doma ali pa da je pripravljen odstopit iz svojega motorja?

Lep pozdrav

C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm taka žal nimam, bi te pa vprašal, kje boš delal A teste. jaz se že nekaj časa mučim z tem in mi na vseh koncih in krajih pravijo da ne bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za potrebe a testa (tricikla) bi za kak teden potreboval tank serijskega motorja s pokrovčkom na ključ. Zaželjeno črne barve. Na tanku nebi nič spreminjal. Po opravljenem A-testu bi tank vrnil.

Se komu valja kaj doma ali pa da je pripravljen odstopit iz svojega motorja?

Lep pozdrav

C.

Imam odvečen tank od yamahe xj6 v črni barvi. Vendar na njem ni bencin pumpe in ne pokrovčka, tak da dvomim da si bi lahko kako z njim pomagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebeštrgla... Jst sem pa mislu, da tistega za streljat, na gosen'ce? :hmm: Res. :yes:

:lol1: jaz tud. Sm že pomislil "uff, končno akcija" pa nč od tega

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm taka žal nimam, bi te pa vprašal, kje boš delal A teste. jaz se že nekaj časa mučim z tem in mi na vseh koncih in krajih pravijo da ne bo šlo.

Avto Krka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!