Skoči na vsebino

MOŽ / ŽENA: vsak svoj motor


BREITNER

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Kar nekaj časa prebiram forum in nisem zasledil, da bi se mož in žena odpravla na izlet, ampak vsak z svojim motorjem.

Zato me zanima zgolj informativno-statistično, ali vas je kaj takšnih parov, ki potujeta skupaj, ampak vsak na svojem motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Kar nekaj časa prebiram forum in nisem zasledil, da bi se mož in žena odpravla na izlet, ampak vsak z svojim motorjem.

Zato me zanima zgolj informativno-statistično, ali vas je kaj takšnih parov, ki potujeta skupaj, ampak vsak na svojem motorju?

Ne še. :whistle: Čakamo de mine recesija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislem da vsaka žena ki ima svoj motor, se rada pelje sama, torej izlet in dva motorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z mojo od letošnje pomladi naprej jaševa vsak svojo kljuse in sedaj se kar strinjam z izjavo kolega, da je motor enosledno vozilo za eno osebo ;) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi bil vs srečen, če bi moja imela svoje kljuse, pa žal nima nobene želje in volje narediti izpit...tak da bova še naprej matrala samo en motorček.

Sem pa tudi razmišljal, da nima pomena siliti človeka v nekaj, kar mu pač ne paše...zanimivo, kot sopotnica ni nobenga problema, cela dan se lahko vozi, vozim lahko agresivno ali mirno, vendar ko omenim, da bi sama poiskusila....se pa kr nekam ustraši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tudi bil vs srečen, če bi moja imela svoje kljuse, pa žal nima nobene želje in volje narediti izpit...tak da bova še naprej matrala samo en motorček.

Sem pa tudi razmišljal, da nima pomena siliti človeka v nekaj, kar mu pač ne paše...zanimivo, kot sopotnica ni nobenga problema, cela dan se lahko vozi, vozim lahko agresivno ali mirno, vendar ko omenim, da bi sama poiskusila....se pa kr nekam ustraši...

Imava popolnoma isti problem. Ko ji omenim izpit takoj navrže stroške in dva motorja, ampak mislim, da je bolj strah. :xx: vozi se pa rada zraven, tudi to je nekaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imava popolnoma isti problem. Ko ji omenim izpit takoj navrže stroške in dva motorja, ampak mislim, da je bolj strah. :xx: vozi se pa rada zraven, tudi to je nekaj :OK:

Ja, bo držalo, čeprav stroški se res podvojijo...ampak pri motorizmu je itak vse strošek.

So pa tudi določene prednosti, in sicer

1. motor si kupiš čisto po svoji želji in ni potrebno iskati kompromisa za 2 osebi, no vsaj pri meni je tako, da mora pač bit dovolj udoben za 2 osebi, se pravi da mora tudi sopotniku nuditi primeren sedež in dovolj veliko distanco do tačk....pa še bi lahko našteval, ampak če rabiš za enega vse to odpade

2. veliko lažje je na dveh motorjih prepeljati kup krame za kampiranje in 2 osebi

3. ni potrebe po nobenem nastavljanju amortizerjev in polnjenju gum

4. se pa mogoče zgubi tista romatika, ki jo poznamo samo tisti ki furamo v dvoje l_01.gif

Sicer pa čisto iz psihološkega vidika, siliti človeka, ki ni siguren v sebe na motor, je po mojem čista neumnost, pa še nevarno povrhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je tudi imela te pobožne želje... pa sem rekel:

"KAAAJ?!? A zdej bom pa še nate merku??! ... Zad' se pelji in bodi navigator, kot doslej!" :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je tudi imela te pobožne želje... pa sem rekel:

"KAAAJ?!? A zdej bom pa še nate merku??! ... Zad' se pelji in bodi navigator, kot doslej!" :yes:

Pa hitr nazaj za šporget.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa hitr nazaj za šporget.

Imaš pa takšne, ki obvladajo zeloo dobro štedilnik (beri štedilnik in ne mikrovalovko) in obvladovanja "mrcine" na kateri sedijo.

Samo za štedilnik so sodle ženske, leta 1960+ , ne pa sedaj v sodobnem svetu leta 2011.

@davidg: zelo dobro zgleda, ko sparkirata vsak svoj stroj

@dami34: več ali manj si opisal dobre strani, ko imata mož in žena vsak svoj motor, ter se predata užitkom svobode, ki ti jo daje vožnja z motorjem.

Saj če dobro razmisliš .... slabih strani ni.

Seveda so stroški z dvema motorjema večji kot z enim, ampak še vedno nižji kot da potujeta dve osebi z avtom.

Plus tega pa je neprecenljivo občudovat naravo z motorja, kot pa iz avtomobilske kabine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plus tega pa je neprecenljivo občudovat naravo z motorja, kot pa iz avtomobilske kabine.

pa še ena dobra stran je.... al en al drug imata pod čelado samo sebe... pa ni treba celo pot poslušat "pametnih" nasvetov sopotnika tako kot v avtu :P

mir, tišina..... O:-) vsaj ušesa si spočijem takrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ena dobra stran je.... al en al drug imata pod čelado samo sebe... pa ni treba celo pot poslušat "pametnih" nasvetov sopotnika tako kot v avtu :P

mir, tišina..... O:-) vsaj ušesa si spočijem takrat :D

Sm ti dal +. Ampak velja dokler ne nabavta komunikacije...pol se zbriše trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: tega filma pa nauš vidu :P :grrr

Kr tolaži se, jst mam neke insajderske informacije.....evilgrin.gif

p.s. res pa je da ima tudi komunikacija tisti gumb OFF

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, imela sva vsak svojo petardo in ja bilo je svetovno. B)B)B)

Zdaj imava otroka in bova kupila samo 1 motor (recesija pa to :xx: ). Ampak še vedno dopuščava možnost, da bova enkrat spet imela vsak svoj motor :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za štedilnik so sodle ženske, leta 1960+ , ne pa sedaj v sodobnem svetu leta 2011.

My point exactly.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!