Skoči na vsebino

MOŽ / ŽENA: vsak svoj motor


BREITNER

Priporočene objave

Zdaj imava otroka in bova kupila samo 1 motor

Najini so že polnoletni, ampak sva še vedno mlada :yea1: .... tako, da .... moral bi jo pregovorit, ampak nič na silo.

Vidim, da vas je kar nekaj parov, ki se vozite vsak na svojem motorju in verjamem, da je to poseben užitek, ko imaš ženo na svojem motorju in te/nas podpira(jo) pri Hobby-u.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so stroški z dvema motorjema večji kot z enim, ampak še vedno nižji kot da potujeta dve osebi z avtom.

Plus tega pa je neprecenljivo občudovat naravo z motorja, kot pa iz avtomobilske kabine.

Tole pa ne bo čisto držalo. Povprečni avto pokuri 7-9 litrov, povprečni motor pa vsaj 5, torej skupaj 10. Potem pa še dve cestnini... Ceneje ravno ni, je pa mnogo bolj zabavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa ne bo čisto držalo. Povprečni avto pokuri 7-9 litrov, povprečni motor pa vsaj 5, torej skupaj 10. Potem pa še dve cestnini... Ceneje ravno ni, je pa mnogo bolj zabavno.

:kva1: no to pa ni čist tko, moj dopust z motorjem je zmer cenejši k z avto, nobenega šopingiranja, ker nimam kam stvari na motor dat :xx: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa ne bo čisto držalo.

Cestnine za avto so dražje, trajektni prevozi so dražji, ... itd. So stvari, ki pocenijo potovanje z motorjem.

OK, pa če tudi je pot z motorjem kvečjemu 100 do 200€ dražja, ti avto ne more nudit takšne svobode, ter neposrednega stika z naravo - okolico, ki jo doživljaš na motorju, tako da mislim, da so številke zanemarljive napram užitkom. Je pa res, če imaš za dva motorja, potem imaš še tistih dodatnih 100€ za tankanje.

Dobro se pa jé ne glede ali si z motorjem ali z avtom, prav tako pa moraš prespat. Če potegnemo črto, nam dodaten strošek pri dveh motorjih proti avtu naredi prav gorivo, saj z dvema motorjema z isto vsoto polnega tanka pri avtomobilu naredimo manj kilometrov + minimalni so stroški cestnin, saj se več ali manj "cruza" po magistralnih cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva za registracijo obeh motorjev plačevala 2x220 eur, kar je 440 eur. Za avto pa 840 eur..... Pa še bi lahko naštevala.. Se strinjam z BREITNERJEM. Vzdrževanje dveh motorjev je še vedno ceneje od vzdrževanja avta.... :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ena dobra stran je.... al en al drug imata pod čelado samo sebe... pa ni treba celo pot poslušat "pametnih" nasvetov sopotnika tako kot v avtu :P

mir, tišina..... O:-) vsaj ušesa si spočijem takrat :D

sam če mata pa N-COM naštiman pa zna biti problem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če mata pa N-COM naštiman pa zna biti problem :grim

sej dami reku, OFF knof je zakon :P sam ni N-coma... sam roke pa mahanje :P

u avto tega ni .... kak boš izklopu sopotnika, edin če ga ven zabrišeš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej dami reku, OFF knof je zakon :P sam ni N-coma... sam roke pa mahanje :P

u avto tega ni .... kak boš izklopu sopotnika, edin če ga ven zabrišeš :kva2:

al pa mu daš čelado na glavo!! trance_42_walkman.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če mata pa N-COM naštiman pa zna biti problem :grim

Midva mava vsak svojega in je mir pri bajti , ampak tale n-com zna bit pa včas kr :devil:, ampak k sreči lovi sm do 100 metrov in do 130 na uro, se pravi, da mi ponavad če je prehudo ni problem zbežat na mojem stroju :grim hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strošek normalno da je večji samo je vredno vsakega centa. Midva jezdiva vsak svojega konjiča kake 3 leta in sva tako bila že v Iranu, Rusiji ter po bližnji okolici......zadeva se obnese in ne greva nikoli več nazaj na 1 motor.

Tako, da če imate možnost in ima dama voljo do tega.....go for it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Fazer03: Uuu ... vidva sta pravi orkester. Superca!

@Leteči: vsaka vama čast! Mislim, da z enim motorjem nebi šla po teh krajih, ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še jest pofočkam ... in pripisujem inštruktorju Rudetu :worship: celotno krivdo za moje motoriranje on the road & track ... hehe zgleda da pa tudi offroad no mud :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prednosti dveh motorjev:

-motor po želji, ni potrebe po velikem motorju z velikim sedežem

-možnost prevoza večje količine prtljage

-večja harmonije med partnerjema, ker med aktivno vožnjo pa res nima časa še najedat :naughty:

-izrazito večji užitek v vožnji zaradi manj obteženega motorja, in to za oba

Slabosti:

-večji stroški

-hitrejša vožnja in posledično nekaj večja ogroženost, tudi zaradi dveh udeležencev

-težave, če vsak po svoje navigira

-kompleks pri moškem, če ugotovi da žena pravzaprav vozi bolje od njega :cry:

Ajde dej,dej dare..... :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde dej,dej dare..... :whistle:

ti pa tih bodi, ker sta s tvojim razvila čisto nov odnos, kar se tiče skupne vožnje in sicer ti greš na sever on pa na jug ali obratno trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde dej,dej dare..... :whistle:

kaj moras res v vsaki temi nabijat?

ker prav najedas.

ali lahko mogoce raje prilepis sliko seba pa mozicna na motorju?

ker ms forum je ze res pravi sekret!:headbang:

se opravucujem za off

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj moras res v vsaki temi nabijat?

ker prav najedas.

ali lahko mogoce raje prilepis sliko seba pa mozicna na motorju?

ker ms forum je ze res pravi sekret!:headbang:

se opravucujem za off

Globoko dihaj ded boobies.gif.

Pa jodlare kurcaj raje ph34r.gif.

D.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabosti:

-večji stroški - ja deloma bo kar držalo; mi2 sva delno to rešila tudi tako, da imava samo en avto pri hiši;

-hitrejša vožnja in posledično nekaj večja ogroženost, tudi zaradi dveh udeležencev - ja, za sebe menim, da že pred njeno solo nisva bila ne vem kako hudo hitra na cesti, sedaj je pa tempo še nekoliko padel - verjetno je "kriv" tudi emšo;

-težave, če vsak po svoje navigira

-kompleks pri moškem, če ugotovi da žena pravzaprav vozi bolje od njega :cry: - ga še ni.

LP in suh vikend!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa tih bodi, ker sta s tvojim razvila čisto nov odnos, kar se tiče skupne vožnje in sicer ti greš na sever on pa na jug ali obratno trance_25_naughty.gif

Prav maš,sam tud skup greva :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj moras res v vsaki temi nabijat?

ker prav najedas.

ali lahko mogoce raje prilepis sliko seba pa mozicna na motorju?

ker ms forum je ze res pravi sekret!:headbang:

se opravucujem za off

Lahko prlimam edin teb eno u..... :lol1: Jst lahko podam svoje besede kjerkoli hočem,živim v demokratični državi in SLOVENIJI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!