Skoči na vsebino

MOŽ / ŽENA: vsak svoj motor


BREITNER

Priporočene objave

Nisem našla nobene druge teme z debato o sopotnicah na motorju, pa bom kar tule vprašala...

Kakšna vožnja je za vas zmerna, normalna vožnja, če se voziš kot sopotnica? Mene sploh ni strah niti malo na motorju pa tut komaj sem čakala, da smo kupili opremo zame in sem se lahko šla pelat:))

A je za vas normalno da partner vozi 90, 100? Razen ob prehitevanjih seveda. Meni je najlepše okrog 90, lahko še spremljam okolico poleg ceste, medtem ko bolj narašča hitrost bolj intenzivno spremljam cesto. Ob 130, 140km/h me sicer ni strah je adrenalinsko ampak se mi zdi prehitro, da bi se tak vozil nonstop, ko bi le prilika nanesla in bi se cesta malo odprla..

Se vam res zdi toliko bolj nevarno če sta dva na motorju? Ob prebiranju te teme sem dobila občutek kot da se sploh ne zavedam 'nevarnosti' vožnje v dvoje.. No saj priznam, da se ne zavedam, men je sam ful lepo:)) Seveda pa ne dremam odzadej in spremljam promet.. Pa fantu zaupam zaenkrat 110%, čeprav je to njegov prvi motor in tudi nima neke kilometrine za sabo..

Sicer imam željo po svojem motorju ampak sem komaj spraskala za vso opremo, tako da sem še daleč od uresničitve te želje.

Zmerna vožnja je vožnja po CPP mogoče še +10% pri hitrosti vse drugo je že malo norenje !

Ps sam sem malo norca, sem pač tak nemorem pomagat !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmerna vožnja je vožnja po CPP mogoče še +10% pri hitrosti vse drugo je že malo norenje !

Ps sam sem malo norca, sem pač tak nemorem pomagat !

Mnja saj vožnja po CPP pa tudi ni kaj preveč zanimiva, včasih res more malo letet :)

Samo tako sem vprašala, za predstavo kako se drugi vozijo in počutijo pri tem... Ko švigajo mimo nas si zankrat še ne predstavljam kolk hitro grejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, evo midva se v glavnem skoz skup vozva, tko dam pr ns nč baba ne teži '' a greš spet na motor '', k gre itak zravn :K

Hoj, evo midva se v glavnem skoz skup vozva, tko dam pr ns nč baba ne teži '' a greš spet na motor '', k gre itak zravn :K

sicer offtopic, tele nalepke na vajinih mrcinah kr uredu zgledajo, sem mislu dat na strehco crto, pa vidm da je to prepopularn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:K

Sicer me ne briga a ma n'č, bom pa vseeno vprašal: ali se je pozabila preobuti za fotkanje ali pa se vozi v tistih štiklah? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer me ne briga a ma n'č, bom pa vseeno vprašal: ali se je pozabila preobuti za fotkanje ali pa se vozi v tistih štiklah? :ninja:

Hahahaah dobr uč maš,sam so hude motoristične štikle.....sem pokazal moji,da bo mela za na svoj motor, me je takoj :fight1::P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer me ne briga a ma n'č, bom pa vseeno vprašal: ali se je pozabila preobuti za fotkanje ali pa se vozi v tistih štiklah? :ninja:

...ma tud Sidije, sam ker je bolj drobižek, s štiklami lepo na tleh stoji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

pr nas je bila obrnjena situacija.

zena kupila motor, on pa doma.

potem je sel pa izpit delat, da mi lahko sledi!

mislim, da uzivava, saj za uzitke je treba kdaj placat...mislim stroske motorja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Sam motorist že več let. Občasno sem na pot vzel tudi partnerko. Ker moj motor ni najboljši za vožno v dvoje ji je nekega lepega dne prekipelo. Sedaj imamo pa kr dva.

photo-1.jpg

photo-4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam motorist že več let. Občasno sem na pot vzel tudi partnerko. Ker moj motor ni najboljši za vožno v dvoje ji je nekega lepega dne prekipelo. Sedaj imamo pa kr dva.

photo-1.jpg

photo-4.jpg

LEPO LEPO PA VELIK SKUPNIH UŽITKOV :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Birdybirdy ti si dobro zbral, ampak zena je pa se bols! :) Js tut upam da taljanski naked enkrat pride. Veliko uzivaskih kilometrov obema.

Popravljeno . Popravil bentley
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, js sem se tudi naveličala zadaj sedet!!!

Kar se pa znamk tiče imava pa oprane možgane :whistle:

Slika je posneta na Hahntennjochu, nepoznan, a čudovit prelaz blizu italjansko-avstrijske meje na zahodu.

post-31596-0-83170100-1356474096_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moja ženka vozi svoj moped. Prej je vozila skuter, letos pa sem jo prepričal, da si kupi pravi moped. V enem mesecu je naredila 2000 km. Skratka navdušena oba.

post-28280-0-48534600-1356517208_thumb.jpg

O znamki pa kar je dobru ni slabu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moja ženka vozi svoj moped. Prej je vozila skuter, letos pa sem jo prepričal, da si kupi pravi moped. V enem mesecu je naredila 2000 km. Skratka navdušena oba.

post-28280-0-48534600-1356517208_thumb.jpg

O znamki pa kar je dobru ni slabu!

pes je najboljši....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pes je najboljši....

Prej sem vozil stroma :010 650 k8,pa sem zdej bolj zadovoljen :grupni: .Drugače pa naš pes je zakon :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Žal se moja ne mara vozit, žal. Tudi z mano se ne vozi. Vsega dvakrat se je opogumila. Pravi, da zaenkrat ne. Ji ni do tega in nikakor se ne znebi strahu pred samo vožnjo. Lepo je, da imate nekoga vam bližnjega in delite z njim vse najboljše poti motorizma. Zavidam vam.

No, upanje umira zadnje in jaz upam. :yea1:

Imam enak problem in te popolnoma razumem. Pa ne samo to, da noče z mano, tudi prepoveduje mi.

In za vse so krivi mali otroci:::::: kaj če se ti kaj naredi, pa denarja ni pa............. u pič.....o m......ater...no.

Ko bom pa umrl, bo pa vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!