Skoči na vsebino

Dogajanja na moto zborih


oks

Priporočene objave

Pogrešam Lendavo.......mislim, da ti dve beseedi povesta VSE!!!!!

Lendava je bil rock-koncert s pretvezo moto-zbora! Če bi ta zbor obstajal še danes,bi bla vstopnina verjetn kakšnih 50€ za weekend in dvomim, da bi bla tko obiskana,kot je bla tista leta.

Minus in pa visoke cene so posledica dragih bendov in kvalitetnega ozvočenja, ki jih s hrano in pijačo ne gre pokrivat, vstopnine pa motoristom ne morš zaračunat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je prav zbor, tko ni časa poslušat muske, ker moraš z vsakim, ki ga poznaš kakšno rečt, pa :beer2: ,

tko da je vseen kdo špila,pa kako se sliši, pa ob enem se še pešadije rešiš,če nimaš znanga benda.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vsaj koliko toliko mora bit prebavljivo....Tudi v gostilni raje posediš dlje, če je koliko toliko dobra muzika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No itak... Saj maš že zdaj kar nekaj te mularije, ki dokaj kvalitetno gode, samo da le dobijo priložnost pokazat se,zraven pa še kakšen € u žep pade.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo, pa bodo zahtevali, da motoristi plačujejo vstopnino, kot je to že pred leti zahteval en šokanten tip na Notranjskem.

Nekoč je vstopnino uvedel Šoki na zboru v Hruševju, pa vsi vemo kako se je končalo...LP.

Popravljeno . Popravil jakajuka
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!