Skoči na vsebino

Sardinija 2011


PraDan

Priporočene objave

Na dopust na Sardinijo se z ženo z motorjem odpravljava v času od 3-11.julija 2011. Ker je Sardinija ponavadi obljudena tudi s slovenskimi motoristi je mogoče pričakovati kakšno srečanje. Po načrtu imava 2 dni za oddih od vseh poti. Če se bo kdo našel v bližini Oristana se lahko srečamo... Sicer načrtujeva prečesavanje otoka v vseh smereh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj sem bil na sardiniji od 21.5-28.5 2011 in nisem srečal niti enega slovenca je pa pokrajina in ceste res super tako da uživajta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj sem bil na sardiniji od 21.5-28.5 2011 in nisem srečal niti enega slovenca je pa pokrajina in ceste res super tako da uživajta

Hvala. Vsekakor imava ta namen. V katerem koncu pa si bil? Ker imam natančen plan in vem za večino zanimivosti me zanima ali si našel kakšno posebnost, vredno ogleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja šel sem po severni strani in po zahodni na jug potem pa po sredini nazaj do olbije zanimivosti so predvsem nugere , domačini , pokrajina.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

jaz nameravam it z punco septembra na Sardinjo. z motorjem seveda. pa me zanima po kakšni poti boš šel in če je res trajekt potrebno predhodno rezervirat. po

kalkulkacijah mi pride 280€ povratna karta. je to res tako??

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Lavorna z Mobijem nočna vožnja...rezerviraš oz plačaš prej,ker je cenej... Za vožnjo in plaže je bolš vshodna obala!!ravno nasprotno kot na Korzik....poglej tud ostalo če bo čas...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen,

jaz nameravam it z punco septembra na Sardinjo. z motorjem seveda. pa me zanima po kakšni poti boš šel in če je res trajekt potrebno predhodno rezervirat. po

kalkulkacijah mi pride 280€ povratna karta. je to res tako??

hvala

Jaz sem rezerviral trajekt aprila in me je stalo 235 € s Sardinia ferries, ki je takrat bila najugodnejša. Trajekt je zelo priporočljivo prej rezervirati, da si zagarantiraš prevoz in da prišparaš kak €. Razliko med nama lahko vidiš.

Moje poti pa bodo v vseh smereh iz osrednje Sardinije, kjer bom stalno pozicioniran (bližina Oristana). Za to imam 10 dni.

Prijetno in varno pot ti želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj rezerviral trajekt iz Livorno - Golfo Aranci, nočna vožnja za 195 eur pri Sardinia ferries.

Sem zgleda imel srečo z jollyjem :)

Greva pa od 10. - 24. septembra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni nazaj rezerviral trajekt iz Livorno - Golfo Aranci, nočna vožnja za 195 eur pri Sardinia ferries.

Sem zgleda imel srečo z jollyjem :)

Greva pa od 10. - 24. septembra.

Jst sem tudi leta nazaj spremljal, in ni neke logike, oz trenda, ali cena raste ali pada. Na zacetku leta drzijo neke konstantne cene, nato malce narastejo okrog velike noci, nato spet malce upadejo, pa zacnejo rast, pol pa pridejo v igro razni joliji, pa jackpoti, pa moto akcije itd itd, in imas dneve med tednom, ali pa v nedeljo ko je ful poceni, pol pa obicajno proti zacetku sezone cene spet dvigajo, razen ce je kaka ladja prazna. Jst sem recimo ene 4-5 let nazaj, (ciser za korziko ampak nihanje cen je dokaj enako) ko je bla obicajno karta pred sezono 130€ za motor in dve osebi, nisem do zadnjega vedu ali grem ali ne, pa sem nato 2 dni pred odhodom (konec junija) dobil povratno za vozilo in eno osebo za dobrih 60€. Sel sem pa v torek in nazaj naslednji petek...pac tako je blo najceneje. Na sardinijo pa smo sli za 1.maja, pa so ble cene se kr visoke, pa niso se nic nihale. Je pa pomoje najbolje online kupiti karto, lahko tudi en dan pred odhodom, plačas s kreditno prek neta, si sprintas karto in to je to. Se ti ni potrebno dol lovit z nakupom, sploh ce je gneca. Pa morda je tudi kak evro ceneje prek neta. Meni je bla vredu kombinacija, da je trajekt startal pozno ponoci, in spis na kakem kavcu. Kavcev res da ni dosti, vendar motorji gredo prvi na trajekt, in ce takoj ko prides z motorjem gor, sopotnica pici s kako torbo ali pa dvema brisacama gor, rezervira kos kavca, si zmagal trance_25_naughty.gif Ti pa lapo pocasi parkiras motor, in nato prides v miru gor. Zjutraj pa lepo startas ob 7h in imas ves dan na razpolago na otoku, da prides do kampa.

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za koristne informacije. zdej vem dosti več. potem je dobro vsak dan malo preverit po netu cene trajektov in mogoče pade cheap varjanta.

prijetno poletje še naprej

pa previdno na cesti!

LP TOMAŽ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljen!

Smo se potem mi srečali pred trajektom v Livornu?

Bilo nas je 5, (KTM Adventure, V-Strom 650, CBF 1000, Fazer 600, Z 750)

Namreč ravno v tem terminu smo šli dol in pred trajektom smo srečali par Z BMW-jem..

Lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!