Skoči na vsebino

ninja okvir


zabac

Priporočene objave

Že kar nekaj časa imma doma zbito ninjo.Danes sem pa zasledil poceni nov okvir na internetu ki ga potrebujem za popravilo.sedaj me pa zanima kako je to kaj glede dukumentov?

-prodajalec okvirja mi je rekel da ima za okvir račun tako,da samo grem na tehničnega ter mi vbijejo številko.je to res? verjetno to ne delajo na vsakem tehničnem?

-kako je to potem glede prometne? predstavljam si nekako tako ko dobim številke za okvir sestavim skupaj motor ter nato peljem na tehničnega ter mi natisnejo novo prometno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kar nekaj časa imma doma zbito ninjo.Danes sem pa zasledil poceni nov okvir na internetu ki ga potrebujem za popravilo.sedaj me pa zanima kako je to kaj glede dukumentov?

-prodajalec okvirja mi je rekel da ima za okvir račun tako,da samo grem na tehničnega ter mi vbijejo številko.je to res? verjetno to ne delajo na vsakem tehničnem?

-kako je to potem glede prometne? predstavljam si nekako tako ko dobim številke za okvir sestavim skupaj motor ter nato peljem na tehničnega ter mi natisnejo novo prometno?

Včasih je bilo tako, da če si menjal okvir, si moral naredit A test. na novo. Najbrž ti bodo to razložili na tehničnem kjer opravljajo tudi homologacije. Če pa ima za okvir prometno, enostavno prepišeš in registriraš drug motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.Imeti moraš papirje za oba okvirja oz. številki ter tudi fizično oba okvirja(!). Ko se številke prepišejo ,ob prisotnosti obeh okvirjev in dokumentov, gre "original" v uničenje(da se ne pojavi duplikat!) in ga ne dobiš nazaj v "roke". Homologacije in atesta ni potrebno delati, ker se je menjal originalni del za enakovrednega oz. ne gre za t.i. modifikacijo vozila oz. njegovih tehničnih lastnosti.

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kar nekaj časa imma doma zbito ninjo.Danes sem pa zasledil poceni nov okvir na internetu ki ga potrebujem za popravilo.sedaj me pa zanima kako je to kaj glede dukumentov?

-prodajalec okvirja mi je rekel da ima za okvir račun tako,da samo grem na tehničnega ter mi vbijejo številko.je to res? verjetno to ne delajo na vsakem tehničnem?

-kako je to potem glede prometne? predstavljam si nekako tako ko dobim številke za okvir sestavim skupaj motor ter nato peljem na tehničnega ter mi natisnejo novo prometno?

Pozdravljen.

Povrtaj kovice ploščice s podatki šasije in zakoviči na nov/rabljen okvir od starega okvira, tako bi vsaj jaz naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne.Imeti moraš papirje za oba okvirja oz. številki ter tudi fizično oba okvirja(!). Ko se številke prepišejo ,ob prisotnosti obeh okvirjev in dokumentov, gre "original" v uničenje(da se ne pojavi duplikat!) in ga ne dobiš nazaj v "roke". Homologacije in atesta ni potrebno delati, ker se je menjal originalni del za enakovrednega oz. ne gre za t.i. modifikacijo vozila oz. njegovih tehničnih lastnosti.

+ tega rabiš za registracijo tudiračun za strokovno opravljeno premontažo vseh delov na nov okvir .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!