Skoči na vsebino

registracija za par mesecev


mirage

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Sem nov na tem forumu ter tudi novopečeni motorist (pred nakupom motorja).

Imam namen kupit BMW R1150RT :D :D Zanima me namreč ali se da registrirati motor za npr. 3 ali 4 mesece in ali je prav tako možno kot sem zasledil nekje da če si član kakega motorističnega društva imaš baje kao neke ful popuste pri registraciji.

lp

mirage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imaš popust če si član kluba. iz izkušenj pa povem, da se motorja ne splača registrirat za kratek čas ker je celoletna registracija poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor so mi povedali pred 14 dnevi ko sem zavaroval svojega kawasakija se pri zavarovanju za določeno število mesecev ne more koristiti popust ki ga dobiš z leti(5% letno), tako da če preračuna dobiš skoraj isto številko. mene je naprimer prišlo osnovno zavarovanje z nezgodnim(mislim da ao+) ter 50% popustom 160€ za celo leto. Brez nezgodnega zavarovanja pa bi dal okrog 80-90€.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam stran, ampak na zavarovalnici mi je tista gospa tam povedala čćisto druge številke ko pa amzs, na amzs strani sem tudi jaz imel okrog 400€ če se prav spomnim, no da ne pozabim, jaz imam zavarovanje shranjeno pri zavarovalnici tilija, dedek ima pa pri zavarovalnici maribor brez ao+ tudi 80-90€(mislim da 86€ nisem pa 100%).

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš pri avtu že 50% popusta, se ti ta prizna tudi pri motorju.

Če narediš polico brez odjave iz prometa ti dajo še dodaten popust.

Tako, da te ne bo prišlo 800€ ampak krepko ceneje, razen če boš vzel še kasko zavarovanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, če sem pa gledal na strani od amzs da pride za celo leto cca 800 evrov z AO+ ? Al sn kaj narobe not vtipkal?

lp

mirage

Glej če npr.zdaj imaš avto in imaš na njemu že nekaj bonusa ti ga(naj bi) tudi pri zavarovanju motorja upoštevali in če zavaruješ za celo leto dobiš še dodatno 50% popusta, če si član MK na Mariborski(vNm) dobiš še 10% popusta.AO+ pa je zelo drago zavarovanje jaz sam ga še nikoli nisem imel imam pa vedno na motorju(in pri življenski polici)navadno nezgodno zavarovanje! Namreč, če misliš divjat potem absolutno AO+ sicer je brez predmetno saj če je za nesrečo kriv drug npr.avto dobiš ravno tako izplačan AO+ iz njegove police ravno tako dobi sopotnik na motorju iz tvoje police izplačan AO+ ,če ga ti prevrneš sam pa doboš iz nezgodnega zavarovanja,ki ga imaš lahko pri življenskem zavarovanju in na motorju pokasiraš iz obeh naslovov in je v končni fazi lahko tudi več kot dobiš pri AO+ -su.Posvetuj se z zastopnikom zavarovalnice, sam imam zelo dobre izkušnje z Mariborsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ne ne mislim imet kaska, divjat pa tudi ne mislim ker imam preveč rad sam sebe pa še motor ni poceni zadeva. Ok, te pa se še samo malo pozanimam za klube tu pri nas, naredim zavarovanje brez AO+ (imam že itak pri avtu 40%) pa je to to, oziroma prvo si moram še motor kupit :P .

Hvala vsem za nasvete!

lp

mirage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni treba divjat, da ti pride AO+ prav... Dovolj je malo peska sredi nepreglednega ovinka, nanos blata z njive,...milijon možnosti... Sicer pa obstaja tema o zavarovalnicah. Preberi, vse ti bo takoj malo jasneje...

TULE je povezava do te teme... :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AOplus pa spet ni tako drag, z 50% bonusa v najvišjem rangu znese nekaj čez 30 evrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, te pa se še samo malo pozanimam za klube tu pri nas, naredim zavarovanje brez AO+

In misliš, da te bodo v klub vzeli samo zato, da boš ti imel popust pri zavarovanju ? :whistle:

..ah..vem, tud to se dogaja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AOplus pa spet ni tako drag, z 50% bonusa v najvišjem rangu znese nekaj čez 30 evrov

Meni so pred kakšnim tednom povedali, da na AO+ ne dajo pupusta. Nateg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!