Skoči na vsebino

Spremstvo kolesarske dirke RAP


danci1973

Priporočene objave

Prijatelj, ki organizira RAP (dirka čez Pohorje) je prosil, če lahko objavim tole:

Potrebovali bi nekaj motoristov, ki bi v nedeljo, 10.7. bili pripravljeni spremljati kolesarje (oblečeni v svetleče brezrokavnike) in ostale udeležence v prometu opozarjati na kolesarje, udeležence dirke pa na to, da so še vedno na javnih cestah in da se morajo voziti 'po predpisih'.

Organizator pokrije stroške goriva (trasa je dolga 150km, z motorji bi naredili nekaj več), voznike (in morebitne sopotnike) pa bi v okviru prireditve tudi nahranil in napojil.

V kolikor je kdo zainteresiran, naj prosim kontaktira organizatorja na 041 609635 (Rok). Nič pa ne škodi, če napiše še tu....

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne izpadem butl... A ni to okoli Pohorja (bivši maraton okoli Pohorja)...? Kilometraža je že prava za okoli, za prečenje Pohorja bi pa bilo občutno preveč 150 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi prvo dobil čudno prispodobo, da se pelje preko Pohorja :)

Od Mbja do SGja je okoli 66km, sem šel lani.

Je pa tam na strani trasa narisan in se vidi, da gre za klasiko okoli Pohorja pa še za neke malo jače variante.

Tako da, vse maš na strani opisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V končni fazi je bolj ali manj 'okoli' Pohorja... ;)

Cela zadeva ima tri trase:

  • RAP Kros - 36km - 1500 višinskih metrov - vzpon na Pohorje (skozi Pekre)
  • RAP - 150km, 1900 v.m. - trasa poteka po obronkih Pohorja (MB - Ruše - Činžat - Lovrenc na Pohorju - Ribnica na Pohorju - Vuzenica, ...), od Vuzenice do Mislinje gre bolj-ali-manj po glavni cesti, potem pa gre čez Vitanje, Zreče in Oplotnico do Sl. Bistrice in po glavni spet nazaj v Maribor.
  • RAP Ultra - 350km, 7000 v.m. - osnovni krog je enak kot RAP 150, le da se vzpne še na Ribniško kočo, Kope, Roglo, Tri kralje, Areh in Belvi.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Leto je naokoli in organizator se je spet (prepozno) obrnil name, če bi lahko kaj zrihtal... Maraton je 3.2. v nedeljo, trasa je po obronkih Pohorja (ULTRA maraton se vzpenja tudi na vrhove, ampak tam spremljava menda ni potrebna).

Organizator ponuja 30€ za gorivo + hrano in pijačo po zaključku maratona.

Kontakt organizatorja: 041 609635 (Rok)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je mišljeno 3.6. :grim

:slap: Silly me...

Ja, seveda 3.6. ...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!