Skoči na vsebino

Vožnja pri minus


AREA

Priporočene objave

Hm hm hm...ne morem si kaj da ne bi nekaj napisal na to temo. Kaj vas res tak zebe al vam je "nerodno" al si ne upate al vam je škoda motorja al vse skup in še kaj? Trenerka, hlače, kratka majčka, 2 puloverja pa bunda in podkapa, pol pa direkt na Belvi gledat smučarje. Jaz sem se mel fajn ko sem gledal njih, oni pa še bolj ko so gledali mene :shock: :lol: Pa me ni čisto nič zeblo, razen v prste malo, ampak še zdaleč ne tak kot eni tukaj pravite. No mi lahko zaj kdo razloži zakaj vas je tak malo na cesti? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst osebno se ne grem furat takret ker pač nimam dost tople opreme :oops: Ti pa si pomoje eden redkih k je odporen na mraz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se ne vozim pri minusu(oz pozimi) ker mi preprosto ni filing vozit se, pa se motor nimam kot prevozno sredstvo tako da se mi sploh ni treba vozit, mislim pa tudi da je pozimi toliko sanse da se razsujes kje zarad poledice, listja, vode td...da je bolje imet motor v garazi in se spomlad vozit , kot pa pozimi razsut pa pol celo pomlad pa poletje skup dewat...nevem jest mam tak mislenje, pa se cez zimo se kupi kaksno dodatno opremo in je to to....

LP, Rock

P.S: vsem ki se vozite pir minusu zelim toplo voznjo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na belevue je koliko km? daj ti najprej naredi kaksnih 100-200 (lahko seveda tudi poljubno vec) km pri 2-5°C,po moznosti v dezju in se potem oglasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bil samo Belvi, tud okolica MB, vse skupaj je blo pa 106km, temp. ki je kazala 20 minut pred odhodom v avtu pa je bla -2.5 st. C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se s tomosi vozu vedno celo leto ne glede na vreme,še najbolš je blo po snegu,je zmer folk gledov če ni kej narobe :wink:

Dolge gate, pa še kakšne nepremočljive hlače čez pa je letelo k sneto....enih 80km :lol: :lol: :twisted:

Sej zdej bi se šel tud kej pelat sam moram prej kakšne bl zimske rokavice nabavit,pa še mal bolše škornje.....ej DEDEK MRAZ se boš letos kaj spomnil name :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma z endurco še gre, še posebej, če se tko mal po naravi pelješ. S cestakom pa zdaj ziher ni filing. Huh, na kakšnem naked biku, mal hitreje po cesti, ne vem. Mislim, da bi mi premijo za zdravstveno zvišali če bi me videli.

Moja makina prezimuje v Poreču, in ko je vreme lepo...ponavadi nimam časa. Sometimes, life sucks :cry: .

Definitivno bomo pa probal nabaviti kaj toplega za oblečt na naslednjem Intermotu, potem pa podaljševal sezono k AREA51.

P.S.

Area, ko boš začel iskat kramparce (une z žeblji, od spidwaya) je čas, da se vprašaš ali ni to že mal too much :twisted: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa hotel Roka vprašat, če je on cruisal novembra na stari cesti Vrhnika-Ljubljana, ko se je tista vojaška kolona iz Italije valila po AC. Bike je bil ziher Fireblade, toplo tud definitivno ni bilo, razen men pri srcu, ko sem ga gledal iz avta, kako easy in z užitkom se pelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa hotel Roka vprašat, če je on cruisal novembra na stari cesti Vrhnika-Ljubljana, ko se je tista vojaška kolona iz Italije valila po AC. Bike je bil ziher Fireblade, toplo tud definitivno ni bilo, razen men pri srcu, ko sem ga gledal iz avta, kako easy in z užitkom se pelje.

Nevem a si to mene mislu(ker mam tud FireBlade), no jest definitivno nisem bil, sem se pa vozil se celo 1 decembra....zdaj pa je lepo pospravljen v garazi :D

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom se jaz zelo na kratko odgovoril:

1. Polno peska na cesti

2. Nizke temperature => oprijem pnevmatik v *urcu

3. Cesar ne cutis sedaj, bos cez 15 let, vendar bo takrat zal ze prepozno.

Bi se dalo o vsaki zgoraj navedeni tocki razpredati se na dolgo in siroko, ter napisati elaborat na nekaj straneh, vendar se bojim da ne bi imelo smisla - vsak zase verjetno najbolje ve in se odloci po lastni presoji in pameti.

Vsekakor je pri meni varnost in zdravje pred uzitki.

Pa srecno voznjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih včer sm skormnih 30km naredu ... definitivno rabm nove rokavice :x

A se men sam zdi ...al res ni problema se napočez pelat pozimi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+1 al pa +0 se še upam it kam peljat z mofo, pri -0 in navzdol pa raje ne. Jebiga, nimam zimskih na mofi, tud če bi že delala. Bom mogoče enkrat staknil kakšnega prikoličarja za te namene...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se peljal pri tam nekje +3 v kavbojkah pa trenerko spodi pa ni nic zeblo... razen v prste na rokah... res pa je da je bila razdalja samo enih 30km... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

1. Polno peska na cesti

2. Nizke temperature => oprijem pnevmatik v *urcu

3. Cesar ne cutis sedaj, bos cez 15 let, vendar bo takrat zal ze prepozno.

Speedo, pridruzujem se tvojemu mnenju... 8)

Tako razmisljanje prinesejo leta in trezen razmislek... ker danes je vse v redu, a cez nekaj 10 let bo vse drugace... Saj mogoce niti ne prezivim do takrat, a ce mi uspe, potem zelim takrat tudi vsaj priblizno kvalitetno ziveti, ne pa, da me boli vsaka koscica zaradi pretiravanja v mladosti na motorju.... pretiravanja v mrazu.... ker kilometraza je v mojem primeru sigurno v vrhu (a vsekakor ne na vrhu :P ) med motosvetovci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!