Skoči na vsebino

GP Brno


peter1

Priporočene objave

Kdo gre letos kaj v Brno ,migremo 11.8.2011 če se gdo pridruži naj se javi na moj mail rally1p@gmail.com

se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam namen it 12. Že vete kje bote spali, mate rezervirano ali poiščete ko pridete tja?

Grem prvič tak da vsaka info pride prav.

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam namen it 12. Že vete kje bote spali, mate rezervirano ali poiščete ko pridete tja?

Grem prvič tak da vsaka info pride prav.

Lp, Gregor

Oj mi bomo spali v Staqrt campu kot ponavadi(šotor) v kolikor te kaj več zanima ti lahko povem 041236454 peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam namen it 12. Že vete kje bote spali, mate rezervirano ali poiščete ko pridete tja?

Grem prvič tak da vsaka info pride prav.

Lp, Gregor

tesko bos se nasel kaj pametnega v blizini... beri 30 km......

lahko pa jaz povprasam ju3 sodelavca....... ki je v blizini doma, pa ti kaj uredi se na hitro.....

ti posljem pm.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Tudi jaz grem letos v Brno na moto gp. Zanima me katero pot priporočate do gor direkt mimo Dunaja, ali kako bolj za motoriste.

Na pot bom krenil v petek 12.8 zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos grem prvič in me res zanima kako je z spanjem.

Se priporočam za kak dober naslov za prespat. Ampak jaz bi apartma, ni nujno da je v krogu 30 km zaradi mene je lahko tudi do 50km.

Nisem našel prav nič pametnega na netu?!?

Hvala Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokaj ugodna varianta za spanje:Brno spanje

Glede na to da v času MotoGP vsi dvignejo cene za 50%; Samo vprašanje koliko je še prosto.

Tudi jaz odrinem že 11.8. :yea1: Poti čez Madžarsko ne poznam, sam grem čez Avstrijo v smeri Mariazell, St. Polten, Retz, Znojmo. Malo dlje, je pa cesta dokaj zanimiva, če bo kdo prilepil kakšno drugo pot bom pa tudi pogledal :whistle:

Aja, pa poglejte na uradno stran dirkališča Brno. Letos je "lokalna dovozna" cesta s smeri Brna zaprta, dostop bo mogoč po avtocesti kolikor sem jaz razumel skico.

Popravljeno . Popravil skuterist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo v petek, nazaj v ponedeljek.

Spimo kar v mestu, ponavadi v hostlu, za ene 12€ na noč. Prevoz iz mesta do dirkališča pa je itak zastonj, tako da ni treba kaj preveč mislit.

http://www.hostels.com/hostels/brno/wind-point/35523

Imam pa eno vikend karto viška. Če bi kdo rad bolj ugodno prišel skozi, me lahko kontaktira na tusigt1979@gmail.com.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš iz Murske sobote je najbljižja pot skoz madžarsko

kako pa so kaj te AC kaj se moraš peljat ?

plačljivost mislim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Mene zanima za karte za nedeljo se dajo kupit tam tik pred dirkami in kakšne so kaj cene tam? če je že kdo bil bi bil hvaležen za info.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem v Petek 12.8. Gor. Pa se lahko kej zorganiziramo pa gremo v mal večji skupini. Več nas bo bol bo luštno.:yea1::kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je res z nakupom kart na dirkališču, ker se mi je med internetnim nakupam nekaj zalomilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem pa danes gor. Karto mam sicer za cel vikend, ampak se bom udeležil samo jutrišnjega dogajanja, na stojišču C. Spim pa 48km iz Brna v hotelu. Ker sem rezerviral že prejšnji mesec je bla cena zelo ugodna.

Popravljeno . Popravil Mark84
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem pa danes gor. Karto mam sicer za cel vikend, ampak se bom udeležil samo jutrišnjega dogajanja, na stojišču C. Spim pa 48km iz Brna v hotelu. Ker sem rezerviral že prejšnji mesec je bla cena zelo ugodna.

tudi jaz razmišljam, da bi šel na C, boš parkiral na zgornjem parkirišču ali greš peš s spodnjega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dogodek, bil sem na C tribuni in videl dovolj in še več....definitivno bom še šel....nepozabno za vse ostalo je tuMa....;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!