Skoči na vsebino

BMW - gumijaste rocke


leteci

Priporočene objave

Lep pozdrav

Zanima me, kako menjate gumijaste rocke na bmw motorjih? Malo sem se razgledal in opazil, da s ene da zamenjati samo gume, ampak je potrebno zamenjati skupaj s plastiko v rocki... ali obstaja kak drug nacin in ce ... kje kupite dele?

Leteci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menja se samo guma. Stara je prilepljena na konec plastike in jo moraš odrezati, najbolje z olfa nožem. Poglej po netu, najdejo se teme na bmw forumih. Če imaš gretje ročic bodi ekstra pozoren pri snemanju, da ne poškoduješ napeljave.

LP,A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menja se samo guma. Stara je prilepljena na konec plastike in jo moraš odrezati, najbolje z olfa nožem. Poglej po netu, najdejo se teme na bmw forumih. Če imaš gretje ročic bodi ekstra pozoren pri snemanju, da ne poškoduješ napeljave.

LP,A

... hvala za odgovor ... samo moje so nekako pritrjene z vijaki ... na servisu mi jih hocejo zamenjati (leta 30, desna 60 eur) kr v kompletu ... kje pa bi potem lahko kupil gume, ki bi bile original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Zanima me, kako menjate gumijaste rocke na bmw motorjih? Malo sem se razgledal in opazil, da s ene da zamenjati samo gume, ampak je potrebno zamenjati skupaj s plastiko v rocki... ali obstaja kak drug nacin in ce ... kje kupite dele?

Leteci

Če iščeš za R1200S tule najdeš podatke o ročkah - ogrevanih ali navadnih. (Avtoval) je ena od možnosti, lahko pa tudi kaj od neodvisnih proizvajalcev (Google). Cene so v tem primeru precej bolj ugodne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če iščeš za R1200S tule najdeš podatke o ročkah - ogrevanih ali navadnih. (Avtoval) je ena od možnosti, lahko pa tudi kaj od neodvisnih proizvajalcev (Google). Cene so v tem primeru precej bolj ugodne.

Kolikor vem lahko vzameš katerekoli (generične), boš pa rabil dve desni ročki (za plin), ker je pri ostalih motorjih leva ročka nekoliko ožja, pri BMWju pa sta enaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem ze googlu, mislis sem samo, ce obstaja se kaksna druga moznost ..... cene so povsod precej podobne kot pri nasih uradnih prodajalcih ... 30+60 .... mislilm, da se bom odlocil za original ... hvala za pomoc

Leteci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem ze googlu, mislis sem samo, ce obstaja se kaksna druga moznost ..... cene so povsod precej podobne kot pri nasih uradnih prodajalcih ... 30+60 .... mislilm, da se bom odlocil za original ... hvala za pomoc

Leteci

To bo najpametneje! pa še na servisu naj ti jih zamenjajo,da še kaj nepoškoduješ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!