Skoči na vsebino

Grossglockner+Dolomiti


nordkap

Priporočene objave

lp,

sprašujem ali mogoče kateri planira kakšen izlet v dolomite ali na grossglockner ali kam drugam, da bi se , če je mogoče pridružil zraven, da se ne vozim sam kot kakšen volk samotar.

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp,

sprašujem ali mogoče kateri planira kakšen izlet v dolomite ali na grossglockner ali kam drugam, da bi se , če je mogoče pridružil zraven, da se ne vozim sam kot kakšen volk samotar.

:?

Pa sanke s sabo vzem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam namen it en tak krog in sicer:

Prvi dan do dolomitov prek Passo Mauria ali prek Sappade, čez prelaz Tre Croci v Cortino in prek Passo Falzarego ali Passo Giau do Arrabe in nato krog čez Passo Pordoi, Passo Sella, Passo Gardena prot severu in bi prenočil pred mejo, tam kjer sem pred 14 dnevi.

Drugi dan pa prek Passo Giovo in Passo Rombo v Avstrijo in tam do Zell am See. Pot do tam še nimam naštudirano čisto.

Tretji dan pa čez Grossglockner domov v Slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam namen it en tak krog in sicer:

Prvi dan do dolomitov prek Passo Mauria ali prek Sappade, čez prelaz Tre Croci v Cortino in prek Passo Falzarego ali Passo Giau do Arrabe in nato krog čez Passo Pordoi, Passo Sella, Passo Gardena prot severu in bi prenočil pred mejo, tam kjer sem pred 14 dnevi.

Drugi dan pa prek Passo Giovo in Passo Rombo v Avstrijo in tam do Zell am See. Pot do tam še nimam naštudirano čisto.

Tretji dan pa čez Grossglockner domov v Slovenijo.

A imaš že predviden datum kdaj bi šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na nemškem forumu sem bral,da je bil v soboto na Dolomitih tak snežni metež,da so se motoristi komaj nazaj domov v Nemčijo vrnili.Baje je zapadlo do 1/2 metra snega kot na naši Kredarici.Bolje bo počakati malo boljšega vremena,kajti če je samo oblačno nimaš od gorskih prelazov nič drugega razen da boš dobro premražen !!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imaš že predviden datum kdaj bi šel.

V drugi polovici avgusta, ko se italjani spravijo nazaj delat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V drugi polovici avgusta, ko se italjani spravijo nazaj delat :)

FERA GOSTA traja cel mesec !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FERA GOSTA traja cel mesec !!

Hja, niti ne, vsaj kar jaz vem. Glavnina je na dopustu sedaj, manjši del pa tudi v drugi polovici meseca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni v planu mam Dolomite in sicer od 13ga do 15ga avgusta gre kdo zraven tura po dogovoru.

Lp

živijo,

a misliš 13,14 in vključno 15 ali kako.

načelno bi bil jaz za akcijo, pa verjetno še krucymucy kot je povedal, termin pa itak ustreza.

Ali se lahko slišiva po zs ali po e-pošti za fiksen dogovor oziroma da vidimo kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, niti ne, vsaj kar jaz vem. Glavnina je na dopustu sedaj, manjši del pa tudi v drugi polovici meseca.

Dolomiti prve tri dni avgusta skoraj prazni-preverjeno.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolomiti prve tri dni avgusta skoraj prazni-preverjeno.

Lp

ne pretiravat....

kolona od rampe za plačilo na tre cime do jezera na messini čakajočih vrjetno ni 'skoraj prazno'?

(3.8.2011 ob 11:00)

post-5414-0-65661800-1312451474_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kr držalo ja (da ni blo gužve prve tri dni avgusta) :P Blo luštno da že dolgo ne tako, idila, ljudi pa skorajda nič!

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo,

a misliš 13,14 in vključno 15 ali kako.

načelno bi bil jaz za akcijo, pa verjetno še krucymucy kot je povedal, termin pa itak ustreza.

Ali se lahko slišiva po zs ali po e-pošti za fiksen dogovor oziroma da vidimo kako in kaj.

imaš zs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!