Skoči na vsebino

Razstava motociklov ob 20-letnici družbe Akrapovič


hector

Priporočene objave

cool!!!! kaj praviš, bo padla kaka ekspedicija z bajsterce? magari z ženami in otroci :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da se bo dal to tudi slišat. Recimo dvakrat v dnevu prižgejo en pa po en motor, da se sliši kako to rohni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cool!!!! kaj praviš, bo padla kaka ekspedicija z bajsterce? magari z ženami in otroci :whistle:

...eh, gremo rajši z mopedi... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kje objavljen razpored, kdaj bojo pognal motorje, kolk bo vstopnina?

Če prav razumem bo razstava od 12.8. do 2.10.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kje objavljen razpored, kdaj bojo pognal motorje, kolk bo vstopnina?

Če prav razumem bo razstava od 12.8. do 2.10.?

Od 12.8, saj piše na linku.

Nekdo zgoraj reče, da bi bilo dobro, če bi 2x na dan pognal motorje, nekaj postov kasneje nekdo že sprašuje po razporedu zagonov motorjev :lol: Kot telefončki v osnovni šoli... NE bo zagonov motorjev. Ni, da prideš in pritisneš na stikalo in ti motorji poženejo, je malo bolj zakomplicirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zaprem gobec... Sorry. Pač vprašanje - nekak smiselno za forum, ane?

Ampak jebiga, namest da bi napisu nekaj v smislu: "Stari, tole si zafuku, nebojo poganjal motorjev, samo razstava bo", napišeš odstavek lufta...

Zafukan je bit tolk pametn, da vprašaš pravilno. Še enkrat se opravičujem za nesporazum. Hvala za razumevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, zaprem gobec... Sorry. Pač vprašanje - nekak smiselno za forum, ane?

Ampak jebiga, namest da bi napisu nekaj v smislu: "Stari, tole si zafuku, nebojo poganjal motorjev, samo razstava bo", napišeš odstavek lufta...

Zafukan je bit tolk pametn, da vprašaš pravilno. Še enkrat se opravičujem za nesporazum. Hvala za razumevanje.

Pol pa surla do tal...človek, a tebi se zdi smiselno v zaprtih prostorih na razstavi prižigat dirkalnike, ki niti njihovi niso? Meni se ne, pa nisem ''the brightest cookie in the jar''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da je moja želja ušla izpod kontrole :lol:. Samo naglas sem razmišljal, da bi blo fajn slišat to v živo, tko kot je recimo v tehničnem muzeju (Munchen), ko ob določeni uri prikažejo udar strele... Sorry če sem še komu vlil prazno upanje :huh:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bil tam v četrtek :hmm: pa je vse ...... tko .......... sterilno O:-)

Vidiš tistih 20 motorjev - in to je to.

Tko je kot da bi sladoled skozi šipo lizal :naughty: ali pa :boobies: gledal čez ograjo .......... :glare:

Pa še 4€ hočjo za to............. :wacko:

Ja ..... bi blo fajn kej slišat ........... vsaj .............. če že "pošlatat" ne smeš............... :nono: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!