Skoči na vsebino

Hard Enduro-Slovensko prvenstvo


hard

Priporočene objave

cyp, ni tolko grozno...zakon je že, samo ni nobenega, ki bi ga dosledno izvrševal..

najboljše zdravilo pri terenski vožnji je: FURAJ SE BREZ TABLICE in jo po hitrem postopku spet gor namontiraj, ko prideš na cesto

bolj se je za bat gobarjev, lovcev, sprehajalcev,..., ki te prijavijo, kot direktno policije same

če bo problem, bomo pa že glave skupej staknil in eno ubijalsko pritožbo spisal, ne bo prvič!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni problema potrebno je samo dobro prebrati zakon -

Kolikor jaz razumem se ne smeš voziti zunaj urejenih poti (gozdne ceste, ...).

Sam še nisem imel nobenih problemov - večkrat sem srečal tudi policiste, ko so lovili

prebežnike - pa so me samo vprašali če sem katerega videl.

Če hočete da se bomo še dolgo vozili tako kot zdaj bi predlagal nekaj:

- ne uporabljat glasnih izpuhov !!! (za 2-3 KM pa sploh ni vredno

zapravit 500 EUR, raje si za ta denar uštimaš amortizerje

- v primeru da srečate ljudi upočasnite in peljite lepo mimo

(nobenemu lepo če se pripelje nekdo mimo z 80 km/h

in da obenem ropota kot da bi bil na letališču)

- izogibajte se krajev kjer je veliko ljudi

- vozite se v majhnih skupinah

Če koga zanima mu lahko pošljem pdf dateteke z zakonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni problema potrebno je samo dobro prebrati zakon -

Kolikor jaz razumem se ne smeš voziti zunaj urejenih poti (gozdne ceste, ...).

Sam še nisem imel nobenih problemov - večkrat sem srečal tudi policiste, ko so lovili

prebežnike - pa so me samo vprašali če sem katerega videl.

Jst sem mel par mesecev nazaj en manjši incident z lovcem, saj veste glih jeleni pa to in jih je vsepovsod polno, pa še glih lapa sončna nedelja nalašč za v naravo.

Furam se po gozdni cesti, pol pa skrenem na eno zaraščeno cesto, da malo raziščem, kam vodi. In pripeljal sem se ravno pred lovca. :evil: Ko me je videl, se je takoj naredil vzvišenega in s prstom pokazal, naj pridem tja. Jst obrnem motor in se pripeljem do njega. Pol pa on meni, da se ne smem vozit tam in da naj mu dam osebne podatke... Jst sm mu pa reku zakaj pa se ne smem vozit tu, po cesti ? On pa meni da to ni cesta in nato sem ga vprašal kaj pa je pol to ? In on ponosno izreče: To je kolovoz. In ker mi ni bilo do prerekanja(ta pameten prej popusti), sem se naredu mal mutastega in sm reku da pol pa grem nazaj in sm se odpelu nazaj.

Če bi pa ostal tam pa se nekaj kregal z njim pa se nebi prou nič pametnega zmenu z njim, kvečjemu bi se še bolj skregala...

Pa še to a on je biu pa lahko tam z avtom.

Sicer pol ko se voziš po gozdnih cestah bi moral s seboj nositi še zemljevid,atlas, da boš pogledal kaj je cesta, kaj pa kolovoz ali pot ali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še komu raztegne tole temo čez 3 monitorje??

k69, nov motor ali le želja??avatar...

hard, uspešno pregovarjanje :2gunfire:

šufer, lovci se lahko komot fijakajo, imajo dovoljenje, ti se pa rajši izogibaj takih srečanj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat samo nov avtar. Bo pa mislim kmalu tudi nova mašinka - denar je že samo ne vem še točno kaj bi (na seznamu so WR450, EXC450&525, XR650R ali SXC625). Lepo bi bilo če bi lahko vsako mašino probal vsaj za kako urco - je preveč denarja da bi kupil stvar kar tako na slepo.

V petek ali ponedeljek grem pogledat če je že kaj novega o wr450 - trgovec je rekel da bodo imeli enega tudi v salonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tile lovci so eni zaj... pijancki vec ali manj(sej valda med nami ni kaksnega lovca da bi ga uzalu :oops: :evil: )al pa ce je...No v glavnem sem vam ze enkrat pisu da me je en do fula pijan lovc skor ustrelu(nameru je proti meni).Zraven je imel pa flaso snopca tko da .....

NAUK:V takem primeru rata vsak KMX125 s 20KM KTM s 50KM:)Sem mu tako spuro naredu da jo je se cel teden glihal..

v DRUGI TEMI SEM BRAV DA SE V JELENE PA SRNE PA NEVEM SE KAJ ZALETAVATE,RAJS KAKSNEGA LOVCA NABITE POL MU PA PUSTE LISTEK DA GA JE JELEN NABU :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat samo nov avtar. Bo pa mislim kmalu tudi nova mašinka - denar je že samo ne vem še točno kaj bi (na seznamu so WR450, EXC450&525, XR650R ali SXC625). Lepo bi bilo če bi lahko vsako mašino probal vsaj za kako urco - je preveč denarja da bi kupil stvar kar tako na slepo.

V petek ali ponedeljek grem pogledat če je že kaj novega o wr450 - trgovec je rekel da bodo imeli enega tudi v salonu.

Jest navijam za EXC :D , sam mam 400-tko pa se zlo fajn pele :D , pa tut za rezervne dele je kr dobr poskrbleno.

Kok pa pride nova WR 450 :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni problema potrebno je samo dobro prebrati zakon -

Kolikor jaz razumem se ne smeš voziti zunaj urejenih poti (gozdne ceste, ...).

Sam še nisem imel nobenih problemov - večkrat sem srečal tudi policiste, ko so lovili

prebežnike - pa so me samo vprašali če sem katerega videl.

Če hočete da se bomo še dolgo vozili tako kot zdaj bi predlagal nekaj:

- ne uporabljat glasnih izpuhov !!! (za 2-3 KM pa sploh ni vredno

zapravit 500 EUR, raje si za ta denar uštimaš amortizerje

- v primeru da srečate ljudi upočasnite in peljite lepo mimo

(nobenemu lepo če se pripelje nekdo mimo z 80 km/h

in da obenem ropota kot da bi bil na letališču)

- izogibajte se krajev kjer je veliko ljudi

- vozite se v majhnih skupinah

Če koga zanima mu lahko pošljem pdf dateteke z zakonom.

Pametno razmišljanje, tudi sam se držim vsega kar si napisal. Zakon sem naštudiral, že takrat leta 95, ko je prišel ven in se ga dokaj uspešno držim. Po zemljevidu sem točno pregledal kako so kakšne ceste oz kolovozi kategorizirani in ali so slučajno označeni kot pešpoti. Pisal sem tudi na ministrstvo, naj mi tolmačijo določbe zakone, kaj je to kros vožnja, reklamna vožnja in podobne čudne definicije. Dobil sem tudi odgovor, ki ga hranim za primer da bi bo kdo hotel nabiti kakšno kazen. Ali je že kdo plačal zaradi kršitve tega zakona (pravzaprav je to vladna uredba in ne zakon)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAVNO KAR SEM IZVEDEL IZ ZANESLJIVEGA VIRA DA ENDURO DIRKE ZA DRZAVNO PRVENSTVO SLOVENIJE BODO IN TO ZE LETOS ENA DIRKA BO V SLOVENIJI (morda Poček) ostale pa hrvaske stete za slo d.p. termine dirk morajo se uskladiti in bodo najavleni tu na forumu.P.S. FANTJE TREBA BO ZACETI DELATI NA TEM DA BOMO IMELI MOCNO D.P. :0X: HARD JE ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAVNO KAR SEM IZVEDEL IZ ZANESLJIVEGA VIRA DA ENDURO DIRKE ZA DRZAVNO PRVENSTVO SLOVENIJE BODO IN TO ZE LETOS ENA DIRKA BO V SLOVENIJI (morda Poček) ostale pa hrvaske stete za slo d.p. termine dirk morajo se uskladiti in bodo najavleni tu na forumu.P.S. FANTJE TREBA BO ZACETI DELATI NA TEM DA BOMO IMELI MOCNO D.P. :0X: HARD JE ZAKON

:P :P :P To mi deli :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon!!!

ker še nimam ustreznega motorja bom sicer zaenkrat samo gledal,ampak važno da se dogaja!a so kšne podrobnosti že znane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva dirka enduro bi bila tudi na Krvavcu. Problem bi bilo dobiti dovoljenje. Mislim pa da bi bil župan Cerkljanske občine takoj zato, da bi se na Kvavec organizirala dirka:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poček je pa itak že od tankov in drugih army vozil razrit...poleg tega je pa še ogromen in za gorenjce, lublančane in primorce nekakšna srednja rešitev, bilo bi cool

sicer sem pa na počku že leta nazaj videl neke moto špure in jih tut sam dodajal 8)

k69 :arrow: WR450

XR ima moč, se manj vrti, je pa po moje malo težja in tudi registracija te oskubi (100 jurjov), ali pa KTM 450...

važno da rata izpeljat kako tekmo pri nas, to bo še fajn

8) 8) 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 % Državno prvenstvo bo.Vozili bomo 5 dirk. 4 Na Hrvaškem 1 v Italiji.In mogoče ena na Počeku v Sloveniji.

Vsi ki bi vzdvignili licence pošljite mail, z osebnimi podatki na Hardenduro@email.si jaz pa vam v roku teden dni odgovorim z ostalimi informacijami.

Fantje v kup,da nas bo čim več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni problema potrebno je samo dobro prebrati zakon -  

Kolikor jaz razumem se ne smeš voziti  zunaj urejenih poti (gozdne ceste, ...).  

Sam še nisem imel nobenih problemov - večkrat sem srečal tudi policiste, ko so lovili  

prebežnike - pa so me samo vprašali če sem katerega videl.

Jst sem mel par mesecev nazaj en manjši incident z lovcem, saj veste glih jeleni pa to in jih je vsepovsod polno, pa še glih lapa sončna nedelja nalašč za v naravo.

Furam se po gozdni cesti, pol pa skrenem na eno zaraščeno cesto, da malo raziščem, kam vodi. In pripeljal sem se ravno pred lovca. :evil: Ko me je videl, se je takoj naredil vzvišenega in s prstom pokazal, naj pridem tja. Jst obrnem motor in se pripeljem do njega. Pol pa on meni, da se ne smem vozit tam in da naj mu dam osebne podatke... Jst sm mu pa reku zakaj pa se ne smem vozit tu, po cesti ? On pa meni da to ni cesta in nato sem ga vprašal kaj pa je pol to ? In on ponosno izreče: To je kolovoz. In ker mi ni bilo do prerekanja(ta pameten prej popusti), sem se naredu mal mutastega in sm reku da pol pa grem nazaj in sm se odpelu nazaj.

Če bi pa ostal tam pa se nekaj kregal z njim pa se nebi prou nič pametnega zmenu z njim, kvečjemu bi se še bolj skregala...

Pa še to a on je biu pa lahko tam z avtom.

Sicer pol ko se voziš po gozdnih cestah bi moral s seboj nositi še zemljevid,atlas, da boš pogledal kaj je cesta, kaj pa kolovoz ali pot ali...

Se nima smisla kregat se rajš obrneš pa greš še na kak drug 'KOLOVOZ'!!

Sploh pa ne z lovcem!

Da se ti ne zgodi tako k se pol trije lovci pogovarjajo v megli!

prvi pok:po perju sodeč je fazan

drugi pok:po kožuhu sodeč je zajec

tretji pok:....................po dokumentih sodeč je 'Šufer iz slovenije'!!

8) :lol:

Šufer pa brez zamere si samo za primer!! :D :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni problema potrebno je samo dobro prebrati zakon -  

Kolikor jaz razumem se ne smeš voziti  zunaj urejenih poti (gozdne ceste, ...).  

Sam še nisem imel nobenih problemov - večkrat sem srečal tudi policiste, ko so lovili  

prebežnike - pa so me samo vprašali če sem katerega videl.

Jst sem mel par mesecev nazaj en manjši incident z lovcem, saj veste glih jeleni pa to in jih je vsepovsod polno, pa še glih lapa sončna nedelja nalašč za v naravo.

Furam se po gozdni cesti, pol pa skrenem na eno zaraščeno cesto, da malo raziščem, kam vodi. In pripeljal sem se ravno pred lovca. :evil: Ko me je videl, se je takoj naredil vzvišenega in s prstom pokazal, naj pridem tja. Jst obrnem motor in se pripeljem do njega. Pol pa on meni, da se ne smem vozit tam in da naj mu dam osebne podatke... Jst sm mu pa reku zakaj pa se ne smem vozit tu, po cesti ? On pa meni da to ni cesta in nato sem ga vprašal kaj pa je pol to ? In on ponosno izreče: To je kolovoz. In ker mi ni bilo do prerekanja(ta pameten prej popusti), sem se naredu mal mutastega in sm reku da pol pa grem nazaj in sm se odpelu nazaj.

Če bi pa ostal tam pa se nekaj kregal z njim pa se nebi prou nič pametnega zmenu z njim, kvečjemu bi se še bolj skregala...

Pa še to a on je biu pa lahko tam z avtom.

Sicer pol ko se voziš po gozdnih cestah bi moral s seboj nositi še zemljevid,atlas, da boš pogledal kaj je cesta, kaj pa kolovoz ali pot ali...

Se nima smisla kregat se rajš obrneš pa greš še na kak drug 'KOLOVOZ'!!

Sploh pa ne z lovcem!

Da se ti ne zgodi tako k se pol trije lovci pogovarjajo v megli!

prvi pok:po perju sodeč je fazan

drugi pok:po kožuhu sodeč je zajec

tretji pok:....................po dokumentih sodeč je 'Šufer iz slovenije'!!

8) :lol:

Šufer pa brez zamere si samo za primer!! :D :D

Ciao,by Pero

prbremzas mu odmaknes lojtro pol naj pa zja iz tiste svoje priznce banda debela pjanska :0X:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni problema potrebno je samo dobro prebrati zakon -  

Kolikor jaz razumem se ne smeš voziti  zunaj urejenih poti (gozdne ceste, ...).  

Sam še nisem imel nobenih problemov - večkrat sem srečal tudi policiste, ko so lovili  

prebežnike - pa so me samo vprašali če sem katerega videl.

Jst sem mel par mesecev nazaj en manjši incident z lovcem, saj veste glih jeleni pa to in jih je vsepovsod polno, pa še glih lapa sončna nedelja nalašč za v naravo.

Furam se po gozdni cesti, pol pa skrenem na eno zaraščeno cesto, da malo raziščem, kam vodi. In pripeljal sem se ravno pred lovca. :evil: Ko me je videl, se je takoj naredil vzvišenega in s prstom pokazal, naj pridem tja. Jst obrnem motor in se pripeljem do njega. Pol pa on meni, da se ne smem vozit tam in da naj mu dam osebne podatke... Jst sm mu pa reku zakaj pa se ne smem vozit tu, po cesti ? On pa meni da to ni cesta in nato sem ga vprašal kaj pa je pol to ? In on ponosno izreče: To je kolovoz. In ker mi ni bilo do prerekanja(ta pameten prej popusti), sem se naredu mal mutastega in sm reku da pol pa grem nazaj in sm se odpelu nazaj.

Če bi pa ostal tam pa se nekaj kregal z njim pa se nebi prou nič pametnega zmenu z njim, kvečjemu bi se še bolj skregala...

Pa še to a on je biu pa lahko tam z avtom.

Sicer pol ko se voziš po gozdnih cestah bi moral s seboj nositi še zemljevid,atlas, da boš pogledal kaj je cesta, kaj pa kolovoz ali pot ali...

Se nima smisla kregat se rajš obrneš pa greš še na kak drug 'KOLOVOZ'!!

Sploh pa ne z lovcem!

Da se ti ne zgodi tako k se pol trije lovci pogovarjajo v megli!

prvi pok:po perju sodeč je fazan

drugi pok:po kožuhu sodeč je zajec

tretji pok:....................po dokumentih sodeč je 'Šufer iz slovenije'!!

8) :lol:

Šufer pa brez zamere si samo za primer!! :D :D

Ciao,by Pero

prbremzas mu odmaknes lojtro pol naj pa zja iz tiste svoje priznce banda debela pjanska :0X:

HJA morm rec de so lovci zaj..,tud jest sm mev ze veliko problemov glede moje kroske,hja eni ti skoz tžijo,že tko mi tm en bosanc Rado Kolarič iz Pirnč(tm okol gas odpiram,je dost gmajne,bliz brnkov)k mimogrede jagode neki prodaja,neki tži tko de ga bom enkrat sam zaklov,pol je blo se seveda polno lovcev,pa se en pametn mulo se je najdu,hja skoz sej blo treba kregat in seveda najbol napeto je blo ko sm se enkrat malo po travnku furu in po bregu navzgor de sm mal skaku(zravn je bil čist en mejhn opuščen vikend) hja pol grem pa spet po klančku navzdol kjer iz goše(beri gmajne) kot en kanibal prlti en dec,jest se ubrnem mo hitr spizdim,hja on mi pa kr SEKIRO skor vrze v glavo,par centimetrov mem je ltela,dobr de sem mel celado na sebi,tko de jih je kr dost ze na spisku,tko ce vas bom kdaj potreboval za ksne ustimat vas bom poklicu,pa n vem kva bojo pol nrdil k se ns bo tm z ene 20 kroskam pa hardendurcam fural,n vem kok jim bo šlo pol na živce,čeprov se furaš po državni lasti(kjer je zravn se daljnovod)sevede prke enmu so prec pametni,nono bojo že vidl :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!