Skoči na vsebino

Hard Enduro-Slovensko prvenstvo


hard

Priporočene objave

Jaz sem se tud z mojo krosko enkrat mal po gmajn vozu pa sm sel po eni poti ocitno preveckrat.Poj pa hocm zavit na asfaltirano cesto pa tam stoji en kmet z grablam v rokah.Jaz pa seveda kar hitr obrnem pa gasa nazaj.

Drgac gotov res ni lepo ce naenkrat prirpota ene 110 db 80 km/h, ampak uzitek je pa uzitek, kar nej se navadjo. Zdej bova kmal s capiromzyjam v duetu ropotala po gmajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisal ste da more bit za udeležbo izpravn motor, reg. pa vse to.

Ampak neki mene zanima. Mogoče je odgovor samoumnevem pa vseejen. Ali rabiš met izpit za ta motor? Sej ubistvu ne voziš v cestnem prometu..pa ziher tudi kir v MotoGP nima izpita za neomejen pa lohk furajo :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tud z mojo krosko enkrat mal po gmajn vozu pa sm sel po eni poti ocitno preveckrat.Poj pa hocm zavit na asfaltirano cesto pa tam stoji en kmet z grablam v rokah.Jaz pa seveda kar hitr obrnem pa gasa nazaj.

Drgac gotov res ni lepo ce naenkrat prirpota ene 110 db 80 km/h, ampak uzitek je pa uzitek, kar nej se navadjo. Zdej bova kmal s capiromzyjam v duetu ropotala po gmajn.

Še mal ja :lol: :lol: :lol: (4-5 dni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take direktne grožnje in imena ti priporočam da zadržiš zase...ker nikol ne veš kdo še to bere...

D.J:a ves de se prov mav skeram,ker ta clovk je pa teka ku..ba :twisted: de je vse res in nej kr vsi vejo ce ga srecajo

aja,pa K69mj al, kdorkol nej mi pove ke nej se pozanimam glede tega zakona ke se lahko furas ke ne,pa ke je državna lastnina,recmo uno budalo mi je sitnaru de se furam po njegov zemlj sam ker je bla pa proga okol transformatorja je to čista laž,tko de je zemlja od elektro ali pa državna,ke bi lohk dobil te podatke de bi mu jih vrgu pod nos

CAPIROMZY u kerih gmajnah vidva furata??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je že s prepelavanjem krosk čez mejo (a je treba dobit dovoljenje???) k se spomnem da je blo enkrat govora o tem, pa sem iskau po forumu in mi je vrglo par mio zadetkov :oops: HELP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Kdaj so zej kej naslednji termini enduro tekem na hrvaskem??

Da se vemo mal nastimat pa kondicijsko prpravt!!!! :D

8) LABIN 19/20.4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U to je pa prehitr se je treba tapru se mal bl na nov motor prvadt!!! So sele ene dve fure za mano pa ni se glih najbol!!!

Me vcash se kr mal on pele ne pa jest nega!! :oops:

Kaj pa pol naprej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo husky, to so ostale dirke za slovensko prvenstvo 8)

10./11.05 Hrvaška – Požega

07./08.06. Hrvaška -Šušnjari

13.07. Italija - Dolegna- Gorizia

18.10. Italija - Trst

a ma kdo razpored vseh ostalih hard enduro dirk na hrvaškem

:? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U to je pa prehitr se je treba tapru se mal bl na nov motor prvadt!!! So sele ene dve fure za mano pa ni se glih najbol!!!

Me vcash se kr mal on pele ne pa jest nega!! :oops:

še eni dve konkretni furi, pa boš stari husky na husy :D 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja muc ce bi pa jest to vedu ta ti vse to ves pol bi pa kr direkt tebe prasu!

Ja ja se ene dve furi pa bo filing spet nazaj pol pa sam gas do konca :twisted: Pa da strgamo vse!!!

Muc a pol gremo 10.5 to je kr fajn datum cez pru maj mal natreniramo bomo pa tapravi da gremo koncno mal pogledat!!!! Da mal vidmo ke smo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bomo rekl sam men se zdi da je datum kr taprav pa bi se res

lahko zmenil, da se gre!! Ce ne drucga se en vikend kvalitetno vozs

pa da mal vidmo ko kej to vse laufa!!

Sam ne vem ko bomo kej natreniral ce bo kr sneg padov :x

to ni nc!!! Hocno soncek!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj zdej sn čeu de so fantje s Krškega vozili tekmo v Labinu ve k`du kej :wink: je biu k`du dol :?: jest vem sam da so se ustauli u Lipi n drink :!:D nejsm pozabu bi s`kuoču pa res pogljt sz 7AK-am

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!