Skoči na vsebino

Potovalni skuter in avtošola


TheSilencer

Priporočene objave

Razmišljem o nakupu potovalnega skuterja, za katerega bi potreboval A kategorijo (trenutno imam le B). Sedaj me pa zanima, če je v kateri avtošoli v sloveniji na voljo takšen motor ali so povsot le "močnejše zadeve"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljem o nakupu potovalnega skuterja, za katerega bi potreboval A kategorijo (trenutno imam le B). Sedaj me pa zanima, če je v kateri avtošoli v sloveniji na voljo takšen motor ali so povsot le "močnejše zadeve"?

Za A kategorijo bos delal izpit na za to primernem motorju z šaltanjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi delal za A1 oz A2?

Kolikor sem seznanjen lahko delaš izpit na skuterju, vendar boš potem imel v opombah samo za "avtomatika".

Kje pa je kakšna avtošola s skuterji pa... nimam pojma ... če sploh...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljem o nakupu potovalnega skuterja, za katerega bi potreboval A kategorijo (trenutno imam le B). Sedaj me pa zanima, če je v kateri avtošoli v sloveniji na voljo takšen motor ali so povsot le "močnejše zadeve"?

Lahko pa kupiš Piaggota MP3, ki je vozen z B kategorijo? smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TBoxer, s skuterji so, sicer so mi pa odpisali da lahko delam s svojim motorjem ampak če je avtomatik gre to pod opombe.

GoUpC, to pa še nisem gledal, bom malo pogledal zadevo. Sicer vidim jih je bolj malo rabljenih naprodaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TBoxer, s skuterji so, sicer so mi pa odpisali da lahko delam s svojim motorjem ampak če je avtomatik gre to pod opombe.

GoUpC, to pa še nisem gledal, bom malo pogledal zadevo. Sicer vidim jih je bolj malo rabljenih naprodaj...

Kar poglej ja. Ampak glej da ima oznako LT, kar pomeni da je vozen z B kategorijo. To pomeni da ima malce večjo razdaljo med kolesi in nožno zavoro ki bremza na vse 3 kolesa. So mal dražji kot navadni skuterji, ampak skoraj 1k€ prišparaš pri izpitu tko da je že kar kompromis. Je pa stvar okusa, kaj ti bolj paše smile.gif

PS. Trenutno ni neke ponudbe vidim, ampak sedaj tudi ni nek višek sezone za nakup motorja smile.gif

Popravljeno . Popravil GoUpC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš željo in voljo raje it delat izpit za A, pa čeprav omejeno.

Potem imaš bistveno večjo izbiro motorjev oz. skuterjev.B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!