Skoči na vsebino

servisna knjiga


Martin86

Priporočene objave

Ker z iskalnikom nisem najdu take teme, sem naredu novo :/

Ce vi ali pa prejsni lastnik izgubiste servisno knjižico motorja, kaj se lahko naredi ?

Se neda dobit kaksne druge servsine knjigice, da bi pac vpisoval noter vse naslednje servise ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsak opravljen servis,dobiš račun in to šteje,štempiljke v knjižico dobiš za male pare,zato servisna knižica brez računov za mene ni merodajna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsak opravljen servis,dobiš račun in to šteje,štempiljke v knjižico dobiš za male pare,zato servisna knižica brez računov za mene ni merodajna.

mi lahko poveš kateri pooblaščeni servis ti da te štemple :kva2: dam še tebi malo drobiža :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Zajc ne delaj se Francoza,tudi mehanik ki tebi šraufa motor to zrihta.

bom vprašal, meni falijo štirje štempli... mislim, da se za mali denar ne splača službe zgubit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevedno mi ni nobeden dal pametnega odgovora :D

A se res neda dobit kaksne druge knjižice pac, da bi noter vpisoval nove servise ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevedno mi ni nobeden dal pametnega odgovora :D

A se res neda dobit kaksne druge knjižice pac, da bi noter vpisoval nove servise ?

vprašaj serviserje.... (za malo denarja se vse da) baba rekla baba kazala :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevedno mi ni nobeden dal pametnega odgovora :D

A se res neda dobit kaksne druge knjižice pac, da bi noter vpisoval nove servise ?

Jah v Excelu si tabelco naredi pa vpiši intervale pa kaj se kdaj menja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!