Skoči na vsebino

vrednost motorja+eurotax


nordkap

Priporočene objave

lp,

a mogoče ve kateri za kakšno lestvico oziroma eurotax motorja, koliko zgubi novi % na leto.

Jz vem za tole - je kr podobno Eurotaxu

LINK

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz vem za tole - je kr podobno Eurotaxu

LINK

ajd

Sem probal ta izračun, pa mi je malo tk,tk. Je napisalo, da bi jaz za svojo cbf 1000 letnik 2010, 17.000 km dobil samo še 6.100€ :headbang: :headbang:

Ali pa je to realnost, če je tako, ni šans za prodajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem probal ta izračun, pa mi je malo tk,tk. Je napisalo, da bi jaz za svojo cbf 1000 letnik 2010, 17.000 km dobil samo še 6.100€ :headbang: :headbang:

Ali pa je to realnost, če je tako, ni šans za prodajo.

Več kot 7000€ po mojem mnenju res žal ne. Je pa pomen Eurotaxa predvsem za zavarovalnice in večje moto/avto hiše in ne za lastno zabavo :P

Pa uspešno prodajo želim.

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj se obremenjuješ z eurotaxom...dobiš toliko kot je pripravljen dat trg in je to to..pogledaš oglasnik in vidiš, da imajo letniki 2008 ceno okrog 7000€ torej za tvojga dobiš od 7500 dalje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj se obremenjuješ z eurotaxom...dobiš toliko kot je pripravljen dat trg in je to to..pogledaš oglasnik in vidiš, da imajo letniki 2008 ceno okrog 7000€ torej za tvojga dobiš od 7500 dalje..

Saj, saj, samo hotel sem uradno videti , kako potem hiše nabijajo cene, itak, da je boljše privat prodat kot menjavat.

Jebi ga, še eno ali dve sezoni ga bom obdržal.

Predvsem pa me je zanimal % izgube po letih, tako kot pri avtomobilih.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, saj, samo hotel sem uradno videti , kako potem hiše nabijajo cene, itak, da je boljše privat prodat kot menjavat.

Jebi ga, še eno ali dve sezoni ga bom obdržal.

Predvsem pa me je zanimal % izgube po letih, tako kot pri avtomobilih.

ajd

Prvo leto izgubiš 15-20% in vsako naslednje še po 5 % ca 10K prevoženega letno in seveda motor nesme biti paden ali kako drrugače poškodovan vsi servisi knjižica poštempljana in gume vsaj 50 % sicer gre cena še navzdolj !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!