Skoči na vsebino

malček Balkanijade


molotov

Priporočene objave

Čestistam še enmu k ga niso dobil na Željavi, meno zadnjoč so...Poleg tega da so tam same kače in to poskoki, kjer moraš dobesedno slalom vozt med njimi ter opazovat kje gre patrulja da te ne zasači ker si naredil mejni incident, seveda če se ne prijaviš vodji izmene na meji prej/tega na žalost nisem takrat vedel, zdej vem/.Svetujem vsakomur ki gre tja da to naredi, da ne bo imel problemov in prespal na njihovi policiji pa plačal 250 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zopet zanimivo branje. zanima me kje v Sarajevu so tebi najboljši čevapi?

Imaš pa res srečo z računanjem količine bencina :notworthy: .

BRAVO ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestistam še enmu k ga niso dobil na Željavi, meno zadnjoč so...Poleg tega da so tam same kače in to poskoki, kjer moraš dobesedno slalom vozt med njimi ter opazovat kje gre patrulja da te ne zasači ker si naredil mejni incident, seveda če se ne prijaviš vodji izmene na meji prej/tega na žalost nisem takrat vedel, zdej vem/.Svetujem vsakomur ki gre tja da to naredi, da ne bo imel problemov in prespal na njihovi policiji pa plačal 250 EUR.

kaj naj rečem. Imam se za dokaj srečnega človeka... :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zopet zanimivo branje. zanima me kje v Sarajevu so tebi najboljši čevapi?

Imaš pa res srečo z računanjem količine bencina :notworthy: .

BRAVO ! :worship:

Željo 2. Je dokaj težko najti... Je v neki stranski uličici na baščaršiji.

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stari, svaka čast, tvoje poste vedno berem z užitkom, tako da kar nadaljuj v tem tempu motoriranja in pisanja ;)

lp,mz

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Željo 2. Je dokaj težko najti... Je v neki stranski uličici na baščaršiji.

LP

poznam ker sem vsako leto vsaj enkrat v Sarajevu. Vprašal sem iz čistega firbca....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam ker sem vsako leto vsaj enkrat v Sarajevu. Vprašal sem iz čistega firbca....

pa tudi pri Želju niso slabi (to je tisti čisto na začetku)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve slučajno kdo kako se reče pa tam, ko je takšna mala čevabdžinica, pa ima mojster obešene slike politikov po stenah, kateri so bili že pri njemu gostje. Lokal je dokaj majhen, me pa je tja peljal znanec iz Sarajeva, ker naj bi kao tam imeli najbolše čevape.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestistam še enmu k ga niso dobil na Željavi, meno zadnjoč so...Poleg tega da so tam same kače in to poskoki, kjer moraš dobesedno slalom vozt med njimi ter opazovat kje gre patrulja da te ne zasači ker si naredil mejni incident, seveda če se ne prijaviš vodji izmene na meji prej/tega na žalost nisem takrat vedel, zdej vem/.Svetujem vsakomur ki gre tja da to naredi, da ne bo imel problemov in prespal na njihovi policiji pa plačal 250 EUR.

Kaka prijava? Pri kom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Željavi sem bil že trikrat... vedno ko tam potujem jo komu pokažem... nikoli še nisem nikogar srečal. nikomur nič prijavil, in nikoli mi ni nihče težil...:blink:

ko sem jo "iskal" prvič, sem za pot vprašal celo hrvaško policijsko patruljo ob glavni cesti proti bosanaki meji in dobil čist v redu razlago... vključno s tem po katerih pistah se lahko vozim, kaj lahko pogledam in kje naj bom previden zaradi min in meje...:yea1:

nekateri nekaj brez veze strašite! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da strašijo, nobene table ni (razen stare prestreljene jugo table, ki seveda ne velja več), da se tam ne bi smel vozit.

Drugo pa je če greš čez mejo, to pa te lahko lovijo.

screenshot658.jpg

Prvi trije vhodi so na Hvraški strani tako da ni panike.

Bil tam, nikjer nikogar, najdeš z lahkoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!