Skoči na vsebino

Pirelli Diablo iPhone App


orcus

Priporočene objave

Pirelli ponuja zastonj aplikacijo za Iphone 4, ki ima sposobnost meriti čas, hitrost, in nagib motocikla in vse to pokazati na satelitski sliki. Deluje preko GPS signala. Med vožnjo lahko imaš telefon v žepu.Ima pa road in pa track modus. Meni je zadeva grafično zelo všeč in sem jo včeraj sprobal sicer v avtomobilu ( naklona je bil večinoma nič stopinj, razen, ko sem telefon prestavil iz sedeža na armaturko je prikazalo neko vrednost)in deluje ok. Vsaka pot se lahko shrani. Med vožnjo se na zaslonu zaradi varnosti ne prikazuje nič.

Diablo_Super_Biker_iPhone_app_04.jpg

Sicer se mi malo sanja kako zadeva deluje, me pa zanima kaj mislite koliko je ta naklon točen, glede na to da imaš telefon v žepu. Bi bila razlika če bi ga imel pritrjenega na motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si ga naložil , ker meni noče ne v USA store ne v SLO store naložit... :wallbash:

Če imaš Mac-a greš v App-store, poiščeš in download (free) in nato ga dodaš v iTunes-ih na telefon. Za Pc pa ti nebi znal pomagat. Gre pa pomoje kar iz telefona če imaš account.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je natančen je odvisno od tega katere senzorje za izračun info uporablja in seveda algoritma.

Na gps sigurno ne gre, ker je do 15m napake pri mirjenju (ne more pogruntat levo/desno iz odmika), tko da najbrš uporablja senzorje nagiba v telefonu. Se pravi more bit telefon na začetku v neki legi, potem pa se niha. Sicer so senzorji v telefonu bol tko tko, en približek senzorjem ampak za tako zadevo bi si upal rečt, da je kar natančno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš Mac-a greš v App-store, poiščeš in download (free) in nato ga dodaš v iTunes-ih na telefon. Za Pc pa ti nebi znal pomagat. Gre pa pomoje kar iz telefona če imaš account.

To že vem kako se naloži, ampak ga z mojim account-om mi noče naložit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj takega bi jaz mel za androida. Glih tolko da si lahko doma naložiš na PC kje si se potepal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj takega bi jaz mel za androida. Glih tolko da si lahko doma naložiš na PC kje si se potepal.

Tole je kar zanimiva zadeva, ki se da ponucat za to kar ti želiš.

http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=431&t=208896&hilit=sportstracker

oz. uradna stran:

http://sportstracklive.com

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirelli ponuja zastonj aplikacijo za Iphone 4, ki ima sposobnost meriti čas, hitrost, in nagib motocikla in vse to pokazati na satelitski sliki. Deluje preko GPS signala. Med vožnjo lahko imaš telefon v žepu.Ima pa road in pa track modus. Meni je zadeva grafično zelo všeč in sem jo včeraj sprobal sicer v avtomobilu ( naklona je bil večinoma nič stopinj, razen, ko sem telefon prestavil iz sedeža na armaturko je prikazalo neko vrednost)in deluje ok. Vsaka pot se lahko shrani. Med vožnjo se na zaslonu zaradi varnosti ne prikazuje nič.

no jaz sem sprobal na motorju in je zanimiva aplikacija. Telefon v žep in gas po ovinkih.

img05642.jpg

Popravljeno . Popravil idelta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!