Skoči na vsebino

smeti v tanku


Davk

Priporočene objave

Sicer pa ima MOTUL zelo dober čistilec sistema goriva :!: Preverjeno :wink: (3050sit)

Naj bi se dodal vsako leto in je tank (uplinjači,filter,el.dize) čist :D

odvisno od "smeti".ce je samo malo zapacano od necistega goriva to se deluje,ko pa so smeti podobne rjastih ostankih in ostankih starega goriva ne deluje vec noben dodatek bencinu.tukaj pomaga samo temeljito ciscenje rezervoarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kesl dol odšraufaš , pokličeš na pomoč eno žensko s tanko roko ji daš mal prila in gobico pa pred tv jo postaviš in daš gor španske limonde. Se ti bo kesl tk svetu da bo kr pokalo.

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kesl dol odšraufaš , pokličeš na pomoč eno žensko s tanko roko ji daš mal prila in gobico pa pred tv jo postaviš in daš gor španske limonde. Se ti bo kesl tk svetu da bo kr pokalo.

:twisted:

bo tebi pokalo po keblaci,ko te bo zenska s tankom na roki okoli piskra "pobozala". :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Potreboval bi pomoč ali pa kakšno informacijo kako bi lahko očistil rezervoarja motorja z notranje strani(motor ima dva rezervoarja).Obnavljam motor,ki je miroval približno 4 leta in rezervoar je začel rjaveti in sedaj mi stalno zamaže karburator,kljub filterčku.Če je kdo od vas imel takšen problem in če ima kakšen dober predlog bi se priporočal za nasvet.

natan1000@hotmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pesek+voda pol pa stresaj, mešaj, meči ga po tleh, kotali no ja karkoli.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Prijatelj je imel pred leti enake težave. Zarjaveli rezervoar je vpel na "home made" pripravo na el .motor z reduktorjem. V rezervoar je dal svinčene kroglice

( šibre ) ter pustil počasi vrteti par ur . Rezultat , popolnoma očiščen rezervoar

s slojem svinca po stenah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem po kombinaciji peska in vode uporabil se poliestersko smolo vlil in razlil po celi notranji povrsini tanka, da se je stvar "zlimala". koristna stvar, ampak traja par dni, da se uredi (dolgo susenje pa se vsaj dva sloja sta priporocljiva)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Prijatelj je imel pred leti enake težave. Zarjaveli rezervoar je vpel na "home made" pripravo na el .motor z reduktorjem. V rezervoar je dal svinčene kroglice

( šibre ) ter pustil počasi vrteti par ur . Rezultat , popolnoma očiščen rezervoar

s slojem svinca po stenah.

A to je potem tanovi osvinčen bencin .) . Ne probavat s šibrami ker sem se jaz tako zafrknu pred leti. Še več svinjarije imaš potem notri ker ne dobiš opilkov ven je vse še slabše. Takrat mi ni preostalo drugega kot da vlijem noter temeljno barvo in pustim da se vse skupaj posuši. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm, da je nekje identična tema, kjer je vse fajn razložen. Kar poišč.

Drugač pa mende ketna rulzz  :OK:

obe temi sta zdruzeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!