Skoči na vsebino

Faaker see 2011


lima

Priporočene objave

A mi lahko kdo pove kako je če prideš z mopedom gor? Jst bi po šihtu skoču iz Kranja gor. Pa me zanima če imaš kaj urejeno za opremo pustit? Oziroma kje pustite stvari? Nekaj bi šlo v zadnji kufer, ne pa vse :)

lp, M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sejem biv je živ! So enga od svojih v grabn vrlg, namest Japončka!

No,šalo na stran, bila je prometna nasproti glavnega prireditvenega prostora. Smo v koloni stali celo večnost, da se je policija prebila na mesto "zločina". Na srečo je bilo reševalno vozilo v neposredni bližini in je bilo takoj na mestu trka in so oskrbeli voznika HD, ki je obležal v jarku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove kako je če prideš z mopedom gor? Jst bi po šihtu skoču iz Kranja gor. Pa me zanima če imaš kaj urejeno za opremo pustit? Oziroma kje pustite stvari? Nekaj bi šlo v zadnji kufer, ne pa vse :)

lp, M.

Mene pa zanima ali se da kje z avtom tja prit. Letos bi šli s familijo tako, da motor odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali se da kje z avtom tja prit. Letos bi šli s familijo tako, da motor odpade.

Tudi mene to zanima, kako bi prispel gor iz Celja, zanima me tudi kako je z parkirišči za avtodomarje.

Hvala za vsako informacijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene to zanima, kako bi prispel gor iz Celja, zanima me tudi kako je z parkirišči za avtodomarje.

Hvala za vsako informacijo!

Parkirišč je dost, sam ne moreš noter z avto ali avtodomom, notr spuščajo sam motorje pa pešake. Majo pa šatl bus, ki vozi naokol, tako, da se da okol pridt. Če je pa parking za plačat pa ne vem, ker mi tri leta hodimo gor, ampak zmeri z motorjem, tko, da... se vidmo mogoč, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove kako je če prideš z mopedom gor? Jst bi po šihtu skoču iz Kranja gor. Pa me zanima če imaš kaj urejeno za opremo pustit? Oziroma kje pustite stvari? Nekaj bi šlo v zadnji kufer, ne pa vse :)

lp, M.

opreme nimaš na žalost ket pustit, jest jo zmeri kr na moped obesim, sam nimam neke vrhunske, tko da...ni kej ukrast. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Parking je za plačat..ga je pa dovolj tak, da ni problema, tud za avtodome..Greste pa kr v smeri Ferlach - Finkenstein am F. see, .,,.in potem vas bodo v zadnjem krožnem preusmerli na parking (Jugo zahodni del jezera )...je pa to cca 5 min hoje od centra dogajanja..So pa parkingi tudi okrog jezera..pač najbližje centru dogajanja boste pri taprvi varjanti..če bi pa radi nage babe gledli pa morte bol na severu iskat plac! :rolleyes:

Svetujem pa da ste tam ( sploh za vikend ) pred 10 uro zjutraj ..ker potem bo Gužva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opreme nimaš na žalost ket pustit, jest jo zmeri kr na moped obesim, sam nimam neke vrhunske, tko da...ni kej ukrast. :)

Imaš sefe za čelade. jakne itd. Stanejo pa od 3 do 5 "ojrof".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kaj dogaja tudi v nedeljo ali že zapirajo. Ker sem v soboto zadržan, sem mislil iti v nedeljo zjutraj, da bi bil tam okoli desetih. Malce bi pogledal predelave, kakšno testno vožnjo in stojnice. Na njihovi spletni strani so programi le do sobote, ne vem pa kdaj se srečanje uradno zaključi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kaj dogaja tudi v nedeljo ali že zapirajo. Ker sem v soboto zadržan, sem mislil iti v nedeljo zjutraj, da bi bil tam okoli desetih. Malce bi pogledal predelave, kakšno testno vožnjo in stojnice. Na njihovi spletni strani so programi le do sobote, ne vem pa kdaj se srečanje uradno zaključi.

v nedeljo je že zakluček prireditve...

jz grem jutr mal pogledat kaj bo dogajalo čez noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BAŠKO JEZERO.

Pri nas še govorimo slovensko.

Ime Faaker see se je prijelo, kot oznaka prireditve.

Lahko pa ga prevedemo v angleščino -Fucker lake. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno leto je nazaj je bila kupljena jakna Daytona ravno na sejmu na Baškem jezeru.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno, koliko motorjev. V glavnem HD, pa veliko ostalega. Vsakič, ko pridem na Baško jezero sem nanovo navdušen.

Pa se nismo nič vidl B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj -od ranega jutra (sonce se je ravno prebudilo) pa do večera, ko sem scagal. Harleyev imam za celo leto dovolj. Ja, ona Nizozemka je tudi bila :whistle: . Enih par slik je pa tudi bilo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, na poti iz Faaker see-ja proti domu (smer Faaker see-Klagenfurt-LJ), vozil za eno rdečelaso CE čoperistko. Na poti ji je z motorja

odpadel en kos moto opreme.

Tista, ki to pogreša, naj se javi pa dobi nazaj.

n....GS

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!