Skoči na vsebino

Piaggio MP3


scenic

Priporočene objave

Imam eno vprašanje za poznavalce, zanima me zakaj je vsesplošno mnenje da je z B kategorijo vozen samo LT varianta MP#-ja, ki ima dodano nožno zavoro in ne vsi trikolesniki kot je zapisano tudi v ZVCP 149. člen (20) odstavek, ki pravi:

Imetnik vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil kategorije B smejo voziti v Republiki Sloveniji tudi trikolesa.

Na osnovi tega naj ne bi bilo omejitev.

Prosim za mnenje in izkušnje.

Lp

scenic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje za poznavalce, zanima me zakaj je vsesplošno mnenje da je z B kategorijo vozen samo LT varianta MP#-ja, ki ima dodano nožno zavoro in ne vsi trikolesniki kot je zapisano tudi v ZVCP 149. člen (20) odstavek, ki pravi:

Imetnik vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil kategorije B smejo voziti v Republiki Sloveniji tudi trikolesa.

Na osnovi tega naj ne bi bilo omejitev.

Prosim za mnenje in izkušnje.

Lp

scenic

Verjetno zato, ker ostali trikolesniki so homologirani kot motorno kolo in potem rabiš A kategorijo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje za poznavalce, zanima me zakaj je vsesplošno mnenje da je z B kategorijo vozen samo LT varianta MP#-ja, ki ima dodano nožno zavoro in ne vsi trikolesniki kot je zapisano tudi v ZVCP 149. člen (20) odstavek, ki pravi:

Imetnik vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil kategorije B smejo voziti v Republiki Sloveniji tudi trikolesa.

Na osnovi tega naj ne bi bilo omejitev.

Prosim za mnenje in izkušnje.

Ker je samo MP3 LT trikolesnik, 'navaden' MP3 pa je motorno kolo...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxiscooter.si

Imamo fante, ki si lastijo omenjene motorje oziroma scooterje. Mogoče bi bilo bolj primerno prestavit debato v forum o maxi skuterjih.

post-23577-0-66713400-1315316744_thumb.jpg

post-23577-0-81717100-1315316759_thumb.jpg

post-23577-0-85034900-1315316883_thumb.jpg

post-23577-0-05829500-1315316895_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje za poznavalce, zanima me zakaj je vsesplošno mnenje da je z B kategorijo vozen samo LT varianta MP#-ja, ki ima dodano nožno zavoro in ne vsi trikolesniki kot je zapisano tudi v ZVCP 149. člen (20) odstavek, ki pravi:

Imetnik vozniškega dovoljenja za vožnjo vozil kategorije B smejo voziti v Republiki Sloveniji tudi trikolesa.

Na osnovi tega naj ne bi bilo omejitev.

Prosim za mnenje in izkušnje.

Lp

scenic

Poleg nožne zavore ima tudi rahlo širši kolotek, da ni več enosledno vzilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!