Skoči na vsebino

VARNO z MOTORJEM v PROMETU


sayo

Priporočene objave

" VARNO Z MOTORJEM "

v okviru družinske ure AMD Litija in AMZS

PRVIČ V LITIJI !! NE ZAMUDITE !

KJE?

Parkirišče pred Lidlom.

KDAJ?

25.9.2011 med 9 in 13 uro

KDO?

Vsi, ki menite, da bi svoje znanje in spretnosti vožnje morali preizkusiti in izboljšati. Vaja dela mojstra!

ZAKAJ?

Ker za svojo varnost lahko največ naredite sami, na poligonu pod vodstvom izkušenih motoristov ter prometnih policistov.

V okviru družinske ure bomo prikazali program spretnostne vožnje, reševanja, prikazali vožnjo pod vplivom alkohola, policijske motorje in še mnogo !

Sodelujejo Prometna policija Ljubljana, Litijski gasilci , reševalci.

Vljudno vabljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

" VARNO Z MOTORJEM "

....prikazali vožnjo pod vplivom alkohola, policijske motorje in še mnogo !

....

Če je v tale prikaz vključeno free pivo parletim (če bo prikaz intenziven magari s šotorom - ker pijan pa vseeno ne furam :) .

Policijske motorje pa rajš ne vidm. Sem nekak alergičen ratu na tiste modro bele farbe pa lučke zadnje čase (to so časi, ko že skoraj vsi razen ene 14 Slovencenljev vemo, da to žal niso več varuhi miru in reda temveč navadni inkasanti, ki jim močno konkurira občinsko redarstvo).

No resno: Meni se zdijo v redu tele akcije. Sem se je tudi že udeležil in je samo za pozdravit. Le zanimanja kakih novopečenih motoristov ni ne vem kaj. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem pa res firbčen... Kako se pa prikaže vožnja pod vplivom alkohola?

Mislim, da imajo očala, ki glede na "promile" zameglijo pogled, potem pa moraš hoditi okoli stožčev in prenašati žoge. Rekli so, da ne upajo nikomur dati motorja v roke, ker bi ga sigurno prevrgel. V glavnem, ko si natakneš očala, vse okoli začne "plesat", z nekaterim pa dosežejo celo dvojni vid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da imajo očala, ki glede na "promile" zameglijo pogled, potem pa moraš hoditi okoli stožčev in prenašati žoge. Rekli so, da ne upajo nikomur dati motorja v roke, ker bi ga sigurno prevrgel. V glavnem, ko si natakneš očala, vse okoli začne "plesat", z nekaterim pa dosežejo celo dvojni vid.

Ta očala sem preizkusil, ampak osebno jaz še nisem bil tako pijan, da bi imel takšne težave, pa čeprav sem bil že... S temi očali sploh ne moreš vredu hoditi, tako, da s tistimi očali malce pretiravajo.

Zdaj bo 100% nekdo napisal, da je to samo moje mnenje, saj sem bil tako pijan, da nisem imel občutka. Vendar tudi drugi, ki so bili z mano niso videli takšnih težav pri moji hoji, ko sem dejansko pijan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno od kje boš prišel.če prideš po avtocesti greš itak dol na izvoz Šentjakob, greš v semaforju levo čez AC in naravnost do križišča z semaforjem, tu zaviješ desno in se pelješ po ravnini do vasi in potem skozi vas naravnost do konca vasi in boš videl na desno tri hiše na kupu in zaviješ na dovozno pot in srednja hiša sem jaz, parkiraš kr pri Fordu in mal potrobiš.al pa še tel. ti dam evo pa zvrcni ko boš tu:041365394.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a bo kaj fotk in raporta iz prireditve!!!sam nisem slikal nič, fotkič pozabu doma :slap:

Jaz tudi :slap::slap: . Se vidimo na kaki podobni moto karkoli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a bo kaj fotk in raporta iz prireditve!!!sam nisem slikal nič, fotkič pozabu doma :slap:

jaz pozabu za :kava: dat...

pa ob priliki, sem še kar navdušen nad rori :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ni bilo doma, sicer bi prišel.

Drugače pa sramotno majhna udeležba glede na "klavnico", ki jo uprizarjamo na cesti!

..."Kaj mi mar - "to" je dogaja drugim!"...

Organizatorjem, policajem in gasilcem pa pohvala!! :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pozabu za :kava: dat...

pa ob priliki, sem še kar navdušen nad rori :notworthy:

mene je tud čist zakuru..... danes že kontaktiral Igorja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!