Skoči na vsebino

Garaža za motor Koper


potnik

Priporočene objave

V Kopru-Semedela, v privatni hišni garaži, oddajam prostor za motocikel. Oddaja je se od okt.do apr.. Cena mesečnega najema je 30eur. Info na gsm: 031 870 458.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svinjsko DRAGO !

Če motor zavzame npr. 3 kvadratne metre, je to 10 Eur po kvadratnem metru na mesec ... Za tak denar že lahko najameš poslovni prostor z vso infrastukturo !

Sprejemljiva cena za skladiščenje motorja je 8-10 EUR na mesec.

Pa lep pozdrav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svinjsko DRAGO !

Če motor zavzame npr. 3 kvadratne metre, je to 10 Eur po kvadratnem metru na mesec ... Za tak denar že lahko najameš poslovni prostor z vso infrastukturo !

Sprejemljiva cena za skladiščenje motorja je 8-10 EUR na mesec.

Pa lep pozdrav !

:) Kdo pa se bo ubadal z oddajanjem prostora za 10€ mesečno, in pomožnosti še garantiral za varnost obenem? Sej maš več stroškov kot "zaslužka". Če bi živel kje zraven, bi mi še nekako ustrezalo, tako pa žal ne. Za info, kolega, ki živi na markovcu, plačuje najem garaže 60€/mesec, pa bi vanjo šli max 3 motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svinjsko DRAGO !

Če motor zavzame npr. 3 kvadratne metre, je to 10 Eur po kvadratnem metru na mesec ... Za tak denar že lahko najameš poslovni prostor z vso infrastukturo !

Sprejemljiva cena za skladiščenje motorja je 8-10 EUR na mesec.

Pa lep pozdrav !

Visoka cena? A se ti hecaš? :)

30 eur na mesec za garažo je hudo ugodna cena. V Ljubljani (verjamem da na obali ni drugače, saj so cene nepremičnin tam tam) se cene najema garaže gibljejo med 50 in 100 eur na mesec, zavisi od tega ali gre samo za parkirno mesto, ali gre za zaprt box, kako je poskrbljeno za varnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Kdo pa se bo ubadal z oddajanjem prostora za 10€ mesečno, in pomožnosti še garantiral za varnost obenem? Sej maš več stroškov kot "zaslužka". Če bi živel kje zraven, bi mi še nekako ustrezalo, tako pa žal ne. Za info, kolega, ki živi na markovcu, plačuje najem garaže 60€/mesec, pa bi vanjo šli max 3 motorji.

Se pravi 20€ po motorju... Ni fora v 10€/mesečno, ki verjetno noben ne umre zaradi njih, ampak v garažiranju 5-6 mesecev je to 50-60€ kar pa ni ravno za metat potleh (če vržeš, povej kam, se pridem sklanjat). In če tako pogledaš, pa ni ravno tako malo.

Tle se posipam še z žarečim pepelom, če komu delam krivico, ampak tudi ni govora o nobenem varovanju?! In nevem kaj je strošek imet motor pokrit in parkiran v kotu??? Mojga vem, da ni treba futrat z makaroni 2x dnevno pa kavico zjutraj, pa ogrevanja tudi ne rabi, na skret še ni šel nobeno zimo, tema pa ga tudi ne moti. Nevem kje je strošek :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi 20€ po motorju... Ni fora v 10€/mesečno, ki verjetno noben ne umre zaradi njih, ampak v garažiranju 5-6 mesecev je to 50-60€ kar pa ni ravno za metat potleh (če vržeš, povej kam, se pridem sklanjat). In če tako pogledaš, pa ni ravno tako malo.

Tle se posipam še z žarečim pepelom, če komu delam krivico, ampak tudi ni govora o nobenem varovanju?! In nevem kaj je strošek imet motor pokrit in parkiran v kotu??? Mojga vem, da ni treba futrat z makaroni 2x dnevno pa kavico zjutraj, pa ogrevanja tudi ne rabi, na skret še ni šel nobeno zimo, tema pa ga tudi ne moti. Nevem kje je strošek :unsure:

Sej tut živet v podnajemniškem stanovanju je konec koncev stran vržen dnar oz. po tleh vržen dnar, da se izrazim po tvoje ;)

Kar zadeva varovanje v garažah (pustimo privat garaže, ki so lahko take in drugačne), so v novejših zelo pogosto nameščena senzorska vrata, ki omogočajo vstop/izstop samo lastnikom, nemalokrat imajo elektronski nadzor itd.

Vsak lastnik garaže v garažni hiši mora plačevati stroške (elektrika in vzdrževanje nista zastonj, to da so v večini primerov v garažnih hišah tla očiščena tudi ne itd).

Kolikor sem videla Potnik oddaja garažo v privat garažni hiši, kar verjetno pomeni, da mora tudi kot lastnik garaže določene stroške plačevati, tako kot pri vseh stvareh (če mi najdeš nepremičnino, po možnosti bivalno, kjer ni treba plačevati stroškov, ti bom neskončno hvaležna :P)

btw: sama plačujem za garažo malce več kot 10 eur na mesec pa mi ni žal...lahko bi imela motor celo leto na fraj, brez problema...pač vsakemu svoje trance_29_photo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tut živet v podnajemniškem stanovanju je konec koncev stran vržen dnar oz. po tleh vržen dnar, da se izrazim po tvoje ;)

Kar zadeva varovanje v garažah (pustimo privat garaže, ki so lahko take in drugačne), so v novejših zelo pogosto nameščena senzorska vrata, ki omogočajo vstop/izstop samo lastnikom, nemalokrat imajo elektronski nadzor itd.

Vsak lastnik garaže v garažni hiši mora plačevati stroške (elektrika in vzdrževanje nista zastonj, to da so v večini primerov v garažnih hišah tla očiščena tudi ne itd).

Kolikor sem videla Potnik oddaja garažo v privat garažni hiši, kar verjetno pomeni, da mora tudi kot lastnik garaže določene stroške plačevati, tako kot pri vseh stvareh (če mi najdeš nepremičnino, po možnosti bivalno, kjer ni treba plačevati stroškov, ti bom neskončno hvaležna :P)

btw: sama plačujem za garažo malce več kot 10 eur na mesec pa mi ni žal...lahko bi imela motor celo leto na fraj, brez problema...pač vsakemu svoje trance_29_photo.gif

Glej sej js to use razumem... ne nobenga nič obtožujem ipd. Samo razmišljam naglas pač. Če bi sedeli ob kafetu na črnem kalu bi govorili za mizo, tako tipkamo tle :D hočem rečt samo, da stroške plačuje tako al tako če ima motor noter al pa ne. Niso pa zaradi motorja nič večji. Popolnoma NIČ. Če bi pa jest motor fural noter in ven, šraufal pozno v noč in imel noter odprt radiator, da me ne bi zdeblo v prste ko bi menjaval olje, ki bi mi teklo potleh... potem je pa druga pesem. Ampak parkiran v kotu?!?

To da daješ ti 10€+ za garažo uredu. Nisem reku, da zdej more bit pa vse zastojn. Pomojem tudi ti ne bi dajala 30? Ali pač? Malce visoka cena se mi zdi.

Sicer pa... Če kdo rabi garažo 15km ven iz nove gorice v mirni vasi, bogu za nogo, imam plac za ene 6-7 motorjem, dam zastojn. Sam da bosta imele moja in bratova žvala kompanijo čez zimo:) Po dogovoru jih v zimskem času peljem na sprehod in umijem :) Rjuho si zrihtajte svojo B) :krneki:

Popravljeno . Popravil gizmOkak
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30€ je kestl bencina. kok se jih natoči na lep vikend?

al pa recimo tkole: za 6 mescov = približno 1 guma. kok jih spičkate v sezoni?

glih pr garaž ste se vtaknil v ceno, za ostalo se zamiži, al koko?

zastonj od tujca vzet motor v garažo? jest ne, vi, ki mate pa same dobre izkušnje...... pa le..... do prvega joka in stoka, po možnosti tukaj na forumu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi 20€ po motorju... Ni fora v 10€/mesečno, ki verjetno noben ne umre zaradi njih, ampak v garažiranju 5-6 mesecev je to 50-60€ kar pa ni ravno za metat potleh (če vržeš, povej kam, se pridem sklanjat). In če tako pogledaš, pa ni ravno tako malo.

Tle se posipam še z žarečim pepelom, če komu delam krivico, ampak tudi ni govora o nobenem varovanju?! In nevem kaj je strošek imet motor pokrit in parkiran v kotu??? Mojga vem, da ni treba futrat z makaroni 2x dnevno pa kavico zjutraj, pa ogrevanja tudi ne rabi, na skret še ni šel nobeno zimo, tema pa ga tudi ne moti. Nevem kje je strošek :unsure:

Če bi jst dobil mesto v garaži v izoli za 30€ mesečno, nekje zraven doma, ne bi sploh razmisljal. Ne vem zate, ampak če že imam 7.000€ vreden motor, bom raje plačal 30€ in vem, da bo nekje na bolj varnem, kot pa da se vsako noč sprasujem, al so mi ga spizdli spred bloka al ne. Poleg tega, da se motor pod streho na suhem bolj očuva.

Glej sej js to use razumem... ne nobenga nič obtožujem ipd. Samo razmišljam naglas pač. Če bi sedeli ob kafetu na črnem kalu bi govorili za mizo, tako tipkamo tle :D hočem rečt samo, da stroške plačuje tako al tako če ima motor noter al pa ne. Niso pa zaradi motorja nič večji. Popolnoma NIČ. Če bi pa jest motor fural noter in ven, šraufal pozno v noč in imel noter odprt radiator, da me ne bi zdeblo v prste ko bi menjaval olje, ki bi mi teklo potleh... potem je pa druga pesem. Ampak parkiran v kotu?!?

To da daješ ti 10€+ za garažo uredu. Nisem reku, da zdej more bit pa vse zastojn. Pomojem tudi ti ne bi dajala 30? Ali pač? Malce visoka cena se mi zdi.

Sicer pa... Če kdo rabi garažo 15km ven iz nove gorice v mirni vasi, bogu za nogo, imam plac za ene 6-7 motorjem, dam zastojn. Sam da bosta imele moja in bratova žvala kompanijo čez zimo:) Po dogovoru jih v zimskem času peljem na sprehod in umijem :) Rjuho si zrihtajte svojo B) :krneki:

Če se ne motim, se je urssa zatipkala pri 10€, mislim, da daje neki vec kot 50€. Lepo, da ti dajes ponudbo prezimovanja motorjev neznancem. Jst osebno, če bi imel svoj plac, se za 10€ mesečno ne bi šou zajebavat in dat javno na znanje, da komurkoli nudim prezimovanje. Svojim dobrim prijatlom in tistim, ki jih osebno dobro poznam, itak ne bi racunal nic. Ne gre le za to, da nekdo pripelje motor, in ga cez 6 mescev odpelje. Sej vemo kako je, vsaj 1x na mesec gremo kaj do motorja, mal pogledat, kaj posraufat, malo zalaufat...torej vsakic bos moral bit zraven, da vsaj odpres vrata...ce ne, moras zaupat kljuc prostora, kjer se nahaja tudi tvoj motor. Vsaj jst sem bolj tak na ziher, in kljuca razen najboljsim frendom, ne bi nikoli zaupal. In tako naprej :)

Mogoce tut prevec panicarim, ampak glede na to, kar vse preberem kolkim motor zmanjka, in glede na to da sem krajo dozivel pri svojem prijatlu, ko so mu odtujili motor priklenjenega na drog, v garazi od bloka, ne zaupam vec nikomur razen znancem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za vse tiste ki ste doma v hišah vam je lahko govorit o garažah za motor. Kaj pa ostali ko so doma v bloku in nimajo garaže? Pač moraš najt primerno mesto, da ga spraviš za "ozimnico" :D Sam mam podobn primer, kr nisem doma v bajti, ampak ga vseeno spravim v garažo, ki je bolj varna od vseh hiš :D Drugače pa tud če tak pogledaš, rajši 20-30 EUR, dat za garažiranje in da bo res vredu, kot pa ga met kje veni in ti ga kdo slučajno čez noč kam odpelje... Seveda pa ostane najbolj poceni varjanta... ga pokriješ in je... pa vidiš posledice (vremenske) čez leto al pa dve.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam lastno garažo, pa moram vsak mesec plačati stroške elektrike, upravljanja itd ... cca 20 € na mesec. Res pa je, da imam na mojemu parkirnemu prostoru avto in motor za isti strošek.

Tisti, ki imate garažo v hiši, ne mislit, da jo imate zastojn, saj morate kupit vrata, pržgat elektriko pa mogoče še kaj postoriti .. tudi to stane ;)

lp

Maus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam lastno garažo, pa moram vsak mesec plačati stroške elektrike, upravljanja itd ... cca 20 € na mesec. Res pa je, da imam na mojemu parkirnemu prostoru avto in motor za isti strošek.

Tisti, ki imate garažo v hiši, ne mislit, da jo imate zastojn, saj morate kupit vrata, pržgat elektriko pa mogoče še kaj postoriti .. tudi to stane ;)

lp

Maus

tole se zdaj tako sliši, kot da imaš luč na senzor v garaži, pospravlja pa ti jo čistilka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le tu in tam s kakšnim malce zapeljem ! :rolleyes::P

Lohk se bi :naughty: pomoje neb noben mov nč proti da bi mal prah dol poletu. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaaaa, sej je use res. Če tako pogledaš tudi posla ni zastojn, pa tuš, pa... :) pa kuhna itak stane... Vsi bi spali pokoncu na travi pod milim nebom, pa še bi koštalo ker bi mogli čevle pogosto menjat, ker bi bil podplat stalno obremenjen :D

Če misliš, da s hišo ne boš imel stroškov, bolše, da se je sploh ne lotiš delat. In če vržemo na vago, kar se stroškov tiče... Vsi bi živeli v vsaj 20 nadstropnih blokih s 30m2 stanovanji. To je najcenej za bivanje. HIŠE NE BI OBSTAJALE.

In ja, imam garažo v bajti. Ne eno - 3. V eni so samo motorji - trije, in 5m delovni pult. V drugi dva avta and stuff, tretja je pa verjeli ali ne PRAZNA in je notr šara :) Tako, da nisem noben skopuh in mi ni treba razlagat okrog dnara. Pa mi na kraj pameti ne pride, da bi si z biločigavimi 30€ ali 50€ ali pa 120€ na mesec pomagal vdrževat zadeve. Konec koncev, jo imam zase, ne za oddajo v najem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole se zdaj tako sliši, kot da imaš luč na senzor v garaži, pospravlja pa ti jo čistilka :)

Poskušam in poskušam, pa ne morem doumeti, kaj si mi hotel povedati .... in ja ... v skupnih garažah imamo čistilko :P, luč pa itak skoz gori :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole se zdaj tako sliši, kot da imaš luč na senzor v garaži, pospravlja pa ti jo čistilka :)

ne da se tako sliši, dejansko tako je... ;)

luč na senzor: checked

čistilka (no, v našem primeru čistilec) checked

js res ne vem zakaj je tako težko razumet, da se garaža daje v najem...konec koncev je nepremičnina kot katerakoli druga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 let pozneje...

Je kakšna duša ki socialno kompatibilno (ne zastonj) odstopi plac v garaži za jeklenega konjička za obdobje od/vključno z dec-feb? (Koper z okolico)

Zgubil sem domačo garažo na frišno ko je lokalna upravna enota po 40 letih ugotovila neke nepravilnosti (ni črna gradnja) in sedaj ne dovoli poravnat do sedaj neznan greh ki to niti ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!