Skoči na vsebino

Kateri športi izpuh naj dam na Aprilio RSV Mille???????????


saso001

Priporočene objave

Športni izpuh za Aprilio RSV Mille!!!

Mogoče veste, kateri bi se najbolj splačal gor dast??? .... zdaj imam navadnega in zvok je v totalnem "kurcu" ...ups ....ampak kaj morem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ! Na serijskega :( :(

Ne vem, ampak pise da od decembra dalje ovezno merijo na vsakem motornem vozilu izpusne pline, hrup itd. Celo na mopedih, ker so sedaj pac registrirani. Na nekaterih vozilih celo ob polnih obratih :shock: :shock:

Seveda je vprasanje, kako se bo to na cestah kontroliralo po pregledu ( :twisted: :twisted: ), vendar kar nekaj indicov kaze, da gremo tudi tu v Evropo...

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če te zanima poceni Leo Vince .... piši PM ... seveda pa ne pozabi spraviti originalne za tehničnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cakej to sem nekej slisu za te auspuhe, samo jest sem slisu da naj bi to bilo poizkusno sele 1 leto pa neki da naj bi katalizator merl.....kaj pa jest vem ce bo to bol bo cel hudic, pa se to ka si napisu da ga bojo v obrate navijal da bodo merl(mojga sigurn ne :evil: :evil: ) , sam sej itak mas pa original lonc doma ga das gor gres tja ti naredijo tehnicnega in potem das sport lonc gor....a kdo ve kako je pol s gumami na tehnicnem, recfimo kupim slike gumo(dirkalno brez profila), jo narezem in grem tja, kolk je treba da je narezana, kolk globoko, in kako a je to kej vazno, verjetno je....

Lp, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Športni izpuh za Aprilio RSV Mille!!!

Mogoče veste, kateri bi se najbolj splačal gor dast??? .... zdaj imam navadnega in zvok je v totalnem "kurcu" ...ups ....ampak kaj morem!!!

vem za enega ki dela auspuhe doma (iz domzal je ) ima isto RSV in gor svoj izpuh res noro se dere(baje ga se nisem slisu), on ti ga naredi za poceni denar, ce hoces povej pa ti dam cifro njegovo....

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima isto RSV in gor svoj izpuh res noro se dere(baje ga se nisem slisu)

tale DERE me ponavadi odbije ... bolj važno je da grmi :D :D in ni preveč glasen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima isto RSV in gor svoj izpuh res noro se dere(baje ga se nisem slisu)

tale DERE me ponavadi odbije ... bolj važno je da grmi :D :D in ni preveč glasen ...

in Hotschko je spet povedal bistvo ! 8) Sam tudi rajsi vidim da zadeva bolj bobni kot pa, da se DERE! :twisted: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ampak pise da od decembra dalje ovezno merijo na vsakem motornem vozilu izpusne pline, hrup itd. Celo na mopedih, ker so sedaj pac registrirani. Na nekaterih vozilih celo ob polnih obratih :shock: :shock:

Seveda je vprasanje, kako se bo to na cestah kontroliralo po pregledu ( :twisted: :twisted: ), vendar kar nekaj indicov kaze, da gremo tudi tu v Evropo...

busa

:evil: :x fak, zdej sm pa res jezen!!!!

pa glih na moji cbr-i mam akrapoviča...

a to zdej pomen da bomo mogl dol pošraufat rore??

(na cesti bodo pa policisti kontrolirali in če boš imel kej glasnega gor te bodo lepo napotili na izredni tehnični pregled)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut neki študiral, da bi na mojo NSR.ko Gianellija dal. A tol pomen, da naj zdej svoj dnar v kake druge vrste friziranja preusmerim? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil v Sežani in sem vidu enga tipa z 916, termignoni izpuha-hudo, če imaš denar kupi te, itak imajo atest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil v Sežani in sem vidu enga tipa z 916, termignoni izpuha-hudo, če imaš denar kupi te, itak imajo atest.

in potem se svizec zbudi in zavije čokolado ... športni lonci ... atest ... tale je pa močna ... :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej v tujini je ze lep cas tako, dobis auspuh z a testom ki je za na cesto in dobis auspuh ki je za na dirkalisce, samo itak da ta za na dirkalisce lepse zapoje...

Pomoje bo tud pri nas tako, zato ne vem ali se splaca dati gor en NO-NAME auspuh???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pravilniku o izvajanju tehničnih pregledov piše tudi o merjenju hrupa. Bi morali z meritvami pričeti že letos poleti, pa kot ponavadi, niso bili še tehnično opremljeni in jim je dala država odloga. Pa še mopede so registrirali in si na samem začetku verjetno niso hoteli greniti življenja. Zna pa biti, da bodo pričeli naslednje leto predpis bolj striktno izvajati (poleg merjenja hrupa tudi merjenje zavornega učinka zavor na motociklih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa dva arrow na svojmu. Vse bolj imam rad tole SLOVENIJO :evil: :evil: :evil: :evil: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš dnar pol vzem Akrapoviča k ti nov žal.

Na Falcotu(sam motor je v osnovi isti) mam dva gor in sound je nor. GRMI - neki za Hotsckota 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš dnar pol vzem Akrapoviča k ti nov žal.

Na Falcotu(sam motor je v osnovi isti) mam dva gor  in sound je nor. GRMI - neki za Hotsckota 8)  :twisted:

ja in kaj boste storili k bo treba it na tehničnega, jest mam tud akrapoviča gor, pa me zanima :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si ga vrgel stran, se boš moral znajti in si ga kje sposoditi. za take bomo organizirali rent'a'originalni dimnik :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kupit.. OK, če je dnar, akrapovič, po možnosti 2v2.. pa to... sicer pa tud Damjanova ideja ni slaba.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namestiš originalni (homologiran) dimnik.

Kot vem nam ne bo življenje tako lahko. Bojo preverjali tudi na cesti.

Evropa pač ....

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!