Skoči na vsebino

S Caponordom v jesen 2011


capomiha

Priporočene objave

Za vse Caponordiste!

V soboto 8. Oktobra 2011 se ob 9.30 uri dobimo v Kamniku v Pubu Pod Skalo ( http://www.hostel-kamnik.si/prenocisca-velika-planina-namestitev-kamnik ). Tam se bomo prijavili, spili kavico in podelili malico za na pot. Sledi štart proti Koroški.

Naša skupna vožnja bo potekala tudi po dveh krajših lepih makedamskih poteh. Štart iz Kamnika preko Velike planine mimo Logarske doline proti Pavličevemu sedlu. Nato po makadamski panoramski poti do Črne na Koroškem nazaj na asfalt. Postanek ob Ivarčkem jezeru v Kotljah, kjer bomo naredili daljši postanek za olajšanje naših želodčkov. Naprej pa proti Dravogradu nato prečkamo Dravo pri odcepu za Lovrenc na Pohorju ter po dobri makadamski cesti čez Pohorje na Roglo ter zaključek v Brezovju nad Zrečami.

Popoldanski piknik-kosilo je predvideno ob 17. uri na prelepi lokaciji v bližini Zreč (Apartmaji Jagoda http://www.apartmajagoda.si/index.php), kjer boste lahko z rezervacijo ob prijavi tudi prenočili. Pripravili nam bodo jedi iz žara (vegeterjanci naj nas obvestijo ob prijavi), pa tudi za pijačo bo dobro poskrbljeno!

Zaradi organizacije nam prijavo pošljite NAJKASNEJE do ponedeljka 3. oktobra 2011 na email ApriliaCaponordIM@gmail.com s pripisom v naslovu PRIJAVA "S Caponordom v jesen 2011"

Tukaj je še mapa poti. http://maps.google.si/maps?saddr=Maistrova+ulica+32%2C+1241+Kamnik+%28Hostel+Kamnik+-+Hostel+Pod+Skalo%29&daddr=46.35481%2C14.74468+to%3A46.42164%2C14.66798+to%3A46.47245%2C14.85141+to%3A46.54517%2C14.93692+to%3A46.506334%2C14.969618+to%3A46.59557%2C15.22224+to%3ABezovje+nad+Zre%C4%8Dami&hl=sl&ie=UTF8&ll=46.343136%2C15.129547&spn=0.924327%2C2.113495&sll=46.55886%2C15.172119&sspn=0.920673%2C2.113495&geocode=FWBfwQIdLhLfACmltr_6VkplRzHG-m_1BRqGmA%3BFXpRwwIdaPzgACllvJYx81FlRzHBVjwzHPgAEw%3BFYhWxAIdzNDfACmTRBh-VlNlRzGhev81HPgAEw%3BFQIdxQIdUp3iACm5_7E501dlRzHAsms0HPgAEw%3BFRI5xgIdWOvjACkTKJJW__lvRzEhs1w0HPgAEw%3BFV6hxQIdEmvkACmptrVVAfdvRzGx3vE1HPgAEw%3BFfL9xgId4EXoACllscJTl5JvRzHhBe41HPgAEw%3BFb33wwIdYPvqAA&vpsrc=6&mra=dpe&mrsp=6&sz=10&via=1%2C2%2C3%2C4%2C5%2C6&t=h&z=10

Če poznate še kakšnega Caponordista nas obvestite, da tudi njega povabimo na skupno druženje.

Vljudno Vabljeni, saj zabave in dobre volje ne bo manjkalo!

ACIM Team Slovenija

Facebook

http://www.facebook.com/group.php?gid=251746328742

Blog

http://apriliacaponordim.blogspot.com/

post-26387-0-92042600-1317291563_thumb.jpg

post-26387-0-32918400-1317291577_thumb.jpg

post-26387-0-26273600-1317291605_thumb.png

post-26387-0-63262300-1317291630_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil capomiha
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno že potrjenih 12 Caponordistov in Caponordist s 6.mi Caponordi.

Popravljeno . Popravil capomiha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boste vsi od prahu pršli domou :D

Js vem še za enga, ki najbrž ne bere foruma in ne ve za to. Mu omenim jutre!

Super, kar omeni mu ja. Ne bo edini iz NG prišel :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej morem js malo aktivirat ljudi to po gorici, k dejansko nas sploh ni tku malo apriliašev tle dol. Samo js vem za 7 komadu... :D Buhve kje so še usi skriti po garažah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjenih 16 Caponordistov in Caponordistk z 10.mi Caponordi in eno Futuro.

Popravljeno . Popravil capomiha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej morem js malo aktivirat ljudi to po gorici, k dejansko nas sploh ni tku malo apriliašev tle dol. Samo js vem za 7 komadu... :D Buhve kje so še usi skriti po garažah...

Tut jest vem za par Caponordov na primorskem koncu k so po garažah in drvarnicah, žal (ali pa na srečo) samo še za rezervne dele:)

Lp T.

Se vidimo na srečanju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa je tud meni ratalo končno prletet na forum...prow že mala znastvena fantastika... :rolleyes:

uglavnm jst sem uni ka je že prdalo me omenu in jaham capota..morm rečt da že prow komaj čakam drug vikend, da se mal zapeljemo...upam samo, da nam bo vreme stalo ob strani in da nam ne zataji kukr naša vlada.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrjenih 27 Caponordistov in Caponordistk s 16.mi Caponordi enim Pegasom in eno Futuro.

Kaže da vreme nam bo naklonjeno! V primeru, da bi se izkazalo slabše, pa se bomo še v petek slišali in bomo srečanje prestavili, ampak verjetno ne bo potrebno.

Popravljeno . Popravil capomiha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje bomo imeli zato se vidimo v soboto ob 9.30 uri v "Pubu Pod Skalo".

P.S.: V soboto in nedeljo je napovedano hladno z možnostjo kakšne kaplje dežja, ampak to ni ovira.

Še 1 dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje bomo imeli zato se vidimo v soboto ob 9.30 uri v "Pubu Pod Skalo".

P.S.: V soboto in nedeljo je napovedano hladno z možnostjo kakšne kaplje dežja, ampak to ni ovira.

Še 1 dan!

YEAH, gasaaaaaa!!

Khm khm, kaj je nekaj narobe s kamerami na Rogli? Vse nekaj belo kažejo... :hmm:

http://www.rogla.eu/si/poletje/webcam/planja/

Kuuuul, bomo pa mal driftal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malca pripravljena, antimraz tudi, če bo treba bomo malenkost spremenili traso in naredili kakšno pavzo za vroč čaj več :) Vse lepo in prav, edino naslov smo malce zgrešili, haha. Če pa koga skrbi da mal preveč konjev pod ritjo mu pa dam original mapo nazaj že v kamniku. Feršterkerijo bomo itak meli s sabo če bo ime kdo želje še kaj porihtat.

SE VIDIMO ZJUTRAJ, KDOR BO MEL DOLGE GATE IN TRI PULOVERJE GOR JE PUSSY :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grozn je blo. Fej in fuj. Nikol več!!

Zdej pa se enkrat to preberte, ampak popolnoma nasprotnO :D :D :D

CARSKO!!!!! JUPI!!!! banda italjanska, jaooo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!