Skoči na vsebino

Več motorjev pri hiši


Fadil

Priporočene objave

več motorjev pri hiši! Podobna tematika TUKAJ!

se ne strinjam, tam govorijo o opciji mož/žena vsak svoj motor, Saladin pa ni specificiral ali ima v mislim sebe kot lastnika dveh, treh ali večih motorjev ali pa svojo boljšo polovico kot lastnico drugega stroja pri hiši, jaz sem ga razumel kot da ima on več motorjev.

Torej jaz imam dva in oba sta registrirana in sam vozim.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako kot pravi Bajsi! Mislil sem na ljudi ( osebe ), ki imajo več motorjev... Glede na to, da si nekateri od vas lastite tudi več motorjev, me je zanimalo glede registracije. Zanima pa me tudi, kako se odločate glede vožnje! Recimo s katerim na morje, long trip v tujino, nedeljska vožnja...? Sli lastite naprimer potovalnik in enduro, mogoče cestaka in enduro...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam že skoraj ves čas vsaj 2 motorja, cestnega/touring in pa enduro/cross, ker mi pač oboje leži in se z obema vozim. pol pa kar dostikrat še kaj zraven, malo se za ukvarjat pa šraufat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumčo = registriran cestak za krajše in daljše potepanje po cesti

Bacek = neregistriran cestak za drgnjenje po pistah

Pitbul = neregistriran pit bike aka skirca za po boksih

želim si pa še enega crossa za jesensko-zimsko preganjanje po hosti. Zaenkrat bl slabo kaže :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gsxr 1100 w streetfighter predelava-moj Huligan za uživanje na cesti

Jawa 350 TS - delovni konijič, uporabljam celo leto (nizka registracija-94 eur, dokaj robustna, enostavna za vzdrževanje,...)

Za naslednjo sezono si bom pa omislil še en motor-v Mad Max stilu za daljše ture (nekekšen rat-fignter oziroma survival bike), ampak bo Huligan verjetno šel od hiše, ker tok motorjev tud ne morem met

Skratka en motzor za uživanjcijo drug pa kot ultimativno prevozno sredstvo+uživancijo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos imam oba, drugo leto bo pa samo še eden. Težko upravičim toliko denarja, če naredim samo 1500km na sezono z enim.

Škoda, ker se ne more plačati ene polne zavarovalne police in jo uporabljat na poljubno število motociklov, sicer bi imel takoj še dva +

kakšen električen motocikel.

Ne znajo stimulirat trga motociklov, sem prepričan, da bi več ljudi imel ene par konjičev v garažah, tako pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 2. Suzuki V-stroma za raziskovanje planeta, Ducati Monsterja za spremembo in krajše skoke sem ter tja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonifikacija (recimo 50%) se pri zavarovanju lahko uveljavlja verjetno samo za prvi motocikel, ali je kakšen work around? :)

Pri Triglavu ni problema tud za drugi motocikel :yes: , brez work around! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V profilih vidim, da imate nekateri tudi po več motorjev pri hiši! Zanima me, ali imate vse registrirane, ali samo enega?

Jaz imam zaenkrat registrirana oba. Je pa eden samo za na dirkališče in je registriran zgolj zato, ker Hrvaška ni v EU, da se mi na meji ni treba zajebavat z ata carnetom. Ko bo tudi Hrvaška v EU, bo registriran samo eden.

Je pa seveda želja še tretji - cross ali hard enduro. V bistvu bi imel raje hard enduro in registriranega, da bi se lahko zapeljal tudi kakšen km po cesti do gozda.. Vendar zaenkrat tretji motor ni opcija, ker bi blo vse skupaj predrago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Triglavu ni problema tud za drugi motocikel :yes: , brez work around! :)

aha, to pa nisem vedel. Je pa edino tako prav, ker je bonifikacija itak vezana na vozniške izkušnje in ne lastništvo (vsaj konceptualno). Kul! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Kawasaki er6n 2007

-Vespa vba1t 1958

-Vespa vm1m 1953

-lambretta model a 125ccm 1948

-Royal Einfield 350 ccm model g 1955

To bi bilo vse za enkrat edino kawasakija se morem znebit :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Js imam tudi 2. Trenutno eden še ni registriran, bosta pa prihodnjo sezono oba. Vespa GTS 300 za po mestu, za nabavo in za kofe, ker gre med količki. BMW R1200R za vse ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah...sej ga ni moža da bi mel samo enga u garaži. enako je pri meni.

-virago 535

-daelim 125 ..... tale dva se tud prodajata

-yamaha fz6n

-4kolesnik 300ccm

pol pa še vespa 50 in minimoto ki pa edina nista regisrirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW 1200 RS je bil najprej motor za vožnjo v dvoje kot sportni potovalnik - prevoženih blizu 100.000 km

BMW F 650 Dakar nabavljen predvsem za solo vožnje po tudi slabših poteh in tudi koriščen za kratke vožnje v dvoje, ker je najudobnejši. Moja ljubezen. Prevoženih 65.000 km

KTM 990 Adventure nabavljen za daljša potovanja v dvoje in za nabavo sira, travarice, fig,... Prevoženih 75.000 km

Vse registrirano in ker do sedaj zavarovalnica še ni imela stroškov z menoj, so tudi max. popusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

BMW R 1200GSA...za daljše ture...pozimi neregistriran....

BMW F650GS...kakor kdaj..mesto,ture,...v letu 2010,ga je podedovala žena....

BMW F650CS..vsestranski.....razen dolge ture odpadejo,ker je nevarnost,da zaradi treslajev odpadejo roke....letos bo moral od hiše...recesija :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

hahah...sej ga ni moža da bi mel samo enga u garaži. enako je pri meni.

-virago 535

-daelim 125 ..... tale dva se tud prodajata

-yamaha fz6n

-4kolesnik 300ccm

pol pa še vespa 50 in minimoto ki pa edina nista regisrirana.

no pa še er-6n se je pridružil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 Honda Zoomer (moja)

2 Honda Zoomer (ženina)

3 BMW K-1200-R (moj)

4 BMW F-800 ST (ženin)

5 BMW K1200-R  (moj) v refuzi

Ps: +  še par avtov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!